FTB areštavo tariamąjį kabelinių modemų pardavėją

JAV federalinė valdžia areštavo 26 metų vyriškį, kuris itariamas  pardavinėdavęs kabelinius modemus, kurie leisdavo naudotis nemokama interneto prieiga.

Konektikuto gyventojas Matthew Delorey yra kaltinamas sukčiavimu. Vyriškis jau yra kartą teistas. Dėl šio nusižengimo jis gali būti nuteistas iki 20 metų kalėjimo ir 250 000 dolerių bauda.

M. Dolorey nešvarūs darbai vyko dabar jau nebeegzistuojančioje interneto svetainėje Massmodz.com, kur modemai ir buvo pardavinėjami. Modemai buvo modifikuoti naudojant MAC (Media Access Control) prieigą. Taip įmanoma gauti nemokamą prieigą prie interneto, kad atrodytų, jog jungiamasi iš skirtingų modemų.

M. Dolorey keldavo filmukus į populiariausią video klipų interneto svetainę youtube.com, kuriuose pademonstruodavo kaip gauti nemokamą prieigą prie interneto per kabelinius modemus.

Federalinės valdžios institucijos neseniai aptiko kitų šio pobūdžio internetinių pažeidėjų, besinaudojančių kabeliniais modemais ir nemokamu internetu. Spalį, 26 metų Ryan Harris,  buvo suimtas už tariamą veiklą San Diego kompanijoje “TCNISO”, kuri pardavinėjo įprastinius kabelinius modemus ir programinę įrangą. Ši įranga gali būti naudojama gauti nemokamas interneto paslaugas arba padidinti interneto greitį mokėjimo abonentams.  R. Harris yra kaltinamas sąmokslu, kompiuterinių įsibrovimų ir sukčiavimu.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *