mouse 2

HP kompiuterijos ir spausdinimo priemonės padės siekti aukštumų grįžus į mokslus

Moksleivių ir studentų pečius slegiant dideliems darbo krūviams ir informacijos srautams, HP užtikrina, kad jie būtų aprūpinti technologija, kuri atliepia mokymosi ir laisvalaikio poreikius. HP gali pasiūlyti įrenginius, kurie padės besimokantiesiems siekti tobulumo atliekant įvairiausias užduotis – rašant rašinį, rengiant pristatymą, ar įgyvendinant kūrybinius projektus.

Prasidedant šiam sezonui HP pristatė naujus spausdintuvus, kurie, kartu su naujausiais „Ultrabook“ ir „Sleekbook“ serijos nešiojamaisiais kompiuteriais bei elegantiškais priedais, sudaro puikius asmeninius kompiuterijos priemonių rinkinius.

Dizaino kolekcija

Rafinuotu dizainu ir aukštos klasės HP technologijomis pasižymintys dizaino kolekcijos kompiuteriai ir jų priedai neleis susilieti su minia.

Naujoje „HP ENVY Ultrabook“ kompiuterių kolekcijoje derinamos puikios pramogos ir galia su elegantišku juodos ir raudonos spalvų dizainu. Šie kompiuteriai padės ir siekiant aukščiausių įvertinimų mokykloje, o laisvalaikiu dar pasiūlys atsipalaiduoti su pramogomis. Integruota „Beats Audio“ sistema su dvigubais garsiakalbiais ir žemų dažnių kolonėle atkuria garsą taip, kaip jį girdėjo ir sukūrė atlikėjas, todėl šie kompiuteriai puikiai tinka klausytis muzikos draugų kompanijoje.

Itin plonas korpusas su švelniu ir neslidžiu raudonos spalvos pagrindu suteikia kompiuteriui madingą išvaizdą neaukojant našumo galimybių.

„HP ENVY Ultrabook“, kuriuose veikia naujausi „Intel Core“ procesoriai, akumuliatoriai, energiją tiekiantys iki 10 valandų, labai tinka tiems, kuriems reikia patikimo, didelio našumo įtaiso mobiliam naudojimui. „HP ENVY Ultrabook“ jau parduodami Lietuvoje ir kainuoja nuo 2400 litų.

Šis modelis taip pat siūlomas kaip „Sleekbook“ su atskira AMD vaizdo plokšte ir idealiai tinka kūrybingiems ir technologijomis besidomintiems studentams ir moksleiviams, mėgstantiems kurti ir redaguoti vaizdo įrašus. HP ENVY Sleekbook“ kompiuteriai Lietuvoje jau parduodami, jų kaina – nuo 2240 litų.

Norintiems savo įrangą nešioti saugiai ir stilingai, būtinas aksesuaras yra „HP Signature Backpack“ kuprinė. Moderni, madinga ir patogi kuprinė papildo bet kokį stilių ir tinka tiek mokykloje, tiek namuose.

Daugiasluoksnis pamušalas apsaugo kompiuterį, keli atskiri skyriai daiktams susidėti bei reguliuojami diržai užtikrins patogumą. „HP Signature Backpack“ kuprinė tinka daugumai 40,6 cm (16 colių) nešiojamųjų kompiuterių, joje yra ir papildoma sustiprinta ir pamušta apačia papildomai apsaugai. „HP Signature Backpack“ jau parduodama ir jos kainos prasideda nuo 220 litų.

Naujaisiais HP universaliais „viskas viename“ „Photosmart“ spausdintuvais su „HP ePrint“ technologija besimokantieji gali spausdinti iš bet kurio prie interneto prijungto įtaiso. Naujuose įrenginiuose taip pat yra belaidžio spausdinimo funkcijos: „Apple AirPrint“, suteikianti galimybę spausdinti iš bet kurio „iPad“, „iPhone“, „iPod touch“ įrenginio, HP tiesioginis belaidis spausdinimas. Todėl belaidžiam spausdinimui nereikia nebereikia vietinio „Wi-Fi“ tinklo. Moksleiviai bei studentai taip pat gali naudotis „Google Cloud Print“ spausdindami iš savo mobiliųjų įrenginių.HP belaidžio ir mobiliojo spausdinimo technologijos įgalina besimokančius išspausdinti svarbius mokslo darbus ar tiesiog patinkančias nuotraukas keliaujant – tai itin svarbu turintiems labai įtemptus tvarkaraščius.

Šiuose spausdintuvuose veikia automatinio dvipusio spausdinimo priemonės, jie atitinka „Energy Star“ reikalavimus ir dėl to pasitarnauja aplinkosaugai. Kainuosiantis nuo 760 litų, „HP Photosmart 7520 e-All-in-One“ bus pradėtas pardavinėti nuo rugsėjo.

„HP Photosmart 6520 e-All-in-One“ spausdintuvas pasižymi panašiomis galimybėmis ir yra puikus, kompaktiškas įrenginys žmonėms, kuriems reikia skenuoti, kopijuoti, spausdinti nuotraukas, interneto medžiagą bei kasdienius dokumentus. Kainuosiantis nuo 580 litų, „HP Photosmart 6520 e-All-in-One“ prekyboje pasirodys irgi šį rugsėjį.

Svarbus kompiuterio priedas belaidė pelė „HP Wireless Mouse X4000“ šįsyk pasirodys penkių naujų dizainų: „Scrap Metal“, „Cowa Bunga“, „Poppy“, „Zebra Fade“ ir „Colour Splash“. Dėl gumuotų šonų pelę patogu ir patikima laikyti kairėje ar dešinėje rankoje, o išmanieji elektros energijos naudojimo nustatymai padeda taupyti ir pelės baterijos energijos pakanka iki 30 mėnesių.

Pelė išlaiko ryšį iki 9 metrų atstumu, joje įmontuotas lazerinis daviklis, todėl tai puikus priedas bet kurio studentui ar profesionalo kompiuterijos arsenale. Naujų dizainų „HP Wireless Mice X4000“ pelės pasirodė liepą ir jų kainos prasideda nuo 100 litų.

„HP Photosmart 5520 e-All-in-One“ spausdintuvas puikiai tiks kūrybingiems studentams ir moksleiviams, norintiems nebrangaus spausdintuvo mėgstamoms nuotraukoms ir kasdieniams dokumentams spausdinti, siekiant pasisemti įkvėpimo ar tiesiog išsaugoti savo brangiausias akimirkas.

Šiame juodame, elegantiškos ir kompaktiškos išvaizdos spausdintuve yra 6,7 cm spalvotas jutiklinis ekranas ir „HP Print Apps“, kuriomis naudodamiesi vartotojai gali išspausdinti bilietus į kino teatrą, žaisti žaidimus ar išspausdinti savo namų darbų sąrašus.

Naudojant spausdintuve įdiegtas HP belaidžio spausdinimo technologijas, „HP ePrint“, moksleiviai ir studentai gali spausdinti iš mobiliųjų įrenginių, kas labai aktualu įtemptą paskaitų ir pamokų tvarkaraštį turintiems. „HP Photosmart 5520 e-All-in-One“ bus pradėtas pardavinėti šį rugsėjį ir kainuos nuo 410 litų.

Ekonomiška kolekcija

HP ekonomiška kolekcija – tai aukštos kokybės technologijos už patrauklią kainą, sukurta tam, kad patenkintų moksleivių, studentų bendruomenės poreikius kompiuterijos prekėms.

„HP Deskjet 3520 e-All-in-One“ aukšta kokybe spausdina kasdienius dokumentus, kūrybinius projektus ir nuotraukas. Integruota automatinio dvipusio spausdinimo funkcija sudaro galimybes studentams spausdinti taupant popierių ir pinigus. Jame yra keturios atskiros rašalinės, kurios gali būti keičiamos individualiai, kai prireikia, o naudojant HP XL rašalines galima išspausdinti iki 2 kartų daugiau nespalvotų puslapių ir iki 2,5 karto daugiau spalvotų puslapių.

Naudodamiesi HP mobiliojo spausdinimo sprendimais, „HP ePrint“, taip pat „Apple AirPrint“ technologija, vartotojai gali šiuo spausdintuvu spausdinti nuotoliniu būdu iš savo mobiliųjų įtaisų. Tai suteiks daugiau patogumo nuolat užsiėmusiems studentams bei moksleiviams. „HP Deskjet 3520 e-All-in-One“ kainuoja nuo 310 litų.

„HP Deskjet 2510 All-in-One“ yra puikus pasirinkimas ieškantiems nesudėtingo, patikimo ir nebrangaus spausdintuvo. Šis universalus „viskas viename“ spausdintuvas gali kopijuoti, skenuoti ir spausdinti aukštos kokybės atspaudus už patrauklią kainą. „Energy Star“ reikalavimus atitinkantis spausdintuvas padeda taupyti energiją neaukojant našumo.

Elegantiškas ir kompaktiškas spausdintuvas yra sukurtas pagalvojant apie jo naudojimą ankštose vietose, tad jis neužgriozdins stalo, lentynos ar kitų darbo vietų. Naudodami „HP Smart Print“, studentai ir moksleiviai gali sutaupyti rašalo bei popieriaus, kai spausdina mokslams reikalingą medžiagą iš interneto – ši funkcija pašalina papildomas antraštes, reklamas ir kitus nereikalingus elementus, kurie paprastai atsiduria popieriuje spausdinant interneto puslapius. Tuo pačiu tai skatina atsakingą požiūrį į spausdinimą. „HP Deskjet 2510 All-in-One“ kaina prasidės nuo 240 litų.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *