HansaWorld papildė siūlomų produktų gamą „Apple App Store“ internetinėje parduotuvėje – ten jau rasite „Reports 6.1“

HansaWorld, apdovanojimus pelnanti integruotų verslo platformų ir mobilių verslo sprendimų tiekėja, išleido „Reports by HansaWorld” – mobilią aplikaciją skirtą „iPhone” ir „iPod touch” įrenginiams. Aplikacija skirta klientams, kurie naudoja Enterprise by HansaWorld bei norintiems kurti bei gauti bet kokias ataskaitas savo mobiliame įrenginyje.

HansaWorld, apdovanojimus pelnančios integruotų verslo platformų ir mobilių verslo sprendimų tiekėja, toliau plėsdama savo mobilių verslo sprendimų liniją šiandien pristatė „Reports by HansaWorld” – jau antrąją savo aplikaciją siūlomą „Apple App Store” internetinėje parduotuvėje.

„Reports” tai programa mobiliems įrenginiams skirta prieiti prie centralizuoto „Enterprise” programos serverio naudojant bevielį ar mobilų tinklą, ir paleisti bet kokią ataskaitą realiu laiku, „iPhone” arba „iPod touch” įrenginyje. Siūlomos ataskaitos apima visą esamą virš 400 standartinių ataskaitų biblioteką, taip pat visas naudotojų pakoreguotas ataskaitas naudojat ataskaitų generatorių modulį ar didžiosios knygos ataskaitų įrankius, taip pat visas specialiai sukurtas ataskaitas.

„Mes labai džiaugiamės dėl šios programos,” sako Brendan Hill, tarptautinis HansaWorld produkto vadovas.”Ši programa gali suteikti naują, dar nebandyta funkcionalumą „Enterprise” instaliacijai bet kokio dydžio įmonėms ir visi mūsų klientai galės gauti papildomos naudos iš šio mobilaus sprendimo. Įsivaizduokite pardavėją, kuris išvykęs iš biuro bando išsaugoti sandorį, arba pirkimų vadybininką, atvykusį į tiekėjo sandėlį ir bandantį padaryti paskutinės minutės užsakymo pakeitimus. Su mūsų „Reports” programa, tokie darbuotojai bus apsiginklavę pilnu arsenalu duomenų, su kuriais galės įgyvendinti bet kokį sandorį ir priimti patį tiksliausią sprendimą, net būdami toli nuo savo darbo vietos. Visa „Enterprise” ataskaitų galia gulės Jūsų kišenėje. Čia tas pats lyg turėti savo sienų palaikymą, nesvarbu kur beeitumėt.”

HansaWorld šį naują įrankį leis naudotis visiems savo „Enterprise” klientams be jokio papildomo įkainio. Šis produktas suderinamas su „iPhone” ir „iPod Touch”, kuriuose yra „iPhone OS” 2.2.1 ar aukštesne versija, „Reports” dabar galima atsisiųsti nemokamai tiesiai iš „Apple App Store” internetinės parduotuvės.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *