Lietuviai mokys užsieniečius groti gitara per “Google Hangout”

Gitaros mokymų bendrovė “Noriu groti” pasinaudojo “Google+” vaizdo konferencijų galimybe ir pradėjo vesti pamokas nuotoliniu būdu.

“Google Hangout” paslauga, nemokamai prieinama visiems “Google+” naudotojams, leidžia vienu metu vaizdo konferencijoje dalyvauti dešimčiai asmenų.

“Nuo šiol gitaros mokymų paslaugas teiksime ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. “Google+” yra paprasčiausias ir patraukliausias kada nors sukurtas masinis vaizdo konferencijų įrankis, kuris smulkiems mokymų verslams atveria pasaulinę rinką”, – sakė Algimanta Vaitkevičiūtė, “Noriu groti” pardavimų vadovė.

“Google” nurodo, kad grupinių vaizdo pokalbių kokybei užtikrinti vartotojai turėtų pasirūpinti bent 900 kbps (kilobitų per sekundę) siuntimo ir 1800 kbps gavimo interneto ryšio sparta.

http://www.guitar-hangout.net/

“Lietuviškas interneto ryšys, pagal spartą užimantis antrą vietą planetoje, sudaro puikias sąlygas teikti paslaugas per “Google Hangout”. Vartotojai, dalyvavę pirmosiose nuotolinėse gitaros pamokose, neturėjo priekaištų vaizdo ir garso kokybei, gitaros skambesiui”, – sakė A. Vaitkevičiūtė.

Jos teigimu, net ir vietos rinkoje dirbantys lietuviškieji verslai galėtų pasinaudoti “Google Hangout” pagerindami tiesioginį klientų aptarnavimą.

Lietuviams masiškai kraustantis iš “Facebook” į “Google+”, ten netruks įsikelti ir verslas. Kol kas “Google+” leidžia sukurti tik asmeninius profilius, verslui galimybės bus suteiktos kiek vėliau. “Kol kas nuotolines pamokas gitaros mokytojai veda naudodami asmeninius profilius. Kai “Google+” oficialiai įsileis įmones, startuosime su pirmąją įmonių banga”, – žada A. Vaitkevičiūtė.

“Noriu groti” ketina vesti gitaros pamokas rusakalbiams ir angliakalbiams vartotojams. Vėliau planuoja samdyti gitaros mokytojus kitose šalyse ir eiti į lokalias rinkas.

Vos prieš dvi savaites startavęs naujas socialinis tinklas “Google+” sukėlė didžiulį ažiotažą Lietuvos blogosferoje. Populiarieji tinklaraštininkai Rokiškis Rabinovičius, Andrius Užkalnis, Grumlinas, Skaitykit.lt, Komjaunimas.lt, Giedrė Balčiūtė ir daugelis kitų tapo aktyviais “Google+” vartotojais, paskui save į tinklą atsivedę ir dešimtis tūkstančių savo skaitytojų.

Šiuo metu “Google+” turi apie 20 milijonų vartotojų, o 10 milionų pasiekė per pirmąsias 16 veiklos dienų. Kad pasiektų tokį vartotojų skaičių “Twitter” prireikė 780 dienų, “Facebook” – 852.

“Noriu groti” atviras gitaros pamokas “Google+” tinkle rengia kiekvieną trečiadienį 19 val.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *