HP RP7

HP išleido didelio našumo specializuotus sprendimus verslui

HP pristatė galingus produktus ir sprendimus verslui, pasižyminčius energiją taupančiomis, apsaugą ir našumą didinančiomis funkcijomis.

Tarp naujienų yra naujas galingas terminalinis kompiuteris „HP t410 All-in-One (AiO) Smart Zero Client“, kuris pasižymi inovatyvia savybe – jam pakanka vienintelio „Ethernet“ kabelio, per kurį tiekiama elektros energija ir perduodami duomenys. Nepaisant jo taupumo, kompiuteris puikiai susidoroja su multimedijos programomis ir turiniu, o naudojimosi juo paprasta kaip ir įprastu staliniu kompiuteriu.

Greta to, HP pristatė ir naują, lanksčiai konfigūruojamą ir galingą integruotąją „viskas viename“ kompiuterinę sistemą prekybai „HP RP7“, kurioje dera elegantiška išvaizda ir našumas. Ši sistema tinka įvairioms prekybos bei apgyvendinimo paslaugų įmonėms – pradedant specializuotomis, tokiomis kaip mados ar elektronikos bendrovės, baigiant universalinėmis parduotuvėmis, viešbučiais ar restoranais.

Pristatyti nauji „HP L6015tm“ ir „L6017tm“ jutikliniai monitoriai su daugiataškio lietimo funkcijomis irgi sukurti aptarnavimo, prekybos įmonėms, kurioms reikia patogių, lengvai perprantamų vartotojų sąsajų. O „HP L6010“ nejutiklinis monitorius pravers ten, kur vietos nėra apsčiai, ir jį galima naudoti atgręžtą tiek į klientą, tiek į darbuotoją.

HP L6015tm

Dar kelios HP naujienos yra skirtos reikliems specialistams. Tai naujos, didelio našumo „HP Z220“ stacionarios ir „HP EliteBook“ mobiliosios darbo stotys, aprūpintos gausiu profesionalių funkcijų rinkiniu, orientuotu į daug reikalaujančius profesionalus, dirbančius su vaizdo apdorojimo, kompiuterinio projektavimo, dizaino programomis, švietimo, sveikatos apsaugos ar valstybiniuose sektoriuose.

Taupus, bet našus

Švietimo, sveikatos apsaugos ir mažmeninės prekybos sričių poreikiams pritaikytas taupus – iki 13 vatų galios, bet našus kompaktiškas „HP t410 AiO“ terminalinis kompiuteris su integruotu 47 cm (18,5 colio) įstrižainės ekranu. Be to, šiam kompiuteriui prijungti pakanka vienintelio „Ethernet“ kabelio, kuriuo perduodami duomenys ir, naudojant „Power over Ethernet“ (PoE) sąsają, tiekiama elektra. Tuo išvengiama kabelių maišalynės, galima greičiau įdiegti naują darbo vietą. Todėl šis kompiuteris yra puikus sprendimas naudoti ten, kur galimybės patiekti elektros energiją bei pati darbo vietos erdvė yra ribota, pavyzdžiui, mokyklose, skambučių centruose.

„HP t410 AiO“ palaiko keletą protokolų ir jį galima nesunkiai ir greitai perprogramuoti. Aptikimo technologija automatiškai prisijungia prie tinklo ir ieško naudojamų tinkle virtualizavimo terpių – „Citrix“, „Microsoft“ ar „VMware“ sprendimų. Dėl to „HP t410 AiO“ galima labai paprastai integruoti į įmonių, turinčių keletą skirtingų infrastruktūrų IT ūkius.

Sukurtas inovatyvaus „sistemos luste“ principu, „HP t410 AiO“ pasižymi puikiu multimedijos programų veikimu. Jame naudojama galinga, taupiai energiją vartojanti ARM platforma su integruotu „Digital Signage“ procesoriumi, kuris suteikia „HP t410 AiO“ galimybę visame ekrane rodyti didelės raiškos (HD) filmuotą vaizdą, sudėtingą grafinį turinį ir vis tiek išlaikyti optimalų veikimo lygį.

Pritaikomas įvairioms aplinkoms

Integruotą jutiklinį ekraną turintis kompiuteris „HP RP7“ yra stilingas, kompaktiškas darbinis arkliukas, skirtas įvairių sferų mažmenininkams: nuo universalinių parduotuvių iki rafinuotų restoranų bei viešbučių. „HP RP7“ galima naudoti kaip interaktyvų informacinį ar paviljono sprendimą, bet jis kartu yra ir pakankamai tvirtas, parengtas atlaikyti sunkias aplinkos sąlygas. Lengvai pritaikomas bet kokiai parduotuvės aplinkai kompiuteris gali būti komplektuojamas su stovu arba be jo, jį galima netgi integruoti į prekystalio stalviršį siekiant išlaikyti vientisumą. „HP RP7“ yra suderinamas su universaliais VESA tvirtinimo standartais, suteikiančiais galimybes lengvai pakabinti šį kompiuterį ant sienos ar pritvirtinti prie stalo.

Naujajame kompiuteryje yra integruotas 38,1 cm (15 colių) ar 43,2 cm (17 colių) jutiklinis ekranas, kuris yra užsandarintas taip, kad būtų atsparus aplinkos poveikiui, vandeniui bei dulkėms. Klientai gali pritvirtinti ir papildomai užsakomą magnetinių kortelių skaitytuvą, internetinę kamerą ar pirštų atspaudų skaitytuvą ir arba dviejų eilučių, arba 25,4 cm (10 colių) įstrižainės klientui skirtą ekraną, kurį galima naudoti reklaminiams tikslams.

Irgi aptarnavimo sektoriui skirti naujieji 38,1 cm (15 colių) ir 43,2cm (17 colių) „HP L6015tm“ bei „L6017tm“ monitoriai su jutikliniais ekranais, naudojančiais daugiataškio lietimo technologiją, yra patogūs naudoti ir patvarūs, be to – moderniai ir gerai atrodo. 25,4cm (10 colių) nejutiklinis „HP L6010“ monitorius puikiai tinka rodyti reklamą, akcijų informaciją. Jį galima naudoti ir pasuktą į darbuotoją, ir į klientą.

Našumas ir galia profesionalams

„HP Z220“ darbo stotyse naudojamos naujos technologijos, kurios pagerina bendrą sistemos veikimą ir našumą bei energinį efektyvumą. Šios darbo stotys nustato naują nebrangių, pradinio lygio darbo stočių lygį ir suteikia didžiulę vertę reikliems profesionalams vaizdo apdorojimo, kompiuterinio dizaino, architektūros, švietimo, sveikatos apsaugos, kituose valstybiniuose sektoriuose ir visur ten, kur standartinis kompiuteris pasiekia savo galimybių ribas. „HP Z220“ bus siūlomas itin didelėmis plėtimo galimybėmis pasižyminčiame mini bokštelio tipo arba labai kompaktiškame korpuse.

HP pristatytoje naujoje, galingiausioje kompanijos mobilioje darbo stotyje „HP EliteBook 8770w“ su 43,9 cm (17,3 colio) ekranu naudojamos aukščiausio našumo profesionalios grafikos plokštės ir itin galingi procesoriai, be to, ją galima lanksčiai sukomplektuoti pagal poreikius.

Universalioje ir labiau tinkančioje nešioti „HP EliteBook 8570w“ darbo stotyje su 39,6 cm (15,6 colio) ekranu naudojamos aukštos klasės profesionalios grafikos posistemės, ji taip pat pasižymi galia.

Draugiškiausia keliaujantiems HP mobilioji darbo stotis yra „HP EliteBook 8470w“ su 35,6 cm (14 colių) HD raiškos ekranu ir sutvirtintu, verslo klasės dizainu. Joje diegiamos darbo stoties klasės grafikos posistemės bei našūs procesoriai.

„HP EliteBook“ mobiliosios darbo stotys idealiai tinka profesionalams, kuriems reikia galingos, bet tuo pačiu ir mobilios darbo vietos – finansų tarpininkams, inžinieriams, dizaineriams ir architektams, taip pat kūrybininkams, dirbantiems su filmuota medžiaga, nuotraukomis, trimate animacija ir garsu.

Visos HP darbo stotys yra sertifikuotos darbui su įvairių sričių programinės įrangos tiekėjais.

Prekybos pradžia

Numatoma, kad „HP t410 All-in-One Smart Zero Client“, „HP RP7“, „HP L6015tm“, „L6017tm“ ir „L6010 monitoriai“, „HP Z220“ stacionarios ir „HP EliteBook w“ serijos mobiliosios darbo stotys prekyboje pasirodys šią vasarą.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *