T620_BTY_LC

Inovatyvios „Logitech“ pelės ir lietiminis kilimėlis dirbant su „Windows 8“ suteiks naujas valdymo galimybes

„Logitech“ pristatė naują priedų kompiuteriui spektrą, skirtą paprastai ir intuityviai navigacijai naujos operacinės sistemos „Windows 8“ aplinkoje. Lietiminis kilimėlis „Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650“ ir kompiuterio pelės „Logitech Touch Mouse T620“ bei „Logitech Zone Touch Mouse T400“ yra specialiai sukurtos išnaudoti „Windows 8“ jutiklinio valdymo ypatybes.

„Naujoji produktų šeima tradicinę kompiuterio pelės funkciją, prie kurios esame įpratę, pritaiko „Windows 8“ sistemos suteikiamoms galimybėms, – sakė „Logitech“ viceprezidentas prekės ženklo plėtrai Mike’as Culveris. – Mūsų naujosios pelės ir lietiminis kilimėlis atitinka ekranų, kuriais jau įpratome gauti naudodamiesi išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais, patirtį. Kartu su „Windows 8“ mūsų produktai užtikrina tokią pačią patirtį ir suteikia spartų, paprastą ir dinamišką priėjimą prie pagrindinių naujosios sąsajos elementų“.

„Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650“

Lietiminis kilimėlis „Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650“ turi platų, lietimams jautrų glotnaus stiklo paviršių, kuris atpažįsta „Windows 8“ palaikomus gestus ir leidžia sparčiau dirbti su skirtingų programų langais, pirštams suteikdamas daugiau erdvės judėti.

Naudojantis lietiminiu kilimėliu galima atlikti įprastus pažymėjimo, spragtelėjimo ar vilkimo veiksmus žymekliu, taip pat pasitelkti tokius „Windows 8“ gestus kaip judesys iš kampo programoms pasirinkti, programų juostos aktyvavimas, vaizdo išdidinimas pirštais ar brūkštelėjimas trimis pirštais, grąžinantis į pradžios ekraną.

Kilimėlio jutiklinis stiklo paviršius leidžia sklandžiai slysti pirštams ir užtikrina geresnę judesių ir žymeklio kontrolę. Įrenginyje integruotas jutiklis tiksliai fiksuoja judesius, o kairįjį ar dešinįjį spragtelėjimą galima atlikti bet kurioje ekrano vietoje.

„Logitech Touch Mouse T620“

Ieškantiems kompiuterio pelės, išsiskiriančios itin grakščiomis formomis, „Logitech Touch Mouse T620“ yra pasirengusi atitikti šiuos lūkesčius. Be to, visas šios pelės paviršius, kaip ir lietiminis kilimėlis, yra aprūpintas jutiklinėmis funkcijomis ir leidžia daryti spustelėjimus nepriklausomai nuo delno ir pirštų padėties. Spustelėjimai bus užfiksuoti net ir pelės kraštuose, todėl dirbti su šia pele galima itin natūraliai ir intuityviai.

Naujoji belaidė „Logitech“ pelė išsiskiria stilingomis ir komfortiškomis išorės linijomis, tai padės nenuvargti rankai net ir dirbant ilgas darbo valandas. O lazerio tikslumu veikiantis optinis jutiklis, gebantis tiksliai fiksuoti judesius ant bet kokio paviršiaus, leis užduotis atlikti be didesnių pastangų.

„Logitech Zone Touch Mouse T400“

Dar viena nauja „Logitech“ kompiuterio pelė „Logitech Zone Touch Mouse T400“ sugeba daugiau už tradicinę pelę ir leidžia greitai bei patogiai pasiekti dažnai naudojamus operacinės sistemos elementus. Ji turi lietimams jautrų paviršių, kuris sukurtas sklandžiam vertikaliam ir horizontaliam slankiojimui pirštais. O pirštu bakstelėjus bet kur priekinėje pelės dalyje galima greitai pasiekti „Windows 8“ pradžios ekraną ir jame esančias mėgstamiausias programas.

Šią pelę juosianti guminė juostelė ir ergonomiška jos forma bei funkcionalumas, būdingas tradicinėms pelėms, leis mėgautis kiekviena prie kompiuterio praleista valanda.

Baterijų darbo laikas

„Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650“ gali būti įkraunamas per USB jungtį, jo baterijos darbo trukmė siekia 1 mėnesį, jis taip pat turi įjungimo/išjungimo mygtuką bei išsikraunančios baterijos indikatorių. „Logitech Touch Mouse T620“ baterijos darbo laikas siekia 6 mėnesius, o „Logitech Zone Touch Mouse T400“ darbo laikas sudaro net 18 mėnesių. Ši „Logitech“ pelė taip pat turi įjungimo/išjungimo mygtuką ir išsikraunančios baterijos indikatorių.

Kaina ir pasirodymo data

„Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650“, „Logitech Touch Mouse T620“ ir „Logitech Zone Touch Mouse T400“ produktai JAV ir Europos rinkoje turėtų pasirodyti 2012 m. spalio mėnesį. Šių produktų rekomenduojama pardavimo kaina yra atitinkamai 79,99 euro (apie 275 litus), 69,99 euro (apie 240 litų) ir 49,99 euro (apie 172 litus). Daugiau informacijos rasite www.logitech.com ar tinklaraštyje.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *