Huawei

„Huawei“ pristatys telefoną su „Windows Phone 8“

Mobiliųjų technologijų kompanija „Huawei“ paskelbė apie naują savo bendradarbiavimo su „Microsoft“ etapą ir planus pristatyti pirmąjį telefoną su „Windows Phone“ operacine sistema. Skelbiama, jog telefonas priklausys „Ascend“ modelių šeimai ir turės naujausią „Windows Phone 8“ versiją.

„2012-ieji yra labai sėkmingi metai „Huawei“ korporacijai. Juos planuojame užbaigti su trenksmu – pristatysime pirmąjį telefoną su „Windows Phone“. Tikimės, jog partnerystė su „Microsoft“ leis vartotojams pasiūlyti dar daugiau skirtingų telefonų modelių,“ – sako „Huawei Device“ rinkodaros vadovas Shao Yangas.

„Malonu pasveikinti „Huawei“ prisijungus prie „Windows Phone“ šeimos. Ši operacinė sistema vienintelė veikia „Live Tiles“ principu, o tai leidžia vartotojams patogiai palaikyti ryšį su tais, kurie jiems rūpi labiausiai,“ – teigia „Windows Phone“ viceprezidentas Terry Myersonas. „Tikimės, jog įspūdingos „Huawei“ galimybės leis „Windows Phone 8“ pasiūlyti plačiam vartotojų ratui.“

„Huawei Ascend“ su „Windows Phone 8“ pirmiausia bus parduodamas Europoje, Kinijoje ir JAV, vėliau pasieks ir kitas rinkas. Telefono rinkodaros kampanija bus įgyvendinta bendradarbiaujant su didžiausiais pasaulio mobiliojo ryšio operatoriais.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *