Canon nori turėti savo domeno sritį .canon

pKas tai – didybės manija, ar gudrus prekės ženklo vystytojų žingsnis kol kas dar neaišku, tačiau pasaulinė milžinė Canon apie savo planus

įsigyti .canon domeno sritį (gTLD – generic Top Level Domain)http://www.ray-baneyewear2015.com. Nuo 2008-jų metų teoriškai tai galima padaryti su nevyriausybinės organizacijos ICANN (Internet Corporation for Assigned Names and Numbers) pagalba. Jau kitais metais turėtų tapti aišku, ar emcanon.com/em bus pakeistas į emcanon.canon/em./p pPagal liberalizuotas naujų domenų kūrimo taisykles, bet koks prekinis ženklas ar sutrumpinimas gali tapti bendrine domeno sritimi (gTLD). Tokio naujo domeno sutrumpinimo registravimas užtrunka gana ilgai ir dolerių ir daugiau.discount oakley sunglasses Tokiai milžinei kaip Canon tie 200,000 dolerių yra vienas juokas, kai About The Mount Sinai Medical CenterThe Mount Sinai Medical Center encompasses The Mount Sinai Hospital and Mount Sinai of Medicine. per 2009 metus gauta apie 35 milijardai dolerių pelno./p pApie autorių:em Nors pagrindinis Mariaus domėjimosi objektas yra /emem socialiniuose tinkluose, o uždarbis – informacinių pokerio resursų kūrimas, jis taip pat aktyviai domisi bendrinių Lietuvos ir pasaulio socialinių tinklų naujienomis. Marius taip pat dirba su nauju verslo naujienų ir video portalu http://www.airmaxrunningsneaker.com“/ema title=”Pinigų Karta – verslo ir ekonomikos naujienos bei video”

Published by

Marius Kuitniauskas

Marius Kuitniauskas jau 10 metų dirba interneto projektų vadovu įvairiose bendrovėse. Šiuo metu jis dirba Lietuvos lažybų rinkoje su TonyBet prekiniu ženklu, taip pat aktyviai domisi bendrinių Lietuvos ir pasaulio socialinių tinklų naujienomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *