logitech

Lietuvoje pristatyta mobiliesiems įrenginiams skirta „Logitech“ priedų gama

Bendrovė „Logitech“ surengtame pristatyme atskleidė ir suteikė progą išbandyti naujausius planšetiniams kompiuteriams ir kitiems mobiliesiems įrenginiams skirtus priedus. Naująją „Logitech“ priedų gamą sudaro įvairūs „Bluetooth“ ryšiu paremti įrenginiai, kurie išplečia planšetinių kompiuterių ar išmaniųjų telefonų funkcionalumą, bet tuo pačiu metu išsaugo jų pagrindinę ypatybę – galimybę dirbti ir pramogauti neribojamam specifinės vietos.

„Logitech“ daugybę metų kūrė patogius ir funkcionalius priedus, kurie kompiuterių naudotojams iš savo įrenginių padėjo išgauti daugiau ir geresnių dalykų. Šią savo patirtį pritaikėme kurdami priedus pasaulyje ir Lietuvoje sparčiai populiarėjančiai mobiliųjų įrenginių kategorijai, – „Logitech“ atstovas Lietuvoje Alimas Zaubidovas. – Nors daugiau funkcijų dažnai reiškia daugiau svorio, daugiau laidų, daugiau nustatymų, visi „Logitech“ priedai kurti taip, kad jų naudotojui nereikia leistis į tokį kompromisą“.

„Logitech“ planšetinių kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių priedų gamą sudaro ausinės, garsiakalbiai, muzikos sistemos, klaviatūros, dėklai ir žaidimams skirti įtaisai. Nepaisant to, ką norėtumėte veikti su savo mobiliuoju įrenginiu – parašyti laišką, kalbėtis per internetą ar klausytis muzikos – „Logitech“ visada ras, ką pasiūlyti. Be to, praktiškai visi priedai yra aprūpinti integruota baterija ir „Bluetooth“ ryšio galimybėmis, todėl su jais mobiliaisiais įrenginiais ir toliau galima laisvai naudotis bet kur ir bet kada.

Muzikai klausytis ir garsui atkurti skirtų priedų gamą pradeda belaidės ausinės su mikrofonu „Logitech Wireless Headset“ ir ant planšetinio kompiuterio krašto dedami miniatiūriniai garsiakalbiai „Logitech Tablet Speaker“. Toliau gamoje nedidelis garsiakalbis muzikai klausytis „Logitech Wireless Speaker“ ir sistema su laisvų rankų įranga „Logitech Mini Boombox“. Garso priedų gamą užbaigia išskirtinė muzikos sistema mobiliesiems įrenginiams, turinti net 8 integruotus garsiakalbius, – „Logitech Wireless Boombox“.

Patogesniam darbui ir bendravimui mobiliaisiais įrenginiais yra skirta belaidė klaviatūra „Logitech Tablet Keyboard“, kurios dėklas transformuojasi į planšetinio kompiuterio laikiklį. Kitos dvi „Logitech“ naujienos yra skirtos specialiai planšetinių kompiuterių „iPad 2“ savininkams – tai apsauginis dėklas su klaviatūra „Logitech Keyboard Case“ ir klaviatūra-stovas „Logitech Fold-Up Keyboard“.

„Logitech“ taip pat yra paruošusi šį tą žaidimų gerbėjams – prie planšetinio kompiuterio ekrano prilipdomą specialią žaidimo svirtelę „Logitech Joystick“, kuri gerokai palengvina valdymą. Pastarasis priedas yra skirtas planšetiniams kompiuteriams „iPad“ ir „iPad 2“.

Išsamiau apie naujuosius „Logitech“ priedus:

Belaidės ausinės „Logitech Wireless Headset“

Logitech Wireless Headset

Šios „Logitech“ belaidės ausinės su mikrofonu leidžia atsikratyti laidų ir nevaržomai mėgautis muzika, filmais, žaidimais bei laisvai bendrauti su savo draugais ar pažįstamais. Itin tiksliai sukalibruoti ausinių garsiakalbiai atkuria kokybišką stereofoninį garsą, o mikrofonas su triukšmo šalinimo funkcija perduoda švarų balsą. Ausinėse esančios įkraunamos baterijos pakaks net 6 valandoms nepertraukiamo muzikos klausymosi ar pokalbių. Šios „Bluetooth“ ausinės yra pritaikytos veikti su išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais, muzikos grotuvais ar su bet kokiais kitais įrenginiais, palaikančiais „Bluetooth“ ryšio standartą.
„Logitech Wireless Headset“ ypatybės:

 • Minimalistinis dizainas, suteikiantis lengvumo įspūdį, ir funkcionali konstrukcija, leidžianti patogiai paslėpti mikrofoną ar sulankstyti ausines kelionei
 • Per USB jungtį įkraunama baterija, kurios veikimo trukmė siekia iki 6 val.
 • Belaidis „Bluetooth“ ryšys su A2DP garso perdavimo standartu, veikiantis iki 10 m atstumu

Rekomenduojama „Logitech Wireless Headset“ pardavimo kaina yra 59,99 euro (207 litai).

Planšetinio kompiuterio garsiakalbis „Logitech Tablet Speaker“

Logitech Tablet Speaker

Kai įprastų planšetinio kompiuterio garsiakalbių nepakanka, šią problemą gali padėti išspręsti papildomi „Logitech“ garsiakalbiai. Itin kompaktiško dydžio stereo garsiakalbius galima prikabinti prie planšetinio kompiuterio krašto ir, prijungus prie garso jungties, mėgautis kur kas stipresniais garso efektais žaidžiant žaidimus ar žiūrint filmus. Garsiakalbių baterijos veikimo laikas siekia iki 8 valandų, to visiškai užteks keliems filmams peržiūrėti ar ilgesnėje kelionėje pasimėgauti skaitmeninėmis pramogomis.

„Logitech Tablet Speaker“ ypatybės:

 • Unikalus kompaktiškas dizainas, užtikrinantis stereofoninį garsą
 • Per USB jungtį įkraunama baterija, kurios veikimo trukmė siekia iki 8 val.
 • Medžiaginis kelioninis dėklas

Rekomenduojama „Logitech Tablet Speaker“ pardavimo kaina yra 39,99 euro (138 litai).

Belaidė kompaktiška sistema „Logitech Mini Boombox“

Šios kompaktiškos „Logitech“ sistemos pranašumai nesibaigia vien kokybiškai atkuriamu garsu. Belaidis „Bluetooth“ ryšys ir integruotas mikrofonas leidžią ją naudoti ir kaip pokalbiams skirtą laisvų rankų įrangą. Be to, sistemą galima naudoti ir individualiems, ir grupės pokalbiams. Aišku, „Logitech“ puikiai atlieka ir įprastą funkciją – užtikrina nepriekaištingą muzikos ar filmo garso takelio skambesį. Visomis šios sistemos funkcijomis galima mėgautis visur, kur tik atsidurtumėte – namuose, darbe, automobilyje ar kelionėje.

„Logitech Mini Boombox“ ypatybės:

 • Belaidis „Bluetooth“ ryšys su A2DP garso perdavimo standartu, veikiantis iki 10 m atstumu
 • Mikrofonas ir belaidžio „Bluetooth“ ryšio HFP 1.5 laisvų rankų įrangos standartas pokalbiams
 • Per USB jungtį įkraunama baterija, kurios veikimo trukmė siekia iki 10 val.

Rekomenduojama „Logitech Mini Boombox“ pardavimo kaina yra 79,99 euro (apie 280 litų).

Belaidis garsiakalbis „Logitech Wireless Speaker“

Šis „Logitech“ garsiakalbis yra geriausias būdas pasidalyti mėgiama muzika su kitais. Tam neprireiks laidų, nes garsiakalbis naudoja „Bluetooth“ ryšį. Kad ir kurioje kambario vietoje jį pastatytumėte, šis garsiakalbis visada atkurs turtingą muzikos skambesnį ir užtektinai žemų dažnių. Integruota baterija leis muzika mėgautis iki 10 valandų bet kur, kur tik pasiimsite šį garsiakalbį.

„Logitech Wireless Speaker“ ypatybės:

 • Belaidis „Bluetooth“ ryšys su A2DP garso perdavimo standartu, veikiantis iki 10 m atstumu
 • Medžiaginis dėklas
 • 3,5 mm audio jungtis išoriniams garso šaltiniams

Rekomenduojama „Logitech Wireless Speaker“ pardavimo kaina yra 99,99 euro (345 litai).

Belaidė muzikos sistema „Logitech Wireless Boombox“

Logitech Wireless Boombox

Muzika, filmų ar žaidimų garsas per šią „Logitech“ sistemą, turinčią kelių tipų garsiakalbius ir specialią akustinę erdvę žemiems dažniams, skamba neįtikėtinai švariai ir galingai. Visi sistemos garsiakalbiai suderinti tai, kad atkurtų kuo platesnį ir turtingesnį garso dažnių spektrą. Kadangi išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį prie jos galima prijungti be jokių laidų, tai reiškia, kad šią sistemą galima pastatyti bet kokioje vietoje ir patogiai per atstumą valdyti iš jos sklindantį garsą. Integruota iki 6 valandų veikianti baterija leidžia galingą garsą turėti visada šalia – svečiuose pas draugus ar išvykoje į gamtą.

„Logitech Wireless Boombox“ ypatybės:

 • Net 8 skirtingų tipų garsiakalbiai: 2 neodimio garsiakalbiai aukštiems dažniams, 2 neodimio garsiakalbiai vidutiniams dažniams ir 4 pasyvieji žemiems dažniams
 • Belaidis „Bluetooth“ ryšys su A2DP garso perdavimo standartu, veikiantis iki 10 m atstumu
 • 3,5 mm audio jungtis išoriniams garso šaltiniams

Rekomenduojama „Logitech Wireless Boombox“ kaina yra 149,99 euro (517 litų).

Klaviatūra „Logitech Tablet Keyboard“

Šis „Logitech“ planšetiniams kompiuteriams skirtas gaminys siūlo du produktus viename – kompaktišką klaviatūrą ir jos dėklą, galintį virsti patogiu stovu. Ši klaviatūra kurta taip, kad užimtų kuo mažiau vietos kelionėje, ją būtų galima greitai paruošti darbui ir per belaidį „Bluetooth“ ryšį lengvai sujungti su planšetiniu kompiuteriu ar kitu mobiliuoju įrenginiu. Kadangi „Bluetooth“ ryšys veikia iki 10 metrų atstumu, dirbti galima taip, kaip yra patogiausia atitinkamose sąlygose – pasidėjus klaviatūrą ant stalo ar laikant ją ant kelių.

„Logitech Tablet Keyboard“ ypatybės:

 • Žemo profilio klaviatūros mygtukai, suteikiantys sklandaus naudojimosi klaviatūra pojūtį
 • Funkcinis dėklas, saugantis klaviatūrą, kai ji yra nenaudojama, ir akimirksniu virstantis planšetinio kompiuterio stovu
 • Specialūs funkciniai mygtukai muzikos leistuvei ir garsui valdyti

Rekomenduojama „Logitech Tablet Keyboard“ kaina yra 59,99 euro (207 litai).

Slankioji klaviatūra „Logitech Fold-Up Keyboard“ planšetiniam kompiuteriui „iPad 2“

Ši „Logitech“ klaviatūra išsiskiria funkcionalia konstrukcija, kuri priglunda prie kompiuterio nugarėlės, o prireikus vienu stumtelėjimu gali būti atidengta ir virsti patogiu stovu. Belaidį „Bluetooth“ ryšį turinti klaviatūra įsijungia ir su kompiuteriu susijungia ją stumtelėjusi į darbinį režimą. Stumtelėjus kompiuterį į buvusią padėtį, klaviatūra automatiškai išsijungia tokiu būdu taupydama baterijos energiją. Kadangi konstrukcijos korpusas yra nedidelio storio, todėl ši klaviatūra–stovas gali būti nuolatos prikabintas prie planšetinio kompiuterio.

„Logitech Fold-Up Keyboard“ ypatybės:

 • Funkcionali ir kompaktiška konstrukcija, akimirksniu virstanti į klaviatūrą su patogiu stovu planšetiniam kompiuteriui
 • Žemo profilio standartinio dydžio klaviatūros mygtukai, kurie užtikrina patogų naudojimąsi
 • Integruota per USB jungtį įkraunama baterija

Rekomenduojama „Logitech Fold-Up Keyboard“ pardavimo kaina yra 99,99 euro (345 litai).

Dėklas su klaviatūra „Logitech Keyboard Case“ planšetiniam kompiuteriui „iPad 2“

Šis „Logitech“ priedas sukurtas bendradarbiaujant su įvairias apsaugos priemones mobiliems įrenginiams gaminančia JAV bendrove „ZAGG“. Itin patvarus dėklas pirmiausia užtikrina patikimą planšetinio kompiuterio „iPad 2“ apsaugą nuo smūgių išmetus ar įskilimų suspaudus įrenginį. Kartu tai yra patogi belaidė klaviatūra ir stovas, kurie akimirksniu leidžia pradėti dirbti planšetiniu kompiuteriu. Dėklo korpusas pagamintas iš kruopščiai apdirbto aliuminio, todėl jis nepriekaištingai dera su „iPad 2“ išore.

„Logitech Keyboard Case“ ypatybės:

 • Specialus patentuojamas „ZAGG“ dizainas su apsauginėmis funkcijomis
 • Paminkštintas dėklo kraštų vidus padės sušvelninti smūgį
 • Integruota per USB jungtį įkraunama baterija

Rekomenduojama „Logitech Keyboard Case“ pardavimo kaina yra 99,99 euro (345 litai).

Žaidimų svirtelė „Logitech Joystick“ planšetiniams kompiuteriams „iPad“ ir „iPad 2“

Tai tobulas planšetinio kompiuterio priedas, skirtas žaidimų mėgėjams. Daugelis jų žino, kad naudotis virtualiomis planšetinio kompiuterio ekrane atvaizduojamomis svirtelėmis nėra itin patogu, jos dažnai linkusios pavesti lemiamų momentų metu. Šią problemą visiškai išsprendžia „Logitech Joystick“, dėl kurio virtuali svirtelė gali virsti į juntamą ir tiksliai valdomą žaidimo kontrolės įtaisą ant ekrano. Guminės pagalvėlės leidžia šią svirtelę lengvai priklijuoti ir taip pat nesunkiai nuimti nuo ekrano paviršiaus.

„Logitech Joystick“ ypatybės:

 • Pritaikyta kompiuterių „iPad“ ir „iPad 2“ modeliams
 • Specialios spyruoklės užtikrina kiekvieno spustelėjimo pojūtį ir neleidžia svirtelei nuslysti į šoną
 • Pridedamas apsauginis maišelis kelionei

Rekomenduojama „Logitech Joystick“ pardavimo kaina yra 14,99 euro (52 litai).

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *