HTC pristatė pirmąjį telefoną su „Beats Audio“ sistema – „Sensation XE“

Kompanija HTC šiandien pristatė „Sensation XE“ – pirmąjį aparatą iš naujos telefonų linijos su studijos garso kokybę atkuriančia „Beats Audio“ technologija. Naujomis garso galimybėmis pasižyminčiame HTC flagmane vartotojai ras patobulintą daugialypės terpės patirtį, o mobiliųjų telefonų gamintojams tai nubrėš aukštesnius garso kokybės standartus. Be to, „Sensation XE“ su 1,5 GHz dviejų branduolių procesoriumi taps dar greitesnis, o ilgesnė baterijos gyvavimo trukmė leis vartotojams ilgiau bendrauti, klausytis muzikos, žiūrėti filmus ar naršyti internete.

„Garsas yra labai svarbi vartotojo patirties dalis, todėl mes nuolat siekiame pagerinti ne tik pokalbių, bet ir muzikos, filmų ar žaidimų garso kokybę,“ – sako HTC korporacijos prezidentas rinkodarai ir pardavimams Jasonas Mackenzie. „Šis aparatas iliustruoja mūsų pasiryžimą kurti telefonus, suteikiančius vartotojams galimybę būti savo mobiliojo pasaulio centre.“

Aukščiausios kokybės garsas

„HTC Sensation XE“ yra pirmasis telefonas su „Beats Audio“ – aukščiausią garso kokybę užtikrinančiu techninės ir programinės įrangos deriniu. Prijungus naująsias „Beats by Dr. Dre“ ausines, telefonas automatiškai pereina į specialų „Beats by Dr. Dre“ režimą, kuris pritaiko muziką klausymuisi per ausines.

Muzikos besiklausantys vartotojai pajus geresnę žemųjų dažnių bei vokalo garso kokybę. Tuo tarpu aiškesnis ir platesnio diapazono garsas leis kūrinius atkurti taip, kaip to norėtų patys jų autoriai.

„Beats“ ausinės

„HTC Sensation XE“ bus komplektuojamas su 8 GB arba 16 GB microSD kortele, talpinančia tūkstančius muzikos kūrinių. Su išskirtinėmis „Beats by Dr. Dre“ ausinėmis integruotas nuotolinis valdymas leis ne tik valdyti muzikos grotuvą, bet ir atsiliepti ar nutraukti skambučius net telefonui gulint kišenėje.

Įsigijimas

„HTC Sensation XE“ Europos, Viduriniųjų Rytų, Afrikos, Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono rinkose pasirodys rugsėjo pabaigoje.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *