Google perka Aardvark

Didžiausias sujudimas socialinių tinklų pasaulyje šiuo metu sukasi apie naują Google produktą . Kad netyčia ketinimai užimti asmeninių čiulbesių ir socialinės paieškos rinkos dalį nepasirodytų per maži, Google dar vieną žinomą įrankį . Tai yra klausimų-atsakymų portalas, kuriame vartotojai patys gali užduoti klausimus, juos kategorizuoti, vertinti ir, žinoma, patys juos atsakyti. Populiariausias nemoderuojamas http://www.oakleyeyewear2015.com(populiariausias apskritai yra WikiAnswers.com priklausantis Wikipedijos kūrėjams) tokio tipo klausimų-atsakymų įrankis Yahoo! Answers priklauso Google konkurentui Yahoo!, tad nenuostabu, kad Google pagaliau ryžosi užpildyti šią spragą.
http://www.airmaxrunningsneaker.com
Šis gana “prabangus”, kad portalas bus ir toliau vystomas bei integruojamas su Google produktais. Google Labs jau atsirado nuoroda į Aardvark įrankį, tad galima spėti, kad netrukus bus pristatytas naujas Google produktas. Kol kas belieka tik stebėti Google Buzz vystymąsi ir laukti, kol bus pridėta klausimų-atsakymų funkcija.
ray ban eyeglasses
Apie autorių: Nors pagrindinis Mariaus domėjimosi objektas yra socialiniuose tinkluose, o uždarbis – informacinių pokerio resursų kūrimas, jis taip pat aktyviai domisi bendrinių Lietuvos ir pasaulio socialinių tinklų naujienomis. Marius taip pat dirba su nauju verslo naujienų ir video portalu
air jordan 3

Published by

Marius Kuitniauskas

Marius Kuitniauskas jau 10 metų dirba interneto projektų vadovu įvairiose bendrovėse. Šiuo metu jis dirba Lietuvos lažybų rinkoje su TonyBet prekiniu ženklu, taip pat aktyviai domisi bendrinių Lietuvos ir pasaulio socialinių tinklų naujienomis.

2 thoughts on “Google perka Aardvark”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *