Lietuvoje pasirodė pirmasis HTC telefonas, atkuriantis trimatį vaizdą

Rugpjūčio viduryje Lietuvoje pasirodė 3D formatu filmuojantis ir jį atkuriantis išmanusis telefonas „HTC EVO 3D“ su „Android“ operacine sistema. Su šiuo įrenginiu, kurį kol kas galima įsigyti tik „Bitės“ salonuose, 3D vaizdus galima peržiūrėti be specialių akinių.

„Norime, kad mūsų klientai gautų kuo geresnę patirtį besinaudodami išmaniaisiais telefonais, o „HTC EVO 3D“, filmuojantis ir atkuriantis trimatį vaizdą, tam puikiai tinka“, – sakė „Bitės“ grupės generalinio direktoriaus pavaduotojas klientams Chris Robbins.

„HTC EVO 3D“ yra pirmasis HTC telefono modelis pritaikytas Lietuvos rinkai – jis turi pilnai lokalizuotą lietuvišką valdymo meniu. Taip pat su „HTC EVO 3D“ trimačio vaizdo nuotraukas ir video įrašus galima parodyti savo draugams ne tik socialiniuose tinkluose „Facebook“, „Twitter“ ar „Youtube“, bet ir televizoriuje. Tam papildoma įranga nėra reikalinga – telefonas su televizoriumi gali būti sujungiamas bevieliu ryšiu.

„HTC EVO 3D“, turintis 4,3 colių lietimui jautrų ekraną, pasižymi ir intuityviu valdymu. Pavyzdžiui, norint trumpam išjungti skambučio garsą, nereikia keisti jokių nustatymų – užtenka apversti „HTC EVO 3D“ ekranu žemyn. Taip pat „HTC EVO 3D“ yra vienas pirmųjų telefonų, kuriame įdiegta „HTC Watch“ programa, su kuria galima žiūrėti populiariausius 3D filmus.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *