LaserJet_Enterprise_500M551

HP pažėrė tradicinio spausdinimo naujienų ir revoliucinių naujovių

Trimačius objektus skenuoti galintys aparatai, mobilieji spausdinimo ir dokumentų tvarkymo sprendimai bei įrenginiai, nauji spausdintuvai, daugiafunkciniai įtaisai – savo kasmetinės pasaulinės vaizdavimo ir spausdinimo konferencijos metu Šanchajuje, Kinijoje HP pristatė naujienas visiems – pradedant namų vartotojais, mažomis įmonėmis iki didelių organizacijų.

Konferencijoje HP taip pat paskelbė, kad klientai gerai priėmė jos pristatytas internetines, debesies kompiuterijos pagrindu veikiančias spausdinimo technologijas – spausdintuvų su šiomis technologijomis kompanija pardavė jau daugiau nei 10 milijonų.

„HP inovacijų istorija yra ilga ir šį palikimą mes naudojame kaip pagrindą savo augimui ateityje, – sakė Vyomesh Joshi, vykdomasis HP vaizdavimo ir spausdinimo grupės viceprezidentas. – Nors tradicinis spausdinimas ir toliau liks neatsiejama mūsų pasiūlymų dalis, rinkai pateiksime revoliucinių inovacijų, kurios nebeišsitenka popieriaus lapo ribose“.

Trimačių objektų skenavimas, priemonės ir paslaugos nedidelėms įmonėms

Smulkioms įmonėms reikia geriausių priemonių reklamuoti ir valdyti savo verslą, ypač tada, kai jos turi potencialo greitai augti. HP inovacijos padeda šioms įmonėms suspėti kartu su klientų poreikiais:

 • Kai reikia užfiksuoti trimačių objektų vaizdus ir skenuoti dokumentus, pravers nebrangus „HP TopShot LaserJet Pro M275“ daugiafunkcinis įrenginys, sukurtas smulkiosioms įmonėms bei namų biurams. Jame naudojama „HP TopShot Scanning“ technologija, kuri užfiksuoja šešis atskirus dokumento ar trimačio objekto kadrus ir sujungia juos į vieną puikios kokybės vaizdą. Su šia technologija nedidelės įmonės gali greitai gauti aukštos kokybės daiktų vaizdus, kuriuos galės panaudoti iliustruodami savo reklaminius leidinius ar interneto svetainių katalogus.
 • Naujieji „HP Officejet Pro 8600 e-All-in-One“ serijos bei „HP Officejet Pro 8100 ePrinter“ spausdintuvai spausdina spalvotus dokumentus profesionalia kokybe ir puslapio savikaina yra iki 50 proc. mažesnė, nei spausdintų lazeriniais spausdintuvais. Su „HP ePrint“ technologija jais galima spausdinti praktiškai iš bet kur naudojant mobilųjį įrenginį. Spausdintuvuose naudojami nauji rašalai, kurie yra atsparūs žymekliui ir nesiteplioja, dvipusis spausdinimas be kraštelių ir debesų kompiuterijos sprendimai.
 • Naujos „HP Business App“ programėlės, tokios kaip „Shoeboxed“ sukurtos „Biz Card Scanning“ ir „Receipt Scanning Apps“, padeda verslininkams susitelkti į savo verslą.
 • Naudodamiesi „Scheduled Delivery Apps“ vadovai gali gauti specifinių nurodymų, kaip tapti geresniais lyderiais, kuriuos pateikia „Manager Tools“ – pripažinta verslo tinklalaidė (angl. podcast). Taip pat – iš pirmaujančios finansinių naujienų agentūrs „RTT News“ gauti Volstryto apžvalgą.

HP nedidelėms bendrovėms pritaiko ir pasitvirtinusius didžiosioms organizacijoms kurtas technologijas. Įsigijusi valdomo spausdinimo paslaugų kompaniją „Printelligent“, HP pasiūlė „HP Partner Managed Print Services“ – tai pirmasis iš kelių HP planuojamų per tarpininkus teikiamų valdomų spausdinimo paslaugų pasiūlymų, kuriuos ji ketina rinkai pristatyti kitais metais. Be to, HP į savo per sprendimų tarpininkus siūlomų sprendimų asortimentą įtraukė keletą dokumentų valdymo sprendimų, tarp kurių „HP Access Control Express“, HP ir „Nuance eCopy ShareScan“ bei HP ir „Capella FormPort“.

Nauji „HP LaserJet“ spausdintuvai, „ScanJet“ skeneriai įvairių dydžių įmonėms

HP pristatė du „HP LaserJet“ spausdintuvus ir „HP Scanjet“ skenerį, kurie palengvina mobilių darbuotojų darbą ir darbo procesus.

 • „HP LaserJet Enterprise 600 M601“, M602 ir M603 serijos modeliai yra saugūs, tinklo pagalba valdomi, paprasti naudoti, internetiniai nespalvoti spausdintuvai, kuriais naudodamiesi verslininkai gali padidinti savo efektyvumą ir pagerinti dokumentų apdorojimo procesus.
 • „HP LaserJet Enterprise 500 color M551“ serijos spausdintuvai su „HP ePrint“ technologija, geriausiai tinkantys didelių organizacijų ar nedidelių įmonių darbuotojų grupėms, kurioms reikia profesionalia kokybe spalvotai spausdinančio ir dokumentų valdymo įrenginio.
 • „HP Scanjet Enterprise 8500fn1 Document Capture Workstation“ skeneris yra pritaikytas darbo grupėms, kurios turi labai daug skenavimo darbų. Jame veikia didelis ir patogus naudoti spalvotas jutiklinis ekranas.

Paslaugos ir sprendimai didelėms organizacijoms

HP pristatė naujus ir patobulintus sprendimus ir paslaugas, padėsiančius supaprastinti sudėtingus biuro procesus ir pagerinti didelių organizacijų darbą. „HP Document Processing Services“ padeda klientams plėtoti verslą, reformuoti procesus, mažinti sąnaudas ir didinti našumą. Dokumentų sprendimų rinkinys suteikia galimybes iškelti visas arba dalį savo dokumentų valdymo funkcijų į išorę, suteikiant prieigą prie informacijos bet kuriuo kanalu.

„HP Access Control Express“ su „HP Access Control Mobile Release“ yra paprastų, efektyvių priemonių, kurios padeda sumažinti išlaidas spausdinimui ir užtikrinti duomenų saugumą, tuo pat metu didinant vartotojų pasitikėjimą ir našumą, integruotas sprendimas.

Daugiau galios globaliems rinkodarininkams

Naujasis „HP Smart Marketing Suite“ paketas yra dokumentų srautų valdymo sprendimas, kurio paskirtis yra padėti didelių organizacijų rinkodaros vadovams susidoroti su neefektyvumu. Sprendimą sudaro paketas programinės įrangos ir paslaugų, kurios optimizuoja ir automatizuoja reklaminio turinio srautus – nuo kūrybinės santraukos iki aktyvavimo. Čia sutaupytas laikas ir pinigai gali būti skiriami didinti rinkodaros efektyvumą. Kurdama šį pasiūlymą, HP bendradarbiavo su pasauline reklamos ir rinkodaros komunikacijos lydere „Omnicom Group“.

Mobilieji sprendimai vartotojams ir įmonėms

HP siekia mobilųjį spausdinimą paspartinti ir supaprastinti, kad klientai galėtų susitelkti į savo užduotis kad ir kur jie dirba – namuose, biure ar kelionėje. Nauji ir patobulinti HP mobilieji sprendimai suteikia žmonėms galimybę spausdinti nepriklausomai nuo vietos, kurioje jie yra.

 • Naujos serijos „Photosmart“ ir „ENVY110 e-All-in-One“ spausdintuvais vartotojai gali spausdinti nuotraukas ir dokumentus paprasčiausiai siųsdami elektroninį laišką su failais į internetinius spausdintuvus. Stilingi ir kompaktiški įrenginiai tinka bet kuriam namų interjerui.
 • Nedidelėms įmonėms sukurtas pirmasis rinkoje „HP ePrint Wireless Direct“ pasiūlymas leidžia vartotojams prisijungti tiesiogiai prie suderinamų HP spausdintuvų – nereikia nei tinklo, nei interneto ryšio. Pakanka prieiti prie spausdintuvo ir prisijungti prie jo tiesiogiai bet kuriuo mobiliuoju įrenginiu su „Wi-Fi“ belaidžiu ryšiu.
 • Naujosios „HP ePrint Home“ ir „Biz app“ suvienija „HP ePrint“ potyrius į mobiliąją programėlę, tinkančią „Apple iOS“, „Android“ ar „Symbian“ išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Programėlė nieko papildomai nekainuoja ir ja paprasta spausdinti dokumentus ir nuotraukas.
 • Nauja „HP Printer Control“ mobilioji programėlė „Apple iOS“ įrenginiams suteikia galimybę belaidžiu ryšiu prisijungti prie spausdintuvo ir valdyti jį. Vartotojai gali skenuoti nuotraukas ir dokumentus tiesiai į „Facebook“, „Google Docs“ bei į elektroninį paštą. Jie taip pat gali stebėti spausdintuvą ir jo eksploatacinių medžiagų būklę.
 • Pirmą kartą mobiliajame spausdinime „HP ePrint“ programėlė „BlackBerry“ išmaniajam telefonui leis šio telefono turėtojams spausdinti naudojant trejopus sprendimus: „HP ePrint“, „HP Enterprise“ serijos ir „HP Public Print Location“ viešuosius spausdintuvus. Ši programėlė pasirodys šių metų spalio 31 dieną.
 • „HP ePrint Enterprise“ mobiliojo spausdinimo 1.6 versija suteikia galimybę pasinaudoti spausdinimo užduoties užlaikymo ir paleidimo įvedus PIN kodą funkcija, kuri yra įdiegta daugiau nei 50-yje „HP LaserJet“ įtaisų. Tad vartotojai, naudojantys HP mobiliojo spausdinimo sprendimą, galės nusiųsti dokumentus į atitinkamą spausdintuvą ir paleisti juos spausdinti tik tuomet, kai įveda savo unikalų kodą spausdintuve. Tai padės apsaugoti konfidencialius dokumentus.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *