HP-Photosmart-7510

HP šventinį sezoną pasitinka spausdintuvais ir asmeninėmis dovanomis

Vietoj paprasto kalėdinio atviruko šiemet patys pasigaminkite šventinį atviruką su savo artimųjų nuotrauka– tokią progą suteikia HP siūlomų dovanų sąrašo viršuje besipuikuojantys spausdintuvai. Prie kiekvieno kambario dizaino tinkantys stilingi spausdinimo įrenginiai leis įamžintas šventines akimirkas tuoj pat pačiupinėti rankomis ir sukurs naują šeimos tradiciją – pasidalinti originaliomis kalėdinėmis nuotraukomis.

Kiekvieno skoniui ir piniginei patraukli HP dovana pradžiugins ir technikos subtilybes mėgstančius, ir azartiškus fotografus. Naujausiomis technologijomis, priedais ir programėlėmis praturtinti HP spausdinimo sprendimai akimirksniu ras vietą kiekvieno namuose, pramogų centre, biure ar namų biure.

Daug išlaidų nereikalaujančios dovanos namams ir biurui

HP Envy 110 e–All–in–One

HP dizaino pažiba – „HP Envy 110 e–All–in–One“ – kompaktiškas ir stilingas daugiafunkcinis spausdintuvas, pritaikytas belaidžiam spausdinimui. Naujasis spausdintuvas išsiskiria savo elegantiškumu, baltu korpusu ir itin tyliu veikimu, tad jį galima naudoti ten, kur ramybė ir tyla yra vertinama. Pasitelkę „HP Envy 110“ vartotojai gali pasiekti reikiamą turinį internete naudodami spausdinimo programėles. Ypač patogi spausdintuvo funkcija yra automatiškai išsiskleidžiantis ir, pasibaigus spausdinimui, susiskleidžiantis popieriaus laikiklis. „HP Envy 110“ kaina – nuo 700 Lt.

Pažangūs rašaliniai daugiafunkciniai spausdintuvai „HP PhotoSmart“ gali išspausdinti nuotraukas, kurių kokybė prilygsta laboratorijos atspaudų kokybei, jais patogu bei paprasta naudotis spausdinant ir kasdienius dokumentus.

Itin paprasti naudoti, patogūs dokumentų ir nuotraukų spausdinimui namuose, dailaus dizaino ir prieinamos kainos spausdintuvai puikiai tinka visai šeimai. „ePrint“ ir „AirPrint“ funkcijos garantuoja, kad spausdinti galėsite iš kur panorėję.

HP Photosmart 5510 kanuos apie 345 Lt, HP Photosmart 6510 apie 515 Lt, o HP Photosmart 7510 – 687 Lt.

Originalūs HP priedai

Namams ir biurui skirti firminiai HP priedai padeda užtikrinti, kad žiemos švenčių akimirkos bus atspausdintos išskirtinai kokybiškai. Originalūs HP priedai nuolat palaiko aukščiausią spaudinių kokybę ir leidžia vartotojams sukurti originalius kalėdinius sveikinimo atvirukus ar spausdinti šventines šeimos nuotraukas ir kasdienius dokumentus tiesiai iš namų.

HP siūlo didelės talpos (XL) rašalo pakuotes, kurios leidžia išspausdinti du kartus daugiau, nei įprastos rašalo pakuotės. Jas naudojant ne tik pavyks atspausdinti norimą kiekį kalėdinių nuotraukų, bet ir 50 proc. sumažinti kaštus vienam puslapiui. Siekdami sutaupyti, rinkitės “HP Photo Value” spausdinimo pakuotę, kurioje rasite HP rašalo ir HP fotopopieriaus rinkinį, kainuojantį pigiau nei rašalo ir popieriaus kaina atskirai.

Aptarnavimas ir paslaugos

HP spausdintuvai aptarnaujami „HP Total Care“ – kompanijos apdovanojimus pelniusia programa, skirta aptarnauti įrenginius ir garantiniu laikotarpiu, ir jam pasibaigus. Naudodamiesi šia programa galite susisiekti su technikais visą parą, taip pat gauti pagalbą internetu HP klientų aptarnavimo forume ir HP „Facebook“ puslapyje.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *