HP Top Shot

HP pristatė 3D skenavimo įrenginį, stilingus spausdintuvus ir kitas spausdinimo inovacijas

Technologijų kompanija “Hewlett-Packard” pristatė naujus daugiafunkcinius spausdintuvus namų vartotojams bei smulkioms ir vidutinėms įmonėms. Tarp naujienų – spausdintuvas su 3D skenavimo funkcija „HP TopShot“, modernaus dizaino spausdintuvas „HP Envy 110“, taip pat aukščiausios klasės „Photosmart“ rašaliniai spausdintuvai. Visi naujieji gaminiai pasižymi naujausiomis HP mobiliojo spausdinimo inovacijomis „ePrint“, „AirPrint“.

„HP TopShot LaserJet Pro M275“ yra pirmasis daugiafunkcinis lazerinis spausdintuvas, galintis skenuoti ne tik dokumentus, bet ir trimačius objektus. „HP TopShot Scanning“ yra revoliucinė technologija, kuri leidžia nuskenuoti dokumentą ar objektą iš šešių skirtingų perspektyvų ir sukurti puikios kokybės atvaizdą.

HP Envy 110

HP dizaino pažiba – „HP Envy 110 e-All-in-One“ – kompaktiškas ir stilingas daugiafunkcinis spausdintuvas pritaikytas belaidžiam spausdinimui. Naujasis spausdintuvas išsiskiria savo elegantiškumu, baltu korpusu ir itin tyliu veikimu, tad jį galima naudoti ten, kur ramybė ir tyla yra vertinama. „HP Envy 110“ vartotojai gali pasiekti reikiamą turinį internete naudodami spausdinimo programėles. Ypač patogi spausdintuvo funkcija yra automatiškai išsiskleidžiantis ir, pasibaigus spausdinimui, susiskleidžiantis popieriaus laikiklis.

Tarp kitų naujovių – pažangūs rašaliniai daugiafunkciniai spausdintuvai „HP Photosmart 5510 e-All-in-One“, „HP Photosmart 6510 e-All-in-One“ ir „HP Photosmart 7510 e-All-in-One“. Jie gali išspausdinti nuotraukas, kurių kokybė prilygsta laboratorijos atspaudų kokybei, jais patogu bei paprasta naudotis spausdinant ir kasdienius dokumentus.

Visi naujieji „Photosmart“, „TopShot LaserJet Pro“ ir „Envy e-All-in-One“ spausdintuvai naudoja mobiliojo spausdinimo inovacijas – technologijas „HP ePrint“ and „AirPrint“.

Naudojant „HP ePrint“, galima spausdinti dokumentus ir nuotraukas praktiškai iš bet kurio mobiliojo įrenginio, turinčio interneto ryšį. Tam tereikia nusiųsti spausdinamą dokumentą ar nuotrauką unikaliu spausdintuvo el. pašto adresu. Tuo tarpu „Apple“ technologija „AirPrint“ suteikia galimybę spausdinti iš „iOS“ sistemos įrenginių nenaudojant jokių papildomų tvarkyklių.

Be to, naujieji „Envy“ ir „Photosmart“ spausdintuvai turi „HP Wireless Auto Connect“ funkciją, kuri automatiškai prijungia spausdintuvą prie kompiuterio.

„HP Photosmart 5510 e-All-in-One“ yra vienas labiausiai trokštamų „HP Photosmart“ spausdintuvų. Jame naudojamos atskiros rašalinės, 6,1 cm įstrižainės jutiklinis ekranas, kuriuo paprasta valdyti spausdintuvą ir spausdinti nenaudojant kompiuterio.

„HP Photosmart 6510 e-All-in-One“ – kompaktiškas spausdintuvas, kuris suteikia vartotojams prieigą prie populiarių internetinių spausdinimo programų ir turintis didelį ir patogų 8,9 cm įstrižainės jutiklinį ekraną bei belaidžio spausdinimo galimybes. Spausdintuvas padeda taupyti laiką ir pinigus su automatiniu nuotraukų popieriaus padavimo stalčiumi ir dvipusio spausdinimo galimybe.

„HP Photosmart 7510 e-All-in-One“ yra spausdintuvas tiems, kuriems reikia aukščiausios klasės daugiafunkcinio įrenginio. Interneto turinį šiuo spausdintuvu bus patogu pasiekti naudojant populiarias programas 10,9 cm dydžio jutikliniame ekrane, kuris geba atpažinti ir gestus. Tai universalus įrenginys, galintis spausdinti ant abiejų lapo pusių, turinti automatinį padavimo mechanizmą ir „eFax“ funkciją, kuri leidžia siųsti faksogramas ir be telefono linijos.

Kainos ir pasirodymas prekyboje:

  • „HP TopShot LaserJet Pro M275“ bus pradėtas pardavinėti 2012 m. vasarį, jo kaina sieks apie1170 litų.
  • „HP ENVY 110 e-All-in-One“ jau parduodamas ir jo kaina – apie 700 litų.
  • „HP Photosmart 5510 e-All-in-One“ jau parduodamas, kaina – apie 345 litai.
  • „HP Photosmart 6510 e-All-in-One“ jau parduodamas, kaina –apie 515 litų.
  • „HP Photosmart 7510 e-All-in-One“ jau parduodamas, kaina – apie 687 litai.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *