Anyksciuose egles iziebimas_web

Lietuvos kultūros sostinės titulas Anykščiams buvo perduotas internetiniu teletiltu

Pasitelkus mobilųjį 4G internetą MEZON bei kitas Telecentro įrangos bei infrastruktūros galimybes, š.m. gruodį vykusią Anykščių eglutės įžiebimo šventę buvo galima realiu laiku stebėti interneto svetainėje www.manotinklas.lt. Be to, Anykščių gyventojai miesto aikštėje realiu laiku ekrane galėjo stebėti Šilutėje vykusią Lietuvos kultūros sostinės titulo perdavimo ceremoniją.

Perėmęs Lietuvos kultūros sostinės titulą ir paskelbęs Anykščius kultūrinių atradimų kraštu 2012-aisiais, miesto meras Sigutis Obelevičius pažymėjo, kad Anykščiai ir toliau sieks išlaikyti technologiškai pažangaus ir jaunimui patrauklaus miesto įvaizdį.

„Mes skatinsime vaikų ir jaunimo kūrybiškumą ir aktyvų jų dalyvavimą kultūroje, tam pasitelkdami ne tik tradicinius, bet ir naujausiomis technologijomis paremtus bendravimo būdus“, – tvirtina Sigutis Obelevičius.

Lietuvos TV transliuotojai jau daugiau nei metus naudojasi mobiliuoju 4G internetu MEZON tiesioginiams reportažams perduoti, o pastaruoju metu šia paslauga vis dažniau sėkmingai naudojasi ir įvairių renginių organizatoriai.

„Ne tik TV transliuotojams, bet ir visiems kitiems savo klientams mes galime pasiūlyti įvairių sprendimų, kaip tiesiogiai perduoti vaizdą ir garsą. Išnaudodami pažangiausias ryšio technologijas esame įgyvendinę daug nestandartinių projektų“, – pasakoja Telecentro verslo sprendimų grupės vadovė Žydrė Juodikienė.

Telecentras – didžiausią radijo ir televizijos programų siuntimo antžeminiais tinklais patirtį turinti Lietuvos bendrovė, teikianti ir telefonijos, duomenų perdavimo, tinklų sujungimo, skirtųjų linijų, belaidžių technologijų interneto „Erdvės“, mobiliojo 4G interneto MEZON ir kitas paslaugas.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *