HP Envy Sleekbook 1

HP plonų ir lengvų nešiojamųjų kompiuterių kolekcijoje – nauji modeliai

Stebėdama augantį verslo ir namų vartotojų apetitą ploniesiems kompiuteriams, HP papildė savo pripažintą nešiojamųjų kompiuterių kolekciją naujais itin plonais ir lengvais „Ultrabook“ bei „Sleekbook“ tipo modeliais. Juose veikiančios naujausios technologijos patenkins ir verslininkų, ir eilinių vartotojų poreikius.

Tarp naujienų – itin mobilus, aukščiausios klasės „Ultrabook“ tipo „HP SpectreXT“ kompiuteris, kuris pasižymi ypatingu dizainu bei našumu, taip pat stilingi ir ne mažiau gabūs „HP Envy Sleekbook“ ir „HP Envy Ultrabook“, siūlantys mėgautis pramogomis 35,6 cm (14 colių) ir 39,6 cm (15,6 colio) ekranuose, bei pagal korporacinio verslo poreikius nugludintas „HP EliteBook Folio 9470m“, kuris yra puikus „Ultrabook“ kompiuterio pavyzdys su visomis saugumo, administravimo ir patikimumą garantuojančiomis funkcijomis, reikalaujamoms IT departamentų.

Naujieji modeliai papildė HP plonųjų ir lengvųjų kompiuterių šeimą, kurioje neseniai atsirado jau pripažinimą spėję pelnyti „HP Folio13“ bei „HP Envy14 Spectre“.

Pristatytuose „HP Envy“ ir „HP SpectreXT“ kompiuteriuose įdiegtos išskirtinės HP inovacijos, pakylėjančios vartotojų potyrius į naują lygmenį. Tai ir „Beats Audio“ – didelio našumo garso technologija, sukurta HP ir „Beats by Dr. Dre“, atkurianti sodrų garsą, ir „HP CoolSense“, kuri automatiškai reguliuoja našumą ir vidinio ventiliatoriaus veikimą, kad kompiuteris būtų gerokai vėsesnis.

Taip pat yra „HP Imagepad“ jutiklinė aikštelė, leidžianti preciziškai, keliais pirštais vienu metu ir naudojant kombinacijas bei gestus valdyti pelės žymeklį, naršyti internete, peržiūrėti nuotraukas. Kompiuteriuose esanti „HP TrueVision HD Webcam“ perteikia ryškų ir švarų didelės raiškos vaizdą, o papildomai galima užsakyti klaviatūras su pašvietimu iš apačios, kad dirbti tamsoje būtų patogiau.

Plonesnis, bet išmanesnis

HP Spectre XT

Pagamintas iš aukščiausios klasės medžiagų, „HP SpectreXT“ išsiskiria metaline apdaila ir griežtomis linijomis, kurios kontrastuoja su švelnia tekstūra. Sumeistrautas laikantis mobilumo principų, „HP SpectreXT“ storis yra tik 14,5 milimetro, svoris – 1,395 kg, jame įmontuotas 33,8 cm (13,3 colio) įstrižainės HD ekranas su itin siauru apvadu.

Šiame kompiuteryje naudojamas iki 256 gigabaitų talpos kietosios būsenos SSD duomenų kaupiklis, o vienos akumuliatoriaus įkrovos pakanka iki 8 valandų darbo. Nepaisant jo plonumo, „HP SpectreXT“ yra aprūpintas visa palete jungčių, tarp jų „Gigabit Ethernet“, USB 3.0, HDMI.

Šis plonasis kompiuteris suteikia greičio, kurio vartotojams visada reikia. Jame veikia itin greitas mSATA SSD kaupiklis ir „Intel Rapid Start“ technologija, kurie kartu padeda greitai įkrauti ir „pažadinti“ iš snaudimo sistemą. Našumą ir produktyvumą gerokai kilsteli naudojami naujausi „Intel Core“ procesoriai bei „Intel Smart Connect Technology“, automatiškai atnaujinanti elektroninį paštą, kol kompiuteris „snaudžia“.

„HP SpectreXT“ įdiegta ir geresniam našumui sureguliuota programinė įranga, visos „Adobe Photoshop Elements 10“ ir „Adobe Premiere Elements 10“ programos. „HP Spectre“ vartotojams skirta speciali techninės pagalbos telefonu linija.

Kad konfidencialūs duomenys būtų saugūs ir kibernetinės atakos atsimuštų it į uolas, „HP SpectreXT“ iškart įdiegta „Absolute Data Protect“, turinti vienerius metus galiojančią licenciją, „Norton Internet Security“ su dviejų metų licencija bei „Intel Identity Protection“, kuri aprūpina pažangiomis apsaugos priemonėmis.

Sodrų garsą „HP SpectreXT“ užtikrina „Beats Audio“ technologija, reguliuojanti per keturis garsiakalbius bei ausinių jungtį sklindantį garsą.

„HP Envy“ – pasiruošęs viskam

HP Envy Ultrabook

19,8 milimetro storumo ir 1,79 kg sveriantys naujieji „HP Envy“ kompiuteriai yra padengti švelnia, neslidžia apdaila, tad juos patogu greitai pasičiupti ir lėkti savo keliais.

„HP Envy Ultrabook“, komplektuojami su 35,6 cm (14 colių) arba 39,6 cm (15,6 colio) įstrižainės ekranais, naudoja naujausius „Intel Core“ procesorius. Jų akumuliatorių pakanka atitinkamai iki 8 arba 9 valandų. Šiuose modeliuose informacija kaupiama mSATA sąsają turinčiuose SSD kietosios būsenos kaupikliuose bei veikia „Intel Rapid Start“, „Intel Identity Protection“, „Intel Smart Response“ ir „Intel Smart Connect“ technologijos.

Kiti „HP Envy“ šeimos nariai – „Sleekbook“ tipo kompiuteriai bus siūlomi su 35,6cm (14 colių) ekranais bei naujausiais „Intel Core processors“ arba su 39,6cm (15,6 colio) ekranais ir „AMD Accelerated Processing Units“ (APU). Naudodami visiškai įkrautą akumuliatorių jie galės veikti atitinkamai iki 8-9 valandų. Naudodami papildomai užsakomas atskirąsias (diskrečiąsias) „Intel“ platformos grafikos plokštes arba atskirosios plokštės lygio grafikos posistemes iš AMD, vartotojai galės kurti ir redaguoti filmuotą medžiagą be trukdžių ir mėgautis puikiu žaidimų bei multimedijos pramogų veikimu.

Naujuosiuose „HP Envy Ultrabook“ bei „Sleekbook“ kompiuteriuose veikia „Beats Audio“ bei dvigubų garsiakalbių, papildytu atskiru žemų dažnių garsiakalbiu sistema, kuri sustiprina filmų ir muzikos efektą. Integruotoji „HP Imagepad“ irgi dera prie dinamiško dizaino.

Dizainas, kurio trokšta vartotojai ir funkcijos, kurių reikalauja IT departamentas

Naujasis „HP EliteBook Folio 9470m“ – pirmasis HP „Ultrabook“ kompiuteris, kuris yra stilingas bei lengvas, tačiau neaukoja dėl to korporacinio lygio verslui aktualių funkcijų. 35,6 cm (14 colių) įstrižainės, sveriančiame 1,58 kg, 19 milimetrų storio kompiuteryje yra visi reikalingi prievadai ir jungtys, tarp jų ir integruotasis mobilusis internetas, įprastas „Ethernet“ lizdas, VGA, „DisplayPort“ ir USB 3.0“ jungtys, kurios reikalingos verslo vartotojams.

Puikiai tinkantis profesionalams, kurie didžiąją dalį darbo laiko praleidžia ne prie stalo, „HP EliteBook Folio“ gali pasiūlyti visą dieną veikiantį akumuliatorių ir galimybę naudoti antrąjį akumuliatorių, kuris suteikia dar daugiau laisvės nuo elektros tinklo ir kištukų paieškų. Be to, akumuliatorių šiame kompiuteryje pasikeisti gali pats vartotojas. Įdiegtos doko (kompiuterių stotelės) galimybės apima ir kelių ekranų palaikymą, integruotą akumuliatoriaus įkrovimą ir papildomas USB bei senesnes jungtis, kurių gali prireikti dirbant prie stalo.

„HP EliteBook Folio“ paprasčiau valdomas ir įdiegiamas su „HP Premier Image“ sprendimu, kuris apima visą „HP EliteBook“ verslo programinę įrangą ir apsaugą nuo virusų bei išvaduoja nuo ribotos trukmės naudojimo programų kančių.

Jame taip pat numatytos korporacinio lygio administravimo ir kelių lygių apsaugos galimybės, tarp jų – „HP Bios Protection“, kuri užtikrina sistemos veikimą, apsaugodama BIOS nuo virusų ir kitų kibernetinių grėsmių.

„HP EliteBook Folio“ galima naudoti papildomai užsakomą kietosios būsenos SSD kaupiklį su „Windows 7 Professional“ operacine sistema, dėl ko smarkiai sumažėja sistemos įkrovimo laikas. Naudojami trečiosios kartos „Intel Core vPro“ procesoriai pasirūpina ir našumu, ir integruota apsauga. Tarp papildomų galimybių, kurios patiks aptarnaujantiems IT specialistams, yra lustinių kortelių, pirštų atspaudų skaitytuvai, integruotas TPM apsaugos lustas ir administravimo priemonės.

Verslo bruožai itin mobiliame ir ypač stilingame „HP SpectreXT Pro“

Tiems, kurie siekia suderinti stilių su dalykiškumu, HP pristatė elegantiškąjį „HP SpectreXT Pro“, kuriame veikia verslo klasės produktyvumą užtikrinanti „Microsoft Windows 7 Professional“ sistema. Be jos, šiame kompiuteryje taip pat yra TPM apsaugos lustas, saugantis el. pašto duomenis bei kietosios būsenos SSD kaupiklis, kuris patikimai laikys informaciją.

Kainos ir prekybos pradžia

  • Planuojama, kad „HP SpectreXT“ prekyboje pasirodys birželio pabaigoje ir kaina prasidės nuo 3400 litų.
  • „HP Envy Ultrabook“ kompiuteriai turėtų pasirodyti birželį, o jų kainos prasidės nuo 2420 litų.
  • „HP Envy Sleekbooks“ irgi laukiama birželį, jie kainuos nuo 2240 litų. O numatoma „HP EliteBook Folio 9470m“ pasirodymo parduotuvėse data – spalio mėnuo.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *