elitebook-revolve

HP pristatė naują, verslui skirtą planšetės ir nešiojamojo kompiuterio hibridą „EliteBook Revolve“

HP nuosekliai pildo savo planšetinių kompiuterių verslui asortimentą. Šįkart kompanija pristato naujos kartos planšetę-nešiojamąjį kompiuterį „HP EliteBook Revolve“ su lietimui jautriu, pasukamu ekranu. Ši savybė leidžia vadovams ir biuro darbuotojams paprastai parodyti ir dalintis savo darbu su kolegomis, o užlenkus apsuktą ekraną ant klaviatūros – paversti planšetiniu kompiuteriu.

Tokia galimybė transformuoti kompiuterį keliais judesiais, jį paverčia universaliu įrankiu, tenkinantį įvairius poreikius. „HP EliteBook Revolve“ yra sukurtas atsižvelgiant į verslo ir valstybinio sektoriaus organizacijas, kurių darbuotojams reikia ir itin plono nešiojamojo kompiuterio, ir ekrano lietimu valdomos planšetės. Naudojami naujausios, trečiosios kartos „Intel Core“ procesoriais, optimizacija „Windows 8“ platformai suteikia „HP EliteBook Revolve“ puikias veikimo charakteristikas, įprasto galingumo nešiojamųjų kompiuterių grafikos našumą ir galimybę greitai transformuoti kompiuterį į planšetę su lietimui jautriu, didelės raiškos ekranu.

HP pristatė ir naują „HP Multi-Tablet Charging Module“ įrenginį, kuris leidžia greitai ir paprastai įkrauti iki 10 planšetinių kompiuterių naudodamas tik vieną elektros lizdą. Įvairioms darbinėms terpėms pritaikytas „HP Multi-Tablet Charging Module“ taip pat apsaugo visas prijungtas planšetes jas prirakinant tam skirtu mechanizmu ir lizdu planšetėje.

„Darbuotojai pageidauja tokių kompiuterių, kurie atitiktų jų pačių pobūdį – būtų lankstūs ir gebėtų prisitaikyti prie bet kokios situacijos, – teigė Gerwald van der Gijp, HP Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regiono Asmeninių kompiuterių padalinio produktų verslui direktorius. – HP yra įsipareigojusi užtikrinti, kad jos „Elite“ planšetinių kompiuterių sprendimai pateiks galimybes klientams, kurių reikia darbuotojams, siekiantiems maksimalaus produktyvumo. Taip pat dizainą, kuriuo jie galės didžiuotis bet kur. Ir kartu užtikrinti, jog visa tai bus pateikta neaukojant korporacinių paslaugų bei saugumo priemonių, kurios mažina galvos skausmą IT departamento personalui“.

Atlenkiamas „HP EliteBook“, kuriuo galima nuveikti daugiau

Turėdamas ekraną, kurį galima atsukti į kolegas ir pasidalinti savo darbu su jais arba užlenkti apsuktą ekraną ant klaviatūros taip, kad jis virsta planšete, „HP EliteBook Revolve“ yra sukurtas intensyviai dirbantiems žmonėms. Naujasis kompiuteris priklauso jau devintajai HP transformuojamų planšečių kartai, ir jame yra visos priemonės, reikalingos atlikti darbus:

 • „Windows 7 Pro“ arba „Windows 8 Pro“, kurios užtikrina įprastą darbo su kompiuteriu aplinką, papildydama ją intuityviu jutikliniu valdymu ekrane.
 • Naujausi „Intel“ procesoriai.
 • 11,6 colio (29,5 cm) įstrižainės HD raiškos ekranas ir 1,4 kg svoris įgalina patogų mobilumą neaukojant kompiuterio našumo.
 • Automatinis prisitaikymas prie ekrano pasukimo, ryškumo ir kitų, su padėtimi susijusių parametrų, taip pat visos apimties klaviatūra su apšvietimu iš apačios ir papildomai užsakomas specialus rašiklis.
 • 720p raiškos HD kamera, dvigubas mikrofonas, „DTS Studio Sound“ ir pridedama „CyberLink YouCam“ programinė įranga suteikia galimybes patogiai bendrauti akis į akį su pašnekovu bei kurti HD raiškos internetinius vaizdo įrašus.
 • Aukščiausios klasės medžiagos, įskaitant patvarų, įbrėžimams atsparų „Corning Gorilla Glass 2“ stiklą bei iš magnio pagamintą rėmą.
 • Korporacinio lygio stotelės galimybės paprastam prijungimui prie išorinio monitoriaus, klaviatūros, pelės, spausdintuvo bei jungčių kartotuvo.
 • 3G mobiliojo interneto modemas, USB 3.0, „DisplayPort“ jungtys ir apsaugota NFC belaidė sąsaja, suteiks saugų ryšį produktyvumui palaikyti už biuro ribų.
 • Korporacinio lygio komponentai ir kietojo būvio duomenų kaupiklio iki 256 GB talpos galimybės su „Intel Rapid Start Technology“, padedančia paruošti kompiuterį darbui vos per 5 milisekundes.

Darbas bet kur, paprastas įdiegimas, valdymas ir apsauga

Kaip ir visi „HP EliteBook“ kompiuteriai, „HP Revolve“ yra aprūpintas visomis priemonėmis, kurių reikia IT departamentui saugiai integruoti ir valdyti šiuos kompiuterius savo ūkyje. Tarp šių įrankių yra:

 • Korporacinės IT priemonės, kaip „Active Directory“, įjungimas į sritis, PXE įkrovimo palaikymas bei įvairūs „HP Client Management“ sprendimai, leidžiantys saugiai instaliuoti ir efektyviai valdyti šių kompiuterių parką.
 • „HP Client Security“, kuri pasirūpina apsauga visais lygiais, taip pat „HP BIOS Protection“, „Microsoft Defender“ arba „Microsoft Security Essentials“, integruotas sertifikuotas TPM saugos lustas duomenų šifravimui bei ketverių metų „HP Absolute Data Protect“ licencija padedanti dar labiau apsaugoti įrenginį, duomenis ir vartotojo tapatybę.
 • „HP Global Series“ ir „HP Custom Integration Services“ sprendimai, įgalinantys paprastai diegti naujus kompiuterius globalioje organizacijoje, naudojančioje nuoseklias globalias konfigūracijas, ir pritaikymo galimybes, tokias kaip korporacinių duomenų rinkinių įkrova.
 • Tiesioginis spausdinimas į bet kurį „ePrint“ technologiją naudojantį ar tinklinį HP spausdintuvą, nereikalaujant siųstis tvarkykles. „HP ePrint“ programinė įranga taip pat leidžia vartotojams spausdinti nuotoliniu būdu į daugiau nei 24 tūkst. viešosios prieigos vietų, tokių kaip viešbučiai, verslo paslaugų teikėjų centrai.

Naujas HP priedas, išplečiantis „HP ElitePad“ galimybes

Spalį HP pristatė pirmąjį savo verslui skirtą planšetinį kompiuterį „HP ElitePad“, kuris iš pagrindų buvo suprojektuotas taip, kad geriau atitiktų varijuojančius verslo klientų poreikius. Kartu su „HP ElitePad“ buvo išleisti ir unikalūs, produktyvumą didinti padedantys „HP ElitePad Smart Jackets“ dėklai ir kiti papildomi priedai.

Naujas šios priedų ekosistemos narys – „HP Multi-Tablet Charging Module“ įkrovimo stotelė. Tai įrenginys, kuris padeda išlaikyti tvarkingas tokias vietas, kaip slaugytojų postai, klasės ir kitos darbo vietos, įkraudamas ir apsaugodamas planšetinius kompiuterius. Šis modulis veikia su bet kokia, iki 10,1 colio (25,65 cm) įstrižainės planšete, o puikiausiai tinka naudoti su „HP ElitePad“ planšetėmis bei „HP ENVY x2“ nešiojamaisiais kompiuteriais, kurie irgi gali būti transformuojami į planšetę. Pastaruosius įrenginius prijungti prie modulio galima tiek atskirus, tiek su „HP Smart Jacket“ dėklu ar klaviatūra. Patogi sujungimo į steką konstrukcija leidžia vienu metu naudoti du „Multi-Tablet Charging Modules“ modulius, o unikali kabelių tvarkymo sistema padeda lengvai paruošti juos darbui.

Prekybos pradžia

Prekybą „HP EliteBook Revolve“ Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje tikimasi pradėti 2013 metų kovo mėnesį. Jų kainos bus praneštos priartėjus prekybos pradžiai.

Planuojama, kad „HP Multi-Tablet Charging Module“ įrenginiai Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos parduotuvėse pasirodys irgi 2013 m. kovą, o gamintojo siūloma mažmeninė jų kaina yra 499 eurai (apie 1720 litų).

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *