LG HX996TS

Kino filmų mėgėjams – LG 3D garso namų kino teatro sistema

„LG Electronics“ (LG) pristato naujieną savo 3D įrenginių kolekcijoje – erdvinio 3D garso namų kino teatro sistemą „LG HX996TS“. Sistemos atkuriamus kino bei koncertų salėms prilygstančius 3D vaizdo ir garso efektus vartotojai gali įvertinti ir Lietuvoje.

Naujoje sistemoje įdiegtos LG technologijos – tarp jų „LG Sound Field Expansion“ ir „3D Sound Analyzer“ – sustiprina kino filmo garsus, net ir tuos, kurie paprastai lieka „antrajame plane“. Pro ausį prazvimbianti kulka, lietaus lašėjimas ant stogo, šnabždėjimas už nugaros – keturi pailgos formos garsiakalbiai geba atkurti konkrečius efektus tikslingai pulsuodami garso bangas įvairiomis kryptimis ir pripildydami patalpą iki pat lubų. Taip sukuriamas erdvinio garso kupolas, kuris klausytoją apgaubia iš visų pusių, todėl leidžia pasijusti pačiame kino filmo veiksmo centre.

Pulsuodami garso bangas įvairiomis kryptimis, „LG HX996TS“ garsiakalbiai išgauna sodrius garsus, kurie pasiekia ausis nepakitę, nepriklausomai ar klausytojas sėdi, ar stovi. Televizoriai tokio efekto pasiekti negali, nes turi tik du garsiakalbius ir konkretūs garso efektai sumaišomi, o garso banga nukreipiama viena kryptimi. Lyginant su standartinėmis 5.1 kanalo sistemomis, naujoji „LG HX996TS“ geba perduoti garso efektus ir iš patalpos viršaus, todėl pilnai apgaubia klausytoją erdvinio garso aplinka.

„LG HX996TS“ dėl erdvinio 3D garso galimybių buvo apdovanota „CES 2011“ inovacijų prizu „CES Innovations Honoree Awards“.

„LG HX996TS“ techninės specifikacijos:

  • 1280 vatų; 9.2 kanalo 3D garsas;
  • Funkcija „LG Sound Gallery“;
  • USB tiesioginis grojimas ir įrašymas;
  • Dvi HDMI (HDMI 1.4) ir viena ARC (Audio Return Channel) jungtis;
  • Išorinių kietųjų diskų skaitymas (suderinamumas su DivX HD, MKD formatais);
  • Įrašo informacijos – pavadinimo, autoriaus ir kt. – nustatymas ir rodymas skydelyje (Gracenote);
  • iPod/ iPhone prijungimo lizdas;
  • Turinio perkėlimas iš su DLNA ir Wi-Fi Direct standartais suderintų įrenginių;
  • Funkcija „Smart TV“;
  • Nuotolinio valdymo telefonu funkcija

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *