hp logo

HP pripažinta lydere spausdintuvų ir daugiafunkcinių įrenginių rinkos ataskaitoje

Naujausioje kasmetinėje „Gartner“ „Magic Quadrant“ visą pasaulį apimančioje ataskaitoje apie daugiafunkcinius įrenginius ir spausdintuvus HP buvo pripažinta lydere.
Nepriklausoma IT konsultacijų ir tyrimų agentūra „Gartner“ savo naujausioje ataskaitoje gamintojus vertino pagal jų galimybę įgyvendinti ir vizijos užbaigtumą.
Kaip teigiama ataskaitoje, įprastiniai biuro spausdinimo parametrai, tokie kaip kokybė ir variklio greitis, užleidžia pozicijas naujiems kriterijams – įrenginių galimybėms integruotis su programine įranga, kuri juos sujungtų su kompanijų dokumentų valdymo sistemomis. Nuotolinio monitoringo galimybės, diagnostikos, saugumo, debesies kompiuterija bei kiti faktoriai tampa tikraisiais skiriamaisiais kriterijais.

Nukreipdama strategines investicijos į šias sritis, HP sukūrė asortimentą novatoriškų daugiafunkcinių įrenginių ir spausdintuvų, kurie yra palaikomi plačios grupės programinės įrangos ir sprendimų.

Vartotojai, mažos bei vidutinės įmonės bei didelės korporacijos, dirbančios su HP gaminiais, efektyviai valdo savo informaciją ir dokumentų srautus naudodami HP debesies kompiuterijos, internetinio spausdinimo technologijas, kurios supaprastino darbo procesus, padidino saugumą ir padėjo pasiekti geresnių produktyvumo bei sąnaudų sutaupymo rezultatų.

„HP Open Extensibility Platform“ ir „FutureSmart Firmware“ sustiprina kompanijos pozicijas daugiafunkcinių įrenginių ir spausdintuvų rinkoje. Jie supaprastina naujų HP ar trečiųjų šalių sprendimų kūrimą bei diegimą, suteikia galimybę klientams greitai ir lengvai atnaujinti, valdyti ir išplėsti jų daugiafunkcinių įrenginių bei spausdintuvų funkcionalumą su naujausiais patobulinimais.

„Mes tikime, kad šis pripažinimas patvirtina ne tik HP investicijas, bet ir mūsų strategiją, užtikrinančią, kad klientai šių įrenginių pagalba įgauna realių konkurencinių pranašumų“, – sakė HP vaizdavimo ir spausdinimo grupės „LaserJet“ korporacinių sprendimų vyresnysis viceprezidentas Ronas Coughlinas.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *