HP ENVY 23 TouchSmart AllinOne

HP pasiūlė naujų kompiuterių „Windows 8“ sistemai

HP pristatė naują liniją vartotojiškų ir verslo kompiuterių, kurie pritaikyti veikti su „Windows 8“.

Naujiesiems HP gaminiams – nuo stilingų nešiojamųjų ir stacionarių iki planšetinių kompiuterių – pasitelkiamos aukščiausios klasės medžiagos ir apgalvoto dizaino filosofija siekiant sukurti išskirtinę HP išvaizdą ir pojūtį.

Unikalūs konstrukciniai sprendimai, tarp jų – hibridinis kompiuteris su nuimamu ekranu, verslo klasės planšetinis kompiuteris su funkcionalumą išplečiančiais „HP Smart Jacket“ dėklais bei itin plonas integralusis („viskas viename“) stacionarus kompiuteris – suteikia vartotojams galimybes pasinaudoti „Windows 8“ bei HP inovacijų, tokių kaip „HP TouchSmart“ technologijos, privalumais.

„HP itin plonųjų nešiojamųjų kompiuterių, elegantiškų „viskas viename“ ir didelio našumo verslo kompiuterių krepšelis yra sukomplektuotas taip, kad patenkintų poreikius klientų, laukusių „Windows 8“ sistemos pasirodymo, – sakė HP tarptautinio asmeninių kompiuterių padalinio vyresnysis viceprezidentas ir generalinis direktorius Jamesas Moutonas. – Vartotojai ir organizacijos dabar gali pasirinkti jiems tinkamą modelį iš plataus HP kompiuterių asortimento, kuriame yra ir kompiuteriai su daugiataškio lietimo jutikliniais ekranais, universalių formų, elegantiškų dizainų ar individualiai sukomplektuojamų sprendimų, kurie tenkina jų poreikius“.

HP nešiojamieji kompiuteriai vartotojams

Vartotojams sukurtų ir „Windows 8“ pritaikytų nešiojamųjų kompiuterių krepšelis kupinas vertų dėmesio produktų: hibridinis kompiuteris, nešiojamieji, ploni, modernaus dizaino kompiuteriai su daugiataškio lietimo jutikliniais ekranais, dideliu našumu bei puikia kaina.

„HP ENVY x2“ yra galingas itin plonas hibridinis kompiuteris, pasižymintis nešiojamojo kompiuterio galia ir planšetės laisve. Visa tai – viename stilingame ir lengvame įrenginyje. „HP ENVY x2“ yra nuimamas 11,6 colio įstrižainės didelės raiškos jutiklinis ekranas, kuris, atjungus nuo klaviatūros paprastu magnetiniu sukabinimo mechanizmu, tampa planšetiniu kompiuteriu. „HP ENVY x2“ taip pat įmontuota didelės raiškos internetinė kamera bei 8 mln. taškų fotoaparatas, „Beats Audio“ bei mažo atstumo komunikacijos („Near Field Communication“ – NFC) technologija, kuri leidžia vartotojams dalintis skaitmeniniu turiniu – nuotraukomis, kontaktiniais duomenimis, interneto nuorodomis paprasčiausiu prilietimu. Numatoma, kad „HP ENVY x2“ pasirodys šių metų gruodį ir jo kaina prasidės nuo 3069 litų.

Itin ploni „HP Pavilion Sleekbook 14“ ir „Pavilion Sleekbook 15“ vartotojams bus pasiūlyti su blizgančios juodos ir rubino raudonumo spalvų korpusais. Kartu vartotojai gaus galią ir paprastas naudoti programas, kurių jiems reikia kiekvieną dieną. „HP Pavilion Sleekbook 14“ ir „Pavilion Sleekbook 15“ kainos prasidės atitinkamai nuo 1719 ir 1449 litų ir jų laukiama pasirodant lapkričio mėnesį.

Vartotojiški HP „viskas viename“ ir stacionarūs kompiuteriai

Tarp naujųjų HP vartotojams sukurtų stacionariųjų kompiuterių yra integruotieji „viskas viename“ bei bokštelio tipo kompiuteriai su naujausia daugiataškio lietimo technologija, pasižymintys puikia išvaizda ir galingu veikimu.

„HP ENVY 23“ naudojamas didelės raiškos 23 colių įstrižainės monitorius su 10 taškų aptinkančia daugiataškio lietimo jutikline technologija. Kompiuterio našumas tenkins ir norinčius dirbti, ir ilsėtis, ir naudotis interneto paslaugomis. „HP ENVY 23 TouchSmart AiO PC“ kaina prasidės nuo 3449 litų.

Nejutiklinis „HP Pavilion 23 AiO“ kompiuteris pasižymi našumu ir savo konstrukcija, dėl kurios kompiuteris sutaupo vietos, taip pat intuityviai suvokiamomis ir valdomomis funkcijomis, kurios padės vartotojams palaikyti ryšius su šeima ir draugais. „HP Pavilion 23“ jau parduodamas ir jo kaina prasideda nuo 2409 litų.

„HP ENVY Phoenix h9“ yra galingas kompiuteris, pritaikytas vartotojams, kuriantiems skaitmeninį turinį ar mėgstantiems pasinerti į kompiuterinių žaidimų pasaulį. „HP ENVY Phoenix h9“ yra parduodamas šiuo metu ir jo kaina prasideda nuo 3449 litų.

HP kompiuteriai verslui

HP ElitePad 900

Našumu, universalumu ir gera kaina pasižymintys HP kompiuteriai verslui padeda auginti bet kokio dydžio įmonių bei valstybės organizacijų produktyvumą.

„HP ElitePad 900“ yra tikras planšetinis kompiuteris verslui, kuriame dera gražus dizainas ir korporacinio lygio funkcijos, aptarnavimas bei palaikymas. Itin plona ir lengva „Windows 8“ planšetė gali būti naudojama su papildomai įsigyjamais ir funkcionalumą išplečiančiais „HP ElitePad Smart Jackets“ dėklais, kuriuose yra didesnis jungčių pasirinkimas, papildomi akumuliatoriai, taip pat specifiniais priedais, kurie šią planšetę pritaiko prie specializuotų poreikių. „HP ElitePad 900“ planuojama pateikti į parduotuves 2013 metų sausį. Šio kompiuterio kaina bus pranešta vėliau, artėjant prekybos pradžiai.

„HP EliteBook Folio 9470m“ yra „ultrabook“ serijos labai plonas ir lengvas nešiojamasis kompiuteris. Pasižymėdamas korporacinio lygio prijungimo prie stotelės galimybėmis bei keičiamu akumuliatoriumi, „HP EliteBook Folio“ yra skirtas dažnai keliaujantiems profesionalams. „HP EliteBook Folio 9470m Ultrabook“ prekyboje pasirodys šio mėnesio pabaigoje ir jo kaina prasideda nuo 4800 Lt.

HP palaikymas

HP klientams siūlo daugybę paprastų ir lengvai pasiekiamų palaikymo priemonių bei resursų, skirtų padėti lengvai pereiti prie „Windows 8“ ir pasinaudoti šios operacinės sistemos teikiama nauda. Tarp šių priemonių yra tokios:
„HP Support Assistant“ yra gaminyje įdiegtas įrankis, veikiantis vieno langelio principu ir skirtas kompiuterio priežiūrai, išvengti ar išspręsti problemas, naudojant automatinius atnaujinimus ir savitarnos pagalbos žinyną.
HP kuria interneto palaikymo svetainę, skirtą „Windows 8“ www.hp.com/go/win8support. Šioje svetainėje vartotojai gali nesunkiai atnaujinti savo sistemą į „Windows 8“, atsisiųsti reikalingas HP įrenginių tvarkykles kai tik jos pasirodo, bei rasti atsakymus į kitus jiems rūpimus klausimus dėl „Windows 8“.

Su spausdinimu susiję mokomieji filmukai yra pateikiami www.youtube.com/hpprintersupport, o su kompiuteriais susiję filmukai – www.youtube.com/howto4u.

„HP Printer Install Wizard“ bus pasiūlytas daugumai vartotojiškų spausdintuvų ir padės klientams pasirinkti ir įdiegti reikalingas tvarkykles. „Printer Install Wizard“ pasirodys palaikymo svetainės pradiniame puslapyje.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *