bite

„Bitės“ savininkė tarptautinėse rinkose sėkmingai išplatino obligacijų emisiją

Telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ motininė įmonė „Bitė Finance International“ tarptautinėse rinkose išplatino 200 mln. eurų vertės obligacijų emisiją. Gautas pajamas „Bitės“ savininkė panaudos esamiems įmonės finansiniams įsipareigojimams refinansuoti.

Sėkmingai veikiančios bendrovės generalinis direktorius Chrisas Robbinsas sako, kad anksčiau platintos „Bitės“ obligacijos galiojo iki 2014-ųjų, todėl buvo protinga išleisti kitą obligacijų emisiją.

„Esame stipri bendrovė, investuotojai mato augimą ir potencialą, todėl, žvelgiant tiek iš mūsų, tiek iš rinkos perspektyvos, tai buvo tinkamas metas platinimui. Naująja penkerių metų trukmės emisija užtikrinome stabilų finansavimą augimui ir ateityje numatomoms investicijoms.

Be to, su „Swedbank Lietuva“ sudarėme 20 mln. eurų vertės kredito liniją. Su šiuo banku Baltijos šalyse mus sieja ilgas ir pastovus bendradarbiavimas, todėl džiaugiamės tęsdami šiuos santykius“, – teigia Chrisas Robbinsas, „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius.

Platinama obligacijų emisija sulaukė didžiulio investicinių fondų, kurie ir buvo pagrindiniai emisijos pirkėjai, dėmesio.

Bendrovė obligacijas išpirkti numato 2018 m. už jas mokėdama 3 mėn. EURIBOR ir 7,5 proc. obligacijų vertės metinių palūkanas.

Taip pat „Bitė Lietuva“ pasirašė sutartį su „Swedbank“, AB dėl 20 mln. eurų vertės kreditinės linijos atidarymo. Šios lėšos bus skirtos „Bitės“ grupės įmonių apyvartinio kapitalo poreikiams finansuoti.

„Bankas turi nemažai įdirbio ir kompetencijos bendradarbiavimo su telekomunikacijos bendrovėmis srityje. Šis sandėris tai iliustruoja – sutarta dėl kredito linijos, kuri atitinka kliento poreikius ir padės bendrovei kurti pridėtinę vertę”, – sako Mintautas Miškinis, „Swedbank“ stambių verslo klientų departamento direktorius.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *