Lietuvoje vizuojantis saugumo sprendimų kūrimo lyderės „McAfee“ atstovas apžvelgs didžiausius saugumo pavojus

Birželio 15 d. Lietuvoje lankysis pasaulinės saugumo sprendimų kūrimo lyderės kompanijos „McAfee” korporatyvinių klientų vadovas Baltijos šalims Krzysztof Halgas. Tą pačią dieną Vilniuje jis ves nemokamą seminarą „Duomenų apsauga: šiandieniniai pavojai ir naujausios jų valdymo priemonės“.

Nemokamą seminarą organizuojančios „McAfee” partnerės Lietuvoje tarptautinės IT bendrovės „DPA programinė įranga” direktorius Laurynas Truncė teigia, kad šio renginio lankytojai sužinos ne tik apie pavojingiausias elektroninės erdvės grėsmes, bet ir išgirs išsamų bei praktiniais pavyzdžiais iliustruotą pasakojimą apie neigiamas šiandien vyraujančio ydingo požiūrio į duomenų saugumą pasekmes.

„Pasaulinės saugumo sprendimų kūrimo lyderės „McAfee” atstovas renginio dalyviams pateiks daug praktinių pavyzdžių, leisiančių suvokti, kokias klaidas dažniausiai daro verslo atstovai, bandydami įvertinti duomenų saugumą ir potencialias rizikas. Nepaslaptis, kad šiandien ir tarp Lietuvos verslo organizacijų vyrauja įsitikinimas, jog patikimą informacijos saugumą užtikrins tik pavienis sprendimas. Deja, kaip rodo pasaulinė praktika, tokia pozicija stambioms įmonėms toliau neša neregėto masto nuostolius, tiek materialine, tiek reputacijos prasme”, – sako L. Truncė.

Nemokamo seminaro metu bus skaitomi pranešimai apie verslo informacijos saugumą, duomenų praradimo prevenciją, informacinio saugumo kontrolės ir valdymo galimybes. Atkreipiant dėmesį į tai, kad saugumo problemos neaplenkia ir Lietuvos, bus apžvelgiamas draudimo kompanijos „PZU Lietuva” atvejis.

Bendrovės „DPA programinė įranga” direktorius pabrėžia, kad nors ir finansinės krizės metu verslo organizacijos stengiasi palaikyti seniau įdiegtus saugumo sprendimus, pamirštamos naujausios rūšies saugumo grėsmės. „Tokie informacijos ir pinigų išviliojimo būdai, kaip „scareware” (liet. – apgaulingai gąsdinančios programos), „phishing” (intriguojančio turinio žinutės, išviliojančios vartotojų duomenis) bei daugelis kitų lieka tinkamai neįvertintos. Tai rodo ir tyrimai – mažėjant informacinio saugumo indeksui, auga kibernetinio nusikalstamumo ir komercinio šnipinėjimo potencialas” , – tvirtina L. Truncė.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *