Z1_Screen

Grafikos profesionalai jau gali įsigyti naująją integruotąją HP Z1 darbo stotį

Kompiuterinės grafikos ir dizaino profesionalai jau gali įsigyti naująsias integruotąsias HP Z1 darbo stotis iš HP partnerių ir pardavėjų Lietuvoje.

Pirmoji pasaulyje integruotoji HP Z1 darbo stotis (jos monitorius ir pagrindinis blokas sudėti į vieną korpusą) su 68,6 cm įstrižainės ekranu kainuoja nuo 5520 litų. Ji buvo pristatyta vasario mėnesį Las Vegase vykusioje HP Pasaulio partnerysčių konferencijoje.

Naujoji darbo stotis yra sukurta atsižvelgiant į kompiuterinio dizaino, skaitmeninio turinio ir pramogų profesionalų poreikius. HP Z1 ypač greitai generuoja vaizdus ir pasižymi dideliu našumu.

HP Z1

HP Z1 gali būti komplektuojama su įvairiomis darbo stotims skirtomis grafikos plokštėmis bei procesoriais, ji nuodugniai ištestuota ir sertifikuota kaip tinkama naudoti su pirmaujančiomis šiuolaikinėmis šios šakos programomis.

Ši darbo stotis, kaip ir dera grafikos profesionalams skirtam kompiuteriui, pasižymi elegantiško pramoninio dizaino ir pagerinto našumo deriniu. Šioje darbo stotyje naudojami „Intel Xeon“ procesoriai, „Nvidia Quadro“ grafikos plokštės, jos ekranas geba perteikti daugiau nei 1 mlrd. spalvų, užtikrinamas HP pasaulinio lygio patikimumas.

„Mes svečiavomės pas savo Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje dirbančius klientus iš automobilių, garso ir vaizdo pramonės šakų ir jų atsiliepimai yra nepaprastai palankūs – nuo „beprotiškai nuostabu“ iki „kaip tik tinkamo dydžio“, – sakė Kobi Elbazas, HP komercinių ir mažmeninės prekybos sprendimų direktorius. – Klientams padarė įspūdį puikus pagerinto našumo ir dizaino derinys, kuriuo šiandien negali pasigirti nė vienas kitas gaminys rinkoje“.

Išskirtinis šios specializuotos darbo stoties dizainas apima ne tik apdailą, bet ir funkcionalumą. Naująją HP Z1 labai paprasta atidaryti ir pakeisti dalis, įdėti papildomus modulius nenaudojant jokių įrankių.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *