dell logo

„Dell“ pristato naujus kompiuterių modelius

„Dell Inspiron 14z“ – naujausias ypač plonas ir galingas kompiuteris

Plonas ir galingas naujasis „Dell“ kompiuteris, pažymėtas ypatingo mobilumo simboliu „z“, papildo perkamiausių „Dell Inspiron“ nešiojamųjų kompiuterių asortimentą. Dėl įspūdingos galios, turiningų savybių ir kerinčio dizaino „Inspiron 14z“ tampa idealiu pagalbininku. Tiek konspektuojant paskaitas klasėje, tiek palaikant ryšį su namuose likusia šeima, „Inspiron 14z“ suteiks tai, ko reikia dailioje, kerinčioje formoje.

„Naujasis „Inspiron 14z“ – tai vienas galingiausių „Inspiron“ serijos ypač plonų nešiojamųjų kompiuterių, kokius tik esame kada nors pasiūlę“, – teigė „Dell“ EMEA plataus vartojimo ir smulkaus bei vidutinio verslo produktų grupės generalinis direktorius ir viceprezidentas Aongus Hegarty. „Šiuolaikiniam ir dinamiškam gyvenimui reikia dviejų dalykų – patogumo nešiotis ir galios, kad galėtumėte palaikyti nuolatinį ryšį ir sutvarkyti kiek įmanoma daugiau reikalų.“

Naujasis „Inspiron 14z“ nešiojamasis kompiuteris, kuriame įdiegtos pažangiausios technologijos, lengvai susidoroja su įvairiausiomis užduotimis. Be to, jis turi 2-os kartos „Intel® CoreTM i“ procesorių, HD (720p) ekraną ir ilgai veikiančią bateriją, todėl idealiai tinka namų darbams atlikti ar įmonių ataskaitoms rengti, taip pat naudotis mobiliosiomis pramogomis, ryšiui su draugais palaikyti ir kitiems jūsų poreikiams tenkinti.

„Inspiron 14z“ yra naujausias „Dell“ plonų ir galingų mobiliųjų produktų, kurie bus išleisti šių metų pabaigoje, serijos atstovas. „Inspiron 14z“ tęsia bekompromisių savybių koncepciją, pradėtą įgyvendinti išleidus kerinčio stiliaus galingąjį „XPS 15z“.

Pasiekiamas ir dinamiškas stilius

Atėjus laikui pailsėti nuo kasdienių rūpesčių ir pramogauti, „Inspiron 14z“ nešiojamasis kompiuteris su didelės raiškos ekranu ir vidine „SRS Premium Sound HD“ sistema tampa tikru mobiliuoju pramogų centru. Jei norite pasijusti kaip kino teatre, iš savo kompiuterio į suderinamo HD televizoriaus ekraną galite belaidžiu „Intel Wireless Display“ technologijos ryšiu arba per HDMI kabelį perduoti „Full HD“ filmų ar vaizdo transliacijų srautą.

Visos šios technologijos apgaubtos stilingo dizaino, plonu ir lengvu korpusu su standartine „Diamond Black“ arba pasirenkama „Fire Red“ skystųjų kristalų (LCD) ekrano nugarėle ir prie jos priderinta riešo atrama, viso dydžio klaviatūra su atskirtais klavišais ir internetine HD kamera.

„Inspiron 14z“ kompiuteriuose yra spartieji 2-os kartos „Intel Core i“ procesoriai, įdiegta „Microsoft ® Windows 7“ operacinė sistema ir galingas procesoriuje integruotas vaizdo apdorojimo lustas, dėl kurio pailgėja baterijos veikimo trukmė. Įtaisytas atminties kortelių skaitytuvas, „Wi-Fi“, „Bluetooth 3.0“ ir naujausia „USB 3.0“ technologija turiniui sparčiau perduoti taip pat yra standartinė įranga.

„Inspiron 14z“ puikiai tinka visų šeimos narių pramogoms, pavyzdžiui, mėgautis filmais ar muzika, nes turi 14 colių įstrižainės didelio pločio HD (1366–768 dpi) ekraną, pasirenkamą iki 8 GB talpos operatyviąją atmintį, 500 GB, 640 GB arba 750 GB diskinį kaupiklį ir vidinį kombinuotąjį DVD įrenginį DVD ar CD diskams leisti ar įrašyti.
„Dell Inspiron“ nešiojamuosiuose kompiuteriuose taip pat yra „Dell Stage“ vartotojo sąsaja, įgalinanti vienu spustelėjimu pasiekti muzikos, vaizdo įrašus ar nuotraukas, o „Nero“ technologijos pagrindu sukurta „SyncUP“ platforma leidžia lengvai sinchronizuoti turinį ir asmeninę informaciją su kitais „Stage“ sąsają turinčiais „Dell“ kompiuteriais bei mobiliaisiais prietaisais, prijungtais prie jūsų namų „Wi-Fi“ tinklo.

Naujasis „Dell Inspiron 15R“ – dailus ir galingas

Atsižvelgdama į šiuolaikinių žmonių poreikius, „Dell“ pristato naujuosius „Inspiron 15R“ nešiojamuosius kompiuterius, kurių pagalba paprastai ir greitai pasieksite asmenines bylas, belaidžiu ryšiu saugiai dalinsitės nuotraukomis ar vaizdo įrašais. O spalvingi, dailūs ir lengvai keičiami kompiuterių dangčiai lengvai atitiks bet kokią nuotaiką.

Dell Inspiron 15R

„Inspiron 15R“ yra ne tik labai naudingas nešiojamasis kompiuteris, jis taip pat pasižymi ir dailiu dizainu. Jo išorė išsiskiria išlenktomis briaunomis, glotniomis linijomis bei chrominiais akcentais. Tai nešiojamieji kompiuteriai, kuriuos dėl dailios išorės mielai pasiimtumėte su savimi į paskaitas, darbą arba kavinę.

Į šiuos kompiuterius „Dell“ įdiegė unikalias funkcijas ir laiką taupančias priemones, tokias kaip “Dell Dock”, kuri sutrumpina programų ir failų paieškos laiką pateikdama ekrano darbalaukyje nuotraukas, vaizdo įrašus ir dažniausiai naudojamas programas. Pasirinkus papildomai įdiegiamą “Intel Wireless Display”, iš savo „Inspiron 15R“ nešiojamojo kompiuterio ekrano galima be vargo ir be jokių laidų perduoti vaizdus į šalia esantį HDTV televizorių.

Naujasis „Inspiron 15R“ nešiojamas kompiuteris turi 15,6 colio įstrižainės ekraną, 2-os kartos Intel® Core™ procesorius ir pasirenkamo dizaino keičiamus dangtelius. Visada turėsite norimos išvaizdos ir reikiamos galios kompiuterį. „Design Studio“ sukurti dangčiai su SWITCH funkcija padės lengvai keisti nešiojamojo kompiuterio išvaizdą.

Visus kasdienius jūsų kompiuterijos poreikius puikiai patenkins 2-osios kartos Intel® Core™ procesoriai ir originali 64 bitų „Windows® 7 Home Premium“ sistema. Nešiojamojo kompiuterio didelės raiškos ekranas, internetinė kamera, pasirenkamos plačiajuosčio mobiliojo ryšio ir „Intel® Wireless Display“ galimybės leidžia smagiai leisti laiką, kad ir kur būtumėte.

„Inspiron 15R“ nešiojamame kompiuteryje įdiegta „Dell Stage“ programa viską, kas jums svarbiausia, perkelia į kompiuterio darbalaukį, o dažniausiai jūsų naudojamą turinį visada rasite priekyje ir centre. Sklandžiai perjunkite savo mėgstamą muziką, vaizdo įrašus, programas ir kitus įrankius naudodamiesi dailia kino juostos ritės stiliaus sąsaja.

Galingasis „Dell XPS 15z“ – ploniausias 15 colių įstrižainės kompiuteris

„Dell XPS 15z įkūnija bekompromisę galią dailiausio mūsų dizaino nešiojamajame kompiuteryje“, – teigė „Dell“ plataus vartojimo ir smulkaus bei vidutinio verslo produktų grupės viceprezidentas Sam Burd. „Jis turi viską, ko reikia – nuo naujausios kartos „Intel Core i“ procesorių, teikiančių neįtikėtiną našumą, iki pasirenkamų „Full HD“ ekranų, kurie yra iki 50 procentų ryškesni už standartinius – visa tai apgaubta kerinčios formos konstrukcija, dėl kurios šis nešiojamasis kompiuteris tapo ploniausiu 15 colių kompiuteriu visoje planetoje.“ „Dell XPS 15z – tai žvilgsnis į įspūdingos išvaizdos galingų sistemų seriją, kuri jau greitai papildys mūsų plataus vartojimo ir smulkaus bei vidutinio verslo produktų pasiūlą“, – teigė „Dell“ plataus vartojimo ir smulkaus bei vidutinio verslo produktų grupės prezidentas Steve Felice. „Esame įsipareigoję kurti ir gaminti naujausios kartos produktus, kurie padėtų žmonėms įgyvendinti savo asmeninius ir profesinius tikslus.“

Pristatomas naujas nešiojamas „Dell XPS 15z“ kompiuteris – ploniausias ir ypač galingas 15 colių asmeninis kompiuteris. „Dell XPS 15z“ – tai kerinčių technologijų kompiuteris, skirtas intensyviam darbui ar naujausių žaidimų tyrinėjimui, todėl puikiai tinka vietoje tiek nenustygstantiems kovinių žaidimų aistruoliams, tiek studentams ar nedidelių verslo įmonių savininkams.

Nešiojamasis kompiuteris „Dell XPS 15z“ tai galios ir stulbinančio dizaino derinys. Antrosios kartos „Intel Core i5“ ir „Core i7“ procesoriai, pasirenkamas 15,6 colio „Full HD“ (1080p) ekranas aukščiausio lygio pramogoms ir naršymui internete, reguliuojamo šviesumo apšviečiamoji klaviatūra ir iki aštuonių valandų veikianti baterija viskas prašmatniame ir elegantiškame korpuse, kurio storis yra mažesnis nei vienas colis.

„Dell XPS 15z“ – pirmasis iš produktų serijos su “Inspiron” ir „XPS“ prekių ženklais, įkūnijantis neprilygstamą stiliaus ir galios derinį, skirtą asmeniniams tikslams pasiekti.

Mažiau masės, daugiau patrauklumo

„Dell XPS 15z“ – tai pažangių technologijų paketas, puikiai tinkantis tam, kad jūsų verslo projektų pristatymas, papildytas turininga vaizdo bei garso medžiaga, padarytų deramą įspūdį arba kad galėtumėte žiūrėti naujausius apdovanojimus pelniusius filmus. Šiame nešiojamame kompiuteryje yra 2-os kartos „Intel Core“ i5 arba i7 procesorius, raiškus 15,6 colio WLED ekranas su pasirenkamu „Full HD“, kurio HD raiška beveik du kartus didesnė nei standartinių HD ekranų, NVIDIA grafinė sistema su 3DTV peržiūros galimybe, taip pat įtaisytos „WiFi“, „Bluetooth 3.0“ ir „USB 3.0“ jungtys ir apšviečiamoji klaviatūra.

Nors „Dell XPS 15z“ atrodo plonas, tačiau yra galingas ir turi „NVIDIA Optimus“ technologijos diskrečiosios grafikos sistemą, automatiškai įjungiančią energijos taupymo režimą, kai darbo apkrova yra nedidelė. Todėl šio kompiuterio baterija veikia ilgiau išvykus į tolimą kelionę arba vieną po kito peržiūrint daugelį filmų. Be to, šio kompiuterio standžiajame diske yra gausybė vietos, į jį galima įstatyti DVD +/- RW įrenginį, leidžiantį peržiūrėti į diskus įrašytus naujausius filmus arba patiems įrašyti mėgstamą muziką į diską. Naudodamiesi pasirenkamu „Full HD“ (1080p) ekranu galite žiūrėti HDTV kokybės vaizdo įrašus arba transliacijas.

Dėl pažangaus belaidžio ryšio galimybių „Dell XPS 15z“ yra nepamainomas pagalbininkas kelionėje ir namų svetainėje. Per įtaisytus „Bluetooth“ ir „WiFi“ ryšio modulius galite greitai ir lengvai prisijungti prie el. pašto, interneto, „Skype“ programos ir „Facebook“ tinklo praktiškai iš bet kurios vietos. Jei norite „Dell XPS 15z“ kompiuterį naudoti kaip namų pramogų sistemos dalį, galite rinktis „Intel Wireless Display“ parinktį, kuri įgalina srautinį vaizdo perdavimą belaidžiu ryšiu iš kompiuterio į televizorių su HDMI jungtimi. Be to, pažangioji „Dell Stage“ vartotojo sąsaja suteikia lengvą prieigą prie jūsų asmeninio turinio, tokio kaip muzika, nuotraukos ir vaizdo įrašai.

Pažvelgus į gryno aliuminio dizaino „Dell XPS 15z“ kompiuterį, atrodo, lyg jis lengvai plūduriuotų paviršiuje, o jo įmantriai poliruota apdaila su įspūdingais akcentais stilingai papildo prašmatnią išvaizdą.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *