HP ENVY x2

HP kartu su „Universal Music Group“ pristatė naują paslaugą „HP Connected Music“

HP pristatė naują paslaugą savo kompiuterių pirkėjams– „HP Connected Music“, kuri įgyvendinama bendradarbiaujant su pirmaujančia pasaulyje muzikos industrijos kompanija „Universal Music Group“. „HP Connected Music“ platforma vartotojams suteiks išskirtinių pasiūlymų bei turinio.

Europos, Afrikos bei Artimųjų Rytų regioną apimantis HP ir „Universal Music Group“ bendradarbiavimas buvo pažymėtas muzikinės grupės „No Doubt“ koncertu Paryžiuje antradienį, lapkričio 6 dieną. Tai vienintelis gyvas šios grupės koncertas Europoje šįmet ir pirmasis HP bei „Universal Music Group“ renginys.

„HP Connected Music“ paslauga, kuri diegiama į visus naujuosius vartotojams skirtus stacionarius ir nešiojamuosius kompiuterius su „Microsoft Windows 8“ operacine sistema, suteiks naujų potyrių muzikos mylėtojams ir galimybių mėgautis populiariaisiais pasauliniais atlikėjais.

„No Doubt“ koncertas yra pirmasis iš serijos privačių renginių, suplanuotų HP su kitais „Universal Music“ atlikėjais Europoje. Per „HP Connected Music“ platformą „Windows 8“ HP vartotojiškuose kompiuteriuose bus pateikiami išskirtiniai VIP pasiūlymai ir galimybės patekti į jų mėgstamiausių atlikėjų renginius kitais metais.

Visiškai nauji muzikos potyriai

Vartotojai gali pasiekti išskirtinius „HP Music Rewards Packages“ per „HP Connected Music“ leistuvą, įdiegtą į „Windows 8“ HP vartotojiškus kompiuterius. Tarp šių pasiūlymų yra „HP Private Events“, suteikiantis galimybę patekti į išskirtinius pasirodymus, gyvus „Universal Music“ atlikėjų koncertus, „Music Experiences“, įgalinantis laimėti neįkainojamus potyrius, tokius kaip išskirtiniai susitikimai, vizitai į įrašų studiją ar galimybė papietauti su populiariais atlikėjais, bei „VIP Pack Trips“ sudarantis išskirtines VIP galimybes aplankyti atlikėjus ir apimantis keliones bei apgyvendinimą.

Naujųjų HP vartotojiškų kompiuterių su „Windows 8“ savininkai per „HP Connected Music“ taip pat turės prieigą prie išskirtinio paslaugų sąrašo, kuriame ir srautinės 90 dienų nemokamos transliacijos iš viso, išsamiausio industrijoje „Universal Music“ katalogo. O įsigijusiems naujuosius „HP Spectre“ bei „HP Envy“ kompiuterius su „Windows 8“ sistema bus pasiūlyta 10 nemokamų kūrinių MP3 formatu per mėnesį 90 dienų laikotarpiui.

„Vartotojai siekia savo asmeninius įtaisus paversti pramogų centrais ir HP mato asmeninį kompiuterį kaip šiandienos vartotojų pramogų šerdį, leidžiantį jiems kurti, mėgautis ir dalintis patinkančiu turiniu, – sakė HP Spausdinimo ir asmeninių sistemų grupės Europos, Afrikos ir Artimųjų Rytų regiono generalinis direktorius Ericas Cadoras. – Dirbdami kartu su „Universal Music“ galime sutelkti savo novatoriškus hibridinius, nešiojamuosius bei stacionarius „Windows 8“ kompiuterius su galimybėmis, nutiesiančiomis mūsų vartotojams kelius link populiariausiųjų pasaulio muzikos atlikėjų“.

„Šis novatoriškas bendradarbiavimas suteiks naujiems klausytojams puikių potyrių. Padedami HP technologijų tikimės pasiekti muzikos gerbėjus visose nusistovėjusiose rinkose bei naujose teritorijose, kuriose iki šio nebuvo legalių skaitmeninės muzikos paslaugų“, – pridūrė „Universal Music Group“ naujos veiklos departamento vadovas Olivieris Robert-Murphy.

Pateikimas į rinką

„HP Connected Music“ jau galima naudotis visuose naujuose HP vartotojiškuose kompiuteriuose su „Microsoft Windows 8“ Europos, Afrikos ir Artimųjų Rytų regione.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *