The-HTC-One-M8

HTC pristato išmanųjį telefoną „HTC One M8s“

Pasaulinė mobiliųjų inovacijų ir dizaino lyderė bendrovė HTC pristatė patobulintą flagmano M8 versiją „HTC One M8s“. Naujasis įrenginys praturtintas daugybe naudingų savybių ir funkcijų. Jis puikuojasi kompanijos ikona tapusiu lenktu korpusu iš metalo, o telefono 5 colių įstrižainės Full HD raiškos ekranas apsaugotas „Corning Gorilla Glass“ stiklu.

„Naujasis „HTC One M8s“ yra kokybiškas, ergonomiškas ir pasižymi išskirtiniu HTC dizainu. Šį įrenginį mūsų kompanija kūrė galvodama apie patogumą, todėl jis ne tik gerai atrodo, bet ir yra itin patogus rankoje. Tai – pačios aukščiausios klasės išmanusis telefonas, todėl tikime, jog jis netruks pelnyti vartotojų simpatijas.”, – sake HTC kompanijos atstovas Baltijos šalims Vladislavs Bercenko.

„HTC One M8s“ integruotos 5 MP priekinė ir 13 MP pagrindinė kameros, leisiančios fiksuoti kokybiškas nuotraukas. Telefone įdiegta ir HTC „Eye Experience” įranga, suteiksianti platų nuotraukų redagavimo įrankių pasirinkimą.

Naujai pristatytame renginyje nepamirštas ir garsas – kokybišku garsu bus galima mėgautis per dvi HTC „Boomsound“ priekines kolonėles. Ilgą baterijos gyvavimo laiką užtikrins 2840 mAh baterija, o spartą – „Qualcomm Snapdragon 615“ procesorius.

Išmaniajame telefone veiks „Android Lollipop 5.0“ operacinė sistema ir „HTC Sense” 6.0 vartotojo sąsaja. Naujienas ir socialinių tinklų turinį vartotojai matys „HTC BlinkFeed“ ekrane.

HTC One M8s taip pat pasižymės dideliu intuityvumu su „Motion Launch“. Pavyzdžiui, atsiliepti į skambutį bus galima paprasčiausiai pridėjus telefoną prie ausies. „HTC Switch“ padės greitai ir paprastai perkelti turinį ir informaciją iš kitų „Android“ ar „iPhone“ įrenginių.

HTC į telefoną integravo 16 GB vidinės atminties. Norintiems daugiau vietos savo nuotraukoms, muzikai ir vaizdo klipams, „microSD“ lizdas suteiks galimybę papildomai turėti dar iki 128 GB talpos.

Lietuvą pilkos spalvos „HTC One M8s“ versija pasieks balandžio pabaigoje. Numatoma telefono kaina – apie 530 eur.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *