Keičiama HTC vadovybė Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos regione

Pasaulinė mobiliųjų telefonų gamintoja HTC paskelbė stiprinanti aukščiausią savo vadybos grandį Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos regione (EMEA). HTC viceprezidentu rinkodarai ir mažmeninei prekybai šiame regione paskirtas Stefanas Streitas, o naujuoju viceprezidentu pardavimams ir operacijoms taps Jonas Frenchas. Pastarasis anksčiau ėjo HTC vykdančiojo direktoriaus pareigas Jungtinės Karalystės, Airijos ir Pietų Afrikos regione.

„Mobiliųjų technologijų rinka šiandien yra viena dinamiškiausių. Joje ne tik daug iššūkių, bet ir galimybių, leidžiančių pasiekti naujus vartotojus šiame regione,” – sako Florianas Seiche, HTC vadovas Europoje, Viduriniuosiuose Rytuose ir Afrikoje. „Išmaniųjų telefonų pardavimams 2010-aisias išaugus 70 procentų, S. Streito ir J. Frencho indėlis kompanijai labai reikalingas. Jie prisidės prie tolimesnio sėkmingo HTC augimo bei padės išlikti vienu rinkos lyderių.”

Tapęs HTC viceprezidentu rinkodarai ir mažmeninei prekybai Europoje, Viduriniuosiuose Rytuose ir Arikoje, S. Streitas bus atsakingas už atitinkamų HTC programų įgyvendinimą šiame regione. Jis pakeis anksčiau šias pareigas ėjusį Vladimirą Maluginą, nuo šiol paskirtą kompanijos vykdančiuoju direktoriumi Viduriniuosiuose Rytuose ir Afrikoje. S. Streitas turi pasaulinės rinkodaros ir prekės ženklų vystymo patirties telekomunikacijų ir kituose sektoriuose. Prieš prisijungdamas prie HTC, jis dirbo „Sony Ericsson” viceprezidentu rinkodarai Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos regione bei „BWIN Interactive Entertainment” rinkodaros direktoriumi.

Naujasis Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos HTC viceprezidentas pardavimams ir operacijoms J. Frenchas bus atsakingas už tiekimo bei pardavimų kanalų vystymą regione ir kompanijos strateginės partnerystės su „The Carphone Warehouse” ir „Best Buy Europe” tąsą. Vadovaudamas HTC Jungtinėje Karalystėje, Airijoje ir Pietų Afrikoje, J. Frenchas prižiūrėjo kompanijos prekės ženklo perpozicionavimo strategijos įgyvendinimą. 2010-aisiais žurnalas „T3″ kompanijai įteikė Metų technologijų prekės ženklo apdovanojimą. J. Frencho vadovavimo laikotarpiu Jungtinė Karalystė vėl tapo viena didžiausių ir svarbiausių HTC rinkų pasaulyje. Šiuo metu HTC ruošiasi naujo vykdančiojo direktoriaus Jungtinėje Karalystėje, Airijoje ir Pietų Afrikoje paskyrimui, o iki tol J. Frenchas toliau eis šias pareigas.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *