HTC investuoja į naująsias Europos ir Jungtinės Karalystės būstines

Šiandien pasaulinė išmaniųjų telefonų gamintoja HTC, ceremonijai vadovaujant Kultūros, komunikacijos ir kūrybinių industrijų ministrui Edui Vaizey, atidarė naująsias Europos ir Jungtinės Karalystės būstines Slough mieste. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo miesto meras Sukhjitas Dhaliwalis, HTC vadovas Peteris Chou, HTC valdybos nariai ir prezidentas Europai, Viduriniesiems Rytams ir Afrikai Florianas Seiche. Pastarasis būstinių atidarymą akcentavo kaip svarbią kompanijos istorijos gairę, žyminčią HTC įsipareigojimus regiono vartotojams, mobiliojo ryšio operatoriams ir partneriams.

Pastaraisiais metais HTC veikla Europoje nuolat augo ir išsiplėtė į daugiau nei 50 sričių. Ši veikla darė įtaką pasaulinei HTC strategijai, didindama įsitraukimą ir investicijas į vietinius talentus bei strategines partnerystes su vietiniais ir regioniniais mobiliojo ryšio operatoriais. Veikla Europoje taip pat tapo nauju įkvėpimo šaltiniu HTC dizaineriams ir inžinieriams, kuriantiems vietines kultūras atspindinčias mobiliojo ryšio patirtis. Integruodama Rytų kultūrą su Vakarų idealais, HTC sukūrė sparčiai judančią inovatyvią aplinką ir į žmogų orientuotą verslo modelį, padėjusį kompanijai tapti pasauliniu prekės ženklu. Investicija į atskirą Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos regiono būstinę simbolizuoja spartų pastarųjų metų HTC augimą.

„HTC šiuo metu yra labai įdomioje kelionėje – nuo kuklios pradžios iki pasaulinio prekės ženklo,” – teigia HTC korporacijos vadovas Peteris Chou. „2011-aisiais HTC augo visose srityse. Mes pritraukėme naujų puikių talentų aukščiausioje vadybos grandyje ir didinome savo įsitraukimą vietinėse rinkose investuodami į žmones ir partnerystes. Mūsų naujasis Europos biuras yra natūralus laipsniškas žingsnis, atspindintis mūsų įsipareigojimus Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos regiono rinkai. Tikimės jį paversti puikiu pagrindu tolimesniam dalyvavimui Europos mobiliųjų technologijų rinkoje.”

Naujojoje būstinėje įsikurs aukščiausios vadybos grandies darbuotojai, pardavimų ir rinkodaros bei inžinierių komandos, dirbsiančios HTC Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos bei Jungtinės Karalystės regionams. HTC prezidentas Europai, Viduriniesiems Rytams ir Afrikai Florianas Seiche teigia: „Slough miestas yra tobula bazė, iš kurios patogu vystyti veiklą Europoje ir plėtoti nuolat stiprėjantį verslą Jungtinėje Karalystėje. Šiame mieste puikiai sutvarkyta transporto sistema, kurios dėka galima lengvai pasiekti Londoną ir kitus Europos centrus. HTC įsipareigojo artimiausiais metais plėsti savo įtaką Europoje, Viduriniuosiuose Rytuose ir Azijoje. Nekantraujame išnaudoti šią šiuolaikišką bazę, dabar ir ateityje ieškodami komunikacijos įžvalgų spartinant mobiliąsias inovacijas.”

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *