HTC paskelbta 2011 metų telefonų gamintoja

Išmaniųjų telefonų gamintoja HTC šią savaitę Pasaulio mobiliųjų technologijų apdovanojimų ceremonijos Barselonoje metu gavo aukščiausią šios pramonės srities įvertinimą – GSM asociacijos teikiamą Metų telefonų gamintojo apdovanojimą. Jis pratęsė pasaulinės HTC sėkmės metus, per kuriuos kompanija pristatė platų tokių rinkoje pirmaujančių išmaniųjų telefonų kaip „HTC Desire“ spektrą. HTC buvo išrinkta iš trijų finalininkų, tarp kurių buvo “Apple” ir “Samsung”.

„Toks mūsų augimo ir praėjusių metų sėkmės pripažinimas iš pramonės atstovų yra išties jaudinantis. Tūkstančiai HTC kompanijos darbuotojų nepaliaujamai dirba kurdami intuityvius ir personalizuotus išmaniuosius telefonus, kurių dėka ir tapome žinomi. Šis apdovanojimas yra jų aistros ir atsidavimo įvertinimas,” – teigia HTC korporacijos vadovas Peteris Chou. „Apdovanojimas taip pat priklauso dešimtims milijonų vartotojų visame pasaulyje, kuriems patinka mūsų telefonai ir kurie kasdien mus įkvepia kurti naujas inovatyvias patirtis. Nuoširdžiai dėkoju jiems ir sveikinu šiuos žmones, mūsų partnerius visame pasaulyje ir HTC šeimą. ”

„Ši kompanija (HTC) savo vietą rinkoje susikūrė iš nieko, vystydama savo marketingo veiklą, šviežią bei gaivų prekės ženklą ir stiprų įrenginių rinkinį daugybėje platformų. Kompanija įrodė esanti ypač populiari ir patvari telefonų gamintoja. Tai yra pelnytas apdovanojimas jos puikios komunikacijos ir vartotojų aptarnavimo dėka,” – teigia GSM asociacijos teisėjai. Anksčiau HTC buvo apdovanota Geriausio 2010-ųjų metų mobiliojo telefono kategorijoje už „HTC Hero” išmanųjį telefoną.Teisėjų komitetą sudaro pramonės analitikai ir konsultantai, mobiliojo ryšio operatorių atstovai, mokslo atstovai ir kiti pramonės lyderiai, priimantys sprendimus GSM asociacijos apdovanojimuose.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *