1 Nokia

Išmanusis „Nokia N9“ Lietuvoje pasirodys spalį

Naujasis išmanusis telefonas „Nokia N9“, skirtas vartotojams, kurie iš telefono tikisi ir išskirtinės išvaizdos, ir naujausių technologijų, Lietuvoje pasirodys spalio pabaigoje. Planuojama, kad prekybos taškuose telefoną bus galima įsigyti už maždaug 1900 litų.

„Naująjį modelį pristatėme birželio mėnesį ir nuo to laiko iš vartotojų sulaukėme daug itin palankių atsiliepimų – tiek dėl unikalaus telefono dizaino, tiek ir dėl jame įdiegtos naujos intuityvios vartotojo sąsajos. Šią savaitę „Nokia N9” modeliai pradedami siųsti į rinkas, tad greitu metu pasieks ir Lietuvą. Pirmiausia telefonas pasirodys „Omnitel“ salonuose, jau spalio pabaigoje“, – sakė „Nokia Lietuva” pardavimų vadovas Vytenis Koryzna.

Nokia N9
„Siekiame „Omnitel“ klientams suteikti išskirtinę galimybę pirmiesiems išbandyti naujausias technologijas ir visada būti žingsniu priekyje, todėl džiaugiamės, kad jie pirmieji Lietuvoje galės įsigyti „Nokia N9“ išmaniuosius telefonus“, – sakė „Omnitel“ prezidentas Antanas Zabulis.

„Nokia N9” modelis yra ambicinga „Nokia” naujiena išmaniųjų telefonų rinkoje. Jis išsiskiria unikaliu dizainu – jame nėra pradinio mygtuko (angl. home key), telefonas valdomas vien gestu: piršto brūkštelėjimu per ekraną (angl. swipe). Jeigu vartotojas nori uždaryti programėlę, jis gali ją tiesiog nubraukti pirštu šalin ir pateks į pradinį darbastalį.

„Nokia N9” telefone vartotojų patogumui atsisakyta daugybės darbastalių ir palikti tik trys – įvykių (bendras žinučių, el. laiškų, socialinių tinklų naujienų ir kt. langas), programų langas, ir naudojamų programų langas.

Naujasis modelis išsiskiria savo dizainu – telefono korpusas yra vientisas ir preciziškai išlietas iš itin stiprios medžiagos polikarbonato (ji taip pat naudojama pvz., apsauginiams motociklininkų šalmams gaminti), o ekranas pagamintas iš dailiai išlenkto, braižymams atsparaus stiklo. Laminuotas, gilus, 3,9 colio (9,9 cm) skersmens AMOLED ekranas sudaro įspūdį, kad ekrane esančios piktogramos tarsi plūduriuoja telefono paviršiuje.

Nokia N9
Telefone įdiegta 8 megapikselių „Carl Zeiss“ optika su automatinio fokusavimo funkcija, plataus kampo objektyvu, HD filmavimo galimybe ir didele objektyvo diafragma, leidžiančia fotografuoti net ir esant silpnam apšvietimui – pagal šiuos parametrus „Nokia N9“ yra vienas geriausių fotografuojančių ir filmuojančių telefonų.

„Nokia N9“ turės nemokamus žemėlapius ir navigaciją, kuri padės pasiekti kelionės tikslą tiek važiuojant automobiliu, tiek ir einant pėsčiomis.

Naujasis modelis yra aprūpintas naujausia beviele NFC (Near Field Communication, liet. nedidelio atstumo komunikacija) duomenų perdavimo technologija, leidžiančia patogiai ir greitai dalintis nuotraukomis ir vaizdo įrašais su kitais prietaisais labai paprastai – tiesiog sulietus įrenginius vieną su kitu.

„Nokia N9“ bus trijų spalvų – juodos, ryškiai rožinės ir žalsvai mėlynos. Lietuvoje rožinės spalvos modeliai prekyboje pasirodys lapkritį. O renkantis juodos spalvos modelį, taip pat nuo lapkričio, bus galima pasirinkti ir norimą atminties dydį: 16 arba 64 gigabaitų.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *