Host1Plus teiks VDS paslaugą

Lietuviška svetainių talpinimo bendrovė Host1Plus nuo lapkričio pradeda teikti Virtualaus dedikuoto serverio VDS (angliškai – Virtual Private Server VPS) paslaugą. Naudojamos vadinamosios “debesies” technologijos (angliškai “cloud computing”), leidžia užtikrinti itin gerą paslaugos kokybę ir 99,9 procento svetainės veikimo be trikdžių laiką.

VDS svetainių talpinimo paslauga yra gera tuo, kad duomenys laikomi ne vienoje tarnybinėje stotyje – serveryje, bet keliuose, tad pažeidus vieną svetainė ir toliau gali funkcionuoti, o duomenys nesunkiai perkeliami į kitus. Taip pat programišiams užpuolus vieną virtualiame dedikuotame serveryje talpinamą tinklalapį, galima apsaugoti visus kitus tame pačiame serveryje talpinamus tinklalapius.

Virtualus dedikuotas svetainių talpinimas yra orientuotas į didesnius srautus turinčias svetaines ir portalus ne tik dėl saugumo, bet ir dėl paprasto administravimo.

VPS paslauga yra naudinga tinklalapiams ir interneto paslaugoms, kurios nė sekundei negali nustoti veikusios. Duomenų paskirstymas per kelis virtualiuosius serverius užtikrina 99% veikimo laiko. Host1Plus turi savo nuosavas tarnybines stotis viename iš Frankfurto (Vokietija) duomenų centrų. Įvairiose šalyse veikiantys klientų pagalbos centrai užtikrina greitą ir profesionalų klientų aptarnavimą. Pagalba klientams teikiama ir lietuvių kalba.

Šiuo metu Host1Plus siūlo 5 paslaugos variantus (mokėjimo planus) nuo 29 litų. Tai labai konkurencingos kainos Lietuvos virtualiųjų dedikuotų serverių rinkoje.

“Džiugu, kad ir toliau einame savo tikslo link – teikti geriausias ir prieinamas svetainių talpinimo paslaugas tarptautiniu ir Lietuvos lygiu. Naujoji VDS paslauga yra viena iš geresnių mūsų paslaugų įvairiems dideliems interneto projektams – internetiniams leidiniams, socialiniams tinklams, įvairioms internetinėms verslo valdymo ir vartotojų aptarnavimo programoms ir t.t.” – sakė vienas iš Host1Plus įkūrėjų ir generalinis direktorius Vincentas Grinius.

“VDS paslauga taip pat yra mūsų bendrovės vystymosi stadija, kai pradedame orientuotis ne tik į smulkųjį ir vidutinį verslą, bet ir į stambias tarptautines kompanijas, dirbančias su visu pasauliu ir reikalaujančias itin galingų ir patikimų resursų. Tai aukštesnis lygis ir didelis žingsnis į priekį vystant mūsų jauną bet perspektyvią interneto sprendimų talpinimo paslaugų bendrovę” – Vincentas Grinius pasidalino bendrovės verslo strategijos momentais.

VDS papildomos serverių galimybės yra iš ties nemažos, tarp jų yra pilna Root prieiga, SSH prieiga, neribotas kontrolės pultų kiekis, Cloud Tehnologija, srauto paleidimo balansas, 99.9% tinklo veikimas, DDOS apsauga, neribotas El. pašto dėžučių kiekis, anoniminė FTP prieiga, neribota FTP prieiga, neribotas subdomenų kiekis, neribotas domenų parkavimas, Automatizuotas svetainių kūrimo įrankis, automatizuotos sąskaitos, KVM / IP palaikymas, techninis palaikymas ir t.t.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *