Nokia Lumia 800 with Carl Zeiss-1

Lietuvoje pradedama prekyba „Nokia Lumia 800“ ir „Nokia Lumia 710“

Šiandien Lietuvoje pradedama prekyba pirmaisiais „Nokia“ išmaniaisiais telefonais su „Windows Phone“ operacine sistema. Lietuvos vartotojams pritaikytus naujuosius „Nokia Lumia 800“ ir „Nokia Lumia 710“ telefonus galima įsigyti mobiliojo ryšio operatorių salonuose bei kitose mobiliųjų telefonų prekybos vietose.

„Tai svarbus etapas kompanijos istorijoje. Daugybėje šalių, kuriose jau pasirodė „Nokia Lumia“ telefonai, vartotojų atsiliepimai labai pozityvūs, o „Nokia“ rinkos dalis didėja. Panašių rezultatų tikimės ir Lietuvoje, nors čia „Nokia“ modeliai ir taip yra geidžiamiausi, o vartotojai vertina mūsų gaminių patikimumą“, – sakė „Nokia Lietuva“ pardavimų vadovas Vytenis Koryzna.

Nokia Lumia 800

„Tie, kas nurašinėjo „Nokia” ar „Windows Phone“, turėtų pritilti – debiutas tikrai pavykęs, ir tai tik kelio pradžia“, – apie naująjį „Nokia Lumia 800“ rašė technologijų portalas FWD.lt.

„Daugumą užduočių atlikti su „Lumia“ yra ne tik patogiau, bet ir užtrunka žymiai mažiau laiko, nei su „iPhone“ ar „Android“ telefonais. „Microsoft“ sukūrė puikią integraciją ir su konkurentų paslaugomis: nesvarbu, esate „Google“, „Facebook“, o gal „Windows Live“ fanas, visos paslaugos su „Lumia 800“ veikia vienodai patogiai“, – rašoma technologijų tinklaraštyje „topzone.lt“, kurio autorius dar iki prekybos starto išbandė „Nokia Lumia 800“ telefoną.

„Nokia“ modeliai su „Windows Phone“ pasižymi tuo, kad jie orientuoti į žmones, o ne programėlių ikonas. Todėl „Facebook“ ir kiti socialiniai tinklai yra pilnai integruoti į telefoną – kad matytumėte draugų naujienas, nereikia jungti jokių papildomų programėlių.

„Nokia Lumia 800“ modelis pasižymi išskirtiniu dizainu – vientisu ir stipriu korpusu, į kurį įlietas smūgiams ir įbrėžimams atsparus 3,7 colio (9,4 cm) skersmens AMOLED „ClearBlack“ ekranas. Jame vaizdas lieka ryškus net saulės atokaitoje. Įrenginyje integruota 8 megapikselių raiškos foto ir HD vaizdo kamera, yra 16 gigabaitų (GB) vidinės atminties. Be patogaus verslo saugumą užtikrinančio el. pašto, interneto naršyklės ir kalendoriaus, telefone yra „Office 365“ programų paketas. Jis leidžia telefone ne tik patogiai peržiūrėti, bet ir koreguoti „Excel“, „Word“, „PowerPoint“ ar „OneNote“ dokumentus – taip, kaip kompiuteryje.

„Nokia Lumia 710“ yra pritaikytas patogiai dalintis vaizdais ir savo gyvenimo akimirkomis socialiniuose tinkluose ir išnaudoti visas interneto telefone galimybes. Naršantieji internete įvertins greitą ir saugią „Internet Explorer 9“ naršyklę.

„Nokia Lumia 710“ modelis bus juodos ir baltos spalvų korpusu, o nugarinius dangtelius bus galima įsigyti net penkių atspalvių: juodos, baltos, žydros, rožinės ir geltonos.

Pritaikyti telefoną galima ne tik išoriškai pakeičiant jo išvaizdą, bet ir parsisiunčiant geidžiamiausias programėles iš jų parduotuvės „Marketplace“ – tai sparčiausiai asortimentą plečianti mobiliųjų programėlių parduotuvė pasaulyje, joje yra ir populiariausios pasaulinės, ir tik vartotojams Lietuvoje skirtos programėlės.

Kaip įprasta „Nokia“ išmaniuosiuose telefonuose, „Lumia“ serijos modeliuose taip pat yra įdiegta nemokami žemėlapiai ir navigacija.

Prekybos vietose „Nokia Lumia 800“ kainuoja apie 1600 litų, o „Nokia Lumia 710“ – apie 1000 litų.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *