Z1_Screen

HP naujiena grafikos profesionalams – pirmoji pasaulyje integruotoji darbo stotis su 27 colių ekranu

HP pristatė naujausią savo kūrinį grafikos dizaineriams – pirmąją pasaulyje integruotąją, „viskas viename“ tipo darbo stotį HP Z1 su 68,6 cm (27 colių) įstrižainės ekranu.

Kompiuteris išskirtinis specialiu dizainu, kuris leidžia vartotojui atidaryti korpusą nenaudojant jokių ir lengvai pakeisti ar atnaujinti norimus komponentus.

HP Z1, kaip ir dera grafikos profesionalams skirtam kompiuteriui, pasižymi elegantiško pramoninio dizaino ir pagerinto našumo deriniu. Šioje darbo stotyje naudojami „Intel Xeon“ procesoriai, „Nvidia Quadro“ grafikos plokštės, jos ekranas geba perteikti daugiau nei 1 mlrd. spalvų. Ir, žinoma, užtikrinamas HP pasaulinės klasės patikimumas.

Pritaikytas kompiuterinio dizaino, skaitmeninio turinio, pramogų, mokymo profesionalams, architektams, HP Z1 itin greitai generuoja vaizdus ir sparčiai veikia. HP Z1 yra siūloma su plačiu darbo stotims skirtų grafikos plokščių ir procesorių pasirinkimu, ji nuodugniai ištestuota ir sertifikuota kaip tinkama naudoti su pirmaujančiomis šiuolaikinėmis šios šakos programomis.

HP Z1 suteikia galios, kurios reikia profesionalams, kad savo idėjas realizuotų greičiau – ar tai būtų inžinierius, kuriantis 3D komponentus, architektas projektuojantis statinius, vaizdo montuotojas, redaguojantis ir montuojantis renginio filmuotą medžiagą ar fotografas, dailinantis savo fotografijas.

„Revoliucinis HP Z1 pradeda naują darbo stočių kategoriją ir pakelia dizaino, našumo, atnaujinimo ir aptarnavimo galimybių standartus į naują lygį, – teigė Kobi Elbazas, HP Kompiuterinių produktų grupės komercinių sprendimų direktorius. – HP Z1 padės mums pritraukti naujų klientų ir dar labiau pagerinti mūsų pirmaujančias pozicijas rinkoje.“

Našumas be kompromisų

HP Z1

Darbo stoties našumas. Komplektuojama su profesionaliomis „Nvidia Quadro“ grafikos plokštėmis, ECC atmintimi, keturių branduolių „Intel Xeon“ procesoriais, nepriklausomų programinės įrangos tiekėjų sprendimais bei pasižyminti itin tyliu veikimu.

Be įrankių atidaromas korpusas. Vartotojai gali lengvai įdėti kietąjį diską, papildyti atmintį ar pakeisti grafikos plokštę labai paprastai, be įrankių atidarydami korpusą ir sukeisdami reikalingus komponentus.

Darbo stoties klasės duomenų saugyklos. Galima pasirinkti iš daugybės įvairių duomenų saugyklų, tarp jų 7200 ar 10000 sūkių per minutę SATA diskų, SSD standžiųjų saugyklų, papildomai pasirenkamų RAID konfigūracijų, daugelio formatų atminties kortelių skaitytuvų ir optinių diskų įrenginių.

Profesionalus ekranas. 68,6 cm (27 colių) ekranas su baltų diodų pašvietimu ir 2560 x 1440 taškų raiška gali perteikti daugiau nei 1 mlrd. spalvų ir naudoja plataus, 178 laipsnių apžvalgos kampo IPS matricą.

Aukšto tikslumo garsas. Ekrano priekyje įmontuoti garsiakalbiai ir „SRS Premium Sound“ sistema itin tiksliai atkuria garsą.

HD internetinė kamera. Didelės raiškos internetinė vaizdo kamera padės bendrauti ir matyti visas vaizdo detales. Ja taip pat galima filmuoti HD raiška.

HP nuotolinio darbo grafikos programos. Vartotojai gali dirbti nuotoliniu būdu ir naudotis didelio našumo 2D, 3D, vaizdo ir turinio programomis, kuriomis jie pasitiki.

HP našumo patarėjas. Supaprastina kompiuterio suderinimą, pateikdamas konsoliduotą ataskaitą apie darbo stoties techninę ir programinę konfigūraciją, kuri gali būti naudojama suderinti kompiuterį konkrečioms programoms vienu mygtuko paspaudimu.

Kaina ir prekybos pradžia

Naujoji HP Z1 darbo stotis bus pradėta pardavinėti Lietuvoje balandžio mėnesį ir jos kaina prasidės nuo 5520 litų.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *