No Magic Europe

Jubiliejinėje konferencijoje – Eclipse bendruomenės diskusijos apie technologijų naujoves ir galimybes

Asociacijos „Infobalt“ vykdomame darbuotojų mokymų projekte dalyvaujančios No Magic Europe, UAB, atstovai lapkričio pradžioje vyko į dešimtus metus organizuojamą konferenciją užsienyje – „Eclipse Summit Europe 2011“ Vokietijoje. Dalyvavimo tikslas – susipažinti su modeliavimo technologijų naujovėmis ir galimybėmis, apdorojant didelius duomenų kiekius.

„Eclipse Summit Europe 2011“ – tai kasmetinė pagrindinė Eclipse bendruomenės konferencija Europoje. Čia susirenka visų didžiausių IT įmonių atstovai iš viso pasaulio, siekdami pristatyti savo patirtį naudojant Eclipse technologijas. Šiemet šis trijų dienų renginys buvo jubiliejinis – 10-asis. Į jį susirinko daugiau nei pusė tūkstančio dalyvių. Pirmąją konferencijos dieną vyko daugiau praktinių mokymų, kitomis dienomis – produktų pristatymai.

Į „Eclipse Summit Europe 2011“ vyko du No Magic Europe, UAB, darbuotojai – sistemų architektas ir programuotojų grupės vadovas.

„Į šį renginį siunčiame savo atstovus jau kelintus metus iš eilės. Šiemet mūsų kompanijos tikslas buvo sužinoti modeliavimo technologijų naujoves ir galimybes apdoroti didelius duomenų kiekius. Dalyvavimas tikrai buvo naudingas, gavome įdomios informacijos, susijusios su e4, EMF, Xtext, EMF Query 2, CDO, Virgo, EGit projektais“, – pasakoja įmonės No Magic Europe direktorė Gitana Aklienė.

Įmonės darbuotojai taip pat dalyvavo diskusijų formos pristatyme, kur norintieji galėjo pristatyti ar pasiūlyti savo asmeninę viziją. Buvo apžvelgti dabartiniai Eclipse technologijų trūkumai ir galimos vystymo kryptys. Pasak G. Aklienės, tokio pobūdžio renginiuose nuolat užmezgamos ir naujos pažintys, dalijantis patirtimi, kalbant apie planus, produktus ir galimus projektus.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *