infobalt

Lietuvos įmonės – didžiausioje IT parodoje Baltarusijoje

Vienuolika Lietuvos IT imonių, asociacijos „INFOBALT“ narių, balandžio 25–28 dienomis dalyvauja didžiausioje Baltarusijos tarptautinėje telekomunikacijų, informacinių ir bankininkystės technologijų parodoje „TIBO 2012“. Parodą kasmet aplanko daugiau nei 30 tūkst. specialistų. „TIBO“ forumas yra padaręs didelę įtaką informacinių ir komunikacijos technologijų plėtrai Baltarusijoje.

Lietuvos įmonės jungtiniame „INFOBALT“ stende pristatys savo naujas, Baltarusijos rinkai siūlomas paslaugas ir produktus. „Mūsų įmonės atvyksta gerai pasiruošiusios: į inovatyvius produktus, kuriuos pristatys parodoje, per pastaruosius metus investavo daug laiko ir lėšų. Parodoje dalyvaujame jau antrus metus, nes Baltarusijos rinkoje Lietuvos IT įmonių siūlomiems naujiems produktams ir paslaugoms matome didelių perspektyvų. Tai puiki galimybė stiprinti Baltarusijos rinkoje jau užmegztus verslo kontaktus ir kurti naujus”, – sako asociacijos „INFOBALT“ prezidentas Vytautas Vitkauskas.

Parodoje „INFOBALT“ stende prisistatys visame pasaulyje gerai žinomas IT sprendimų ir komunikacijos sistemų tiekėjas „Rittal“, IT sistemas pramonės ir logistikos sektoriuose veikiančioms įmonėms diegianti bendrovė „Pralo“. Taip pat parodoje dalyvaus kompiuterinės programos „Pikas“, skirtos visų rūšių viešojo transporto eismo tvarkaraščių planavimui, modeliavimui ir koordinavimui, kūrėjas „Merakas“, informacinių ir aukštųjų technologijų projektų diegimo ir aptarnavimo, radijo ryšio įrangos sistemų nuomos, remonto ir priežiūros paslaugas teikianti bendrovė „Inta“. „TIBO 2012“ taip pat prisistatys informacijos saugumo konsultacijas teikianti įmonė „Critical Security“, didžiausia ir moderniausia Baltijos šalyse CD, DVD, MC ir Blu-ray Disc kompaktinių diskų gamintoja „BOD“, programavimo projektus ir paslaugas teikianti bendrovė „Baltic Amadeus“, informacinių sistemų paslaugų kompanija „Baltic Orbis“, technologijų rinkos tyrimų bendrovė „GFK“, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Visorių informacinių technologijų parkas.

19-ąjį kartą vyksiančio „TIBO 2012“ forume bus aptariami pastarųjų 18-os metų Baltarusijos informacinių ir komunikacijos technologijų (IKT) plėtros rezultatai, veiksmingo įgyvendinimo visose Baltarusijos gyvenimo srityse būdai. Forumu siekiama skatinti IKT industrijos ir IKT paslaugų rinkos Baltarusijoje plėtrą.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *