Z220CMT_Z220SFF_R_03-2012

HP pristatė didelio našumo stacionarias ir mobiliąsias darbo stotis

Vaizdo turinio kūrėjams, dizaineriams, konstruktoriams ir kitiems profesionalams, kurių amatas reikalauja galingų kompiuterių, kompanija HP pasiūlė naujas stacionarias „HP Z220“ ir mobiliąsias „HP EliteBook“ darbo stotis, pasižyminčias patikimumu bei profesionaliomis savybėmis.

„Z220“ darbo stotis yra nebrangus, tačiau galingas kompiuteris, kuris siūlomas su naujos kartos „Intel Core“ arba „Intel Xeon“ procesoriais, naujausiomis integruojamomis „Intel“ vaizdo posistemėmis arba atskiromis profesionaliomis „Nvidia“, AMD vaizdo plokštėmis, 4 USB 3.0 didelės spartos jungtimis. „Z220“ gali būti montuojama į paverčiamą mini bokštelio tipo korpusą, kuriame yra daug kompiuterio papildymo galimybių, arba į itin kompaktiškos formos korpusą, kuris yra 65 proc. mažesnis ir puikiai telpa ankštose erdvėse.

Tuo tarpu „HP EliteBook w“ serijos mobiliosios kompiuterinės darbo stotys yra geriausias HP siūlomas didelio našumo charakteristikų ir grafikos derinys verslo klasės tvirtame korpuse. Naujuose modeliuose naudojami naujos kartos keturių branduolių „Intel Core i7“ arba dviejų branduolių „i7“, „i5“ procesoriai, iki 32 GB talpos operatyvinė atmintis.

Abiejų darbo stočių modeliai yra sertifikuoti daugelio nepriklausomų programinės įrangos gamintojų įvairiose srityse – nuo gaminių kūrimo iki žiniasklaidos ir pramogų.

„Naujosios stacionarios „HP Z220“ ir mobiliosios „EliteBook“ darbo stotys dar labiau praturtina mūsų asortimentą bei sustiprina mūsų, kaip darbo stočių rinkos lyderio poziciją, – teigė Kobi Elbaz, HP Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regiono komercinių ir mažmeninės prekybos sprendimų direktorius. – Dizaino, animacijos profesionalus, inžinierius kūrybinis įkvėpimas gali užklupti ir išvykus, ir biure, todėl mes sukūrėme tokias HP darbo stotis, kad šios patenkintų poreikius tų specialistų, kurie reikalauja kokybės ir patikimumo nepriklausomai nuo to, ar dirba prie savo stalo, automobilyje ar statybų aikštelėje“.

Daugiau galios, mažiau energijos ir įperkama

„HP Z220“ naudojamos naujos technologijos, skirtos pagerinti visos sistemos našumą ir energinį efektyvumą. Jos sukurtos taip, kad visą parą galėtų atlikti daug resursų reikalaujančias užduotis. Šios darbo stotys nuolat nustato standartus įperkamoms, pradinio lygio darbo stotims ir suteikia neįtikėtiną naudą įvairiose srityse – nuo gaminių kūrimo, kompiuterinio dizaino, inžinerijos, architektūros bei konstravimo, iki vaizdo redagavimo bei švietime, sveikatos apsaugoje dirbantiems profesionalams.

„Z220“ darbo stotys gali būti komplektuojamos su naujaisiais „Intel Xeon E3-1200 v2“ arba trečiosios kartos „Intel Core“ šeimų procesoriais, integruojamąja naujausia „Intel HD Graphics P4000“ grafikos posisteme, plačia atskirų pradinio, vidurinio ar aukšto lygio „Nvidia“, AMD grafikos plokščių gaire. Kompiuteriai taip pat suderinami su pasirodysiančiomis kitos kartos „PCIe Gen3“ grafikos plokštėmis.

Tarp kitų didesnį našumą pasiekti padedančių patobulinimų yra 1600 MHz DDR3 tipo operatyvioji atmintis, kurios talpa gali siekti iki 32 MB, „Intel Smart Response Technology“ – paprasta įdiegti disko informacijos laikinosios saugyklos technologija, galinti gerokai padidinti duomenų nuskaitymo iš kaupiklio našumą ir pagreitinti sistemos įkrovimą bei dažnai naudojamų programų greitaveiką. Mini bokštelio korpuse galima įtaisyti papildomai užsakomą rankeną, už kurios bus patogu pernešti Z220 į naują vietą.

Be to, HP Z220 darbo stotyse naudojami 90 proc. efektyvesni maitinimo šaltiniai ir kompiuteriai pagaminti nenaudojant kenksmingų bromintų antipirenų (ugnies slopintuvų) ir polivinilchlorido (PVC).

Nešiojamasis darbo stoties našumas

Galingiausia HP mobilioji darbo stotis „HP EliteBook 8770w“ pasižymi didžiausio našumo profesionalios grafikos galimybėmis bei ypač dideliais skaičiavimo pajėgumais. Komplektuojama su 43,9 cm įstrižainės monitoriumi, ši darbo stotis gali būti lanksčiai modifikuojama.

Universalioje ir nešiojamojoje „HP EliteBook 8570w“ naudojamos aukšto, profesionalaus lygio grafikos posistemės, galingi procesoriai ir 39,6 cm įstrižainės ekranai. Tuo tarpu kelionėms priimtiniausia, 35,6 cm įstrižainės monitorių turinti „HP EliteBook 8470w“ naudoja darbo stoties lygio grafikos posistemes ir didelės galios procesorius. Ši mobilioji darbo stotis yra sudėta į verslo klasės tvirtą korpusą.

„HP EliteBook“ mobiliosios darbo stotys puikiai tinka profesionalams, kuriems reikia darbo stoties lygio pajėgumų visur, kur jų gali prireikti darbams – ar tai būtinybė redaguoti nufilmuotą vaizdą atokioje filmo kūrimo vietoje ar pakoreguoti dizainą statybų aikštelėje. Kadangi daugeliui potencialių mobiliųjų darbo stočių naudotojų spalvų tikslumas yra kritiškai svarbus, į „HP EliteBook 8570w“ ir „8770w“ galima, papildomai užsakius, įdiegti „HP DreamColor“ technologiją, IPS matricos ekraną, leidžiantį užtikrinti pastovų spalvų tikslumą.

Sukurtos specialiai keliaujantiems ir ne prie stalo dirbantiems profesionalams, „HP EliteBook w“ serijos kompiuterių korpusų rėmai yra pagaminti magnio ir aliuminio lydinio, naudojamas neteplus šlifuotos apdailos dangtis, stiklu dengtos jutiklinės valdymo aikštelės. Kompiuterį lengva atidaryti ir uždaryti, nes naudojami iš aliuminio lydinio pagamintų preciziški vyriai bei „HP Easy Access Doors“. Visa tai padeda apsaugoti kompiuterį, kai jis yra uždarytas. Šios mobiliosios darbo stotys atitinka karinius atsparumo dulkėms, vibracijai, sutrenkimams, aukščiui, numetimui, didelės bei itin mažoms temperatūroms, taip pat jų šuoliams standartus (MIL-STD-810G).

„EliteBook w“ serijos darbo stotyse naudojama ir „Intel Smart Response Technology“, padedanti greičiau įkrauti sistemą bei programas, „SRS Premium Sound Pro“ sklandžiam garsui vaizdo konferencijose, internetiniuose kursuose ar peržiūrint transliuojamus nufilmuotus vaizdus.

Visos HP darbo stotys pateikiamos su įdiegtu „HP Performance Advisor“, kuris pateikia konsoliduotą ataskaitą su galimais techninės ir programinės įrangos konfigūracijos pakeitimais tam, kad kompiuteris būtų priderintas prie specifinių programų krūvio greičiau ir nereikėtų užtrukti reguliuojant.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *