bite

„Bitės“ dėmesį klientams įvertino Europos verslo elitas

Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ įveikė Europos verslo apdovanojimų nacionalinį finalą ir atstovaus Lietuvai kitame prestižinio konkurso etape. Lietuvos operatorius įvertintas kategorijoje „Už orientaciją į vartotojus“, kurioje paskelbtas nacionaliniu čempionu.

„Orientacija į klientus yra „Bitės“ verslo genuose – kasdien galvojame ir veikiame dėl klientų, o ne dėl apdovanojimų. Tačiau labai malonu, kad mūsų darbą įvertina ir Europos verslo bendruomenė – tai rodo, kad judame teisinga kryptimi“, – sako „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius Chrisas Robbinsas.

Drauge su „Bitė Lietuva“ į kitą konkurso etapą pateko ir dar keturios Lietuvos įmonės kitose kategorijose: „Alna Group“, „American English School“, „Palink“ ir „TC prekyba“. Kitame etape įmones ir jų pasiekimus vertins Europos verslo politikos kūrėjų, akademikų ir verslininkų žiuri. Ji išrinks 110 bendrovių, pateksiančių į Europos verslo apdovanojimų finalą, kurio nugalėtojai paaiškės 2013 m. balandį.

Europos verslo bendruomenės įvertinimo „Bitė“ susilaukė dėl į klientus orientuotų naujų darbuotojų apmokymų metodų, pritaikytų naujų aptarnavimo sprendimus ir paslaugų bei kainodaros. Praėjusiais metais „Bitė“ pristatė keturis aiškius mokėjimų planus kainodarą, tikslių sąskaitų garantiją, telefonų draudimą ir atsisakė sutarčių su ilgalaikiais įsipareigojimais. Europos verslo apdovanojimuose komisija taip pat atsižvelgė ir į pasiektus bendrovės rezultatus.

Europos verslo apdovanojimuose yra pagerbiamos novatoriškiausios žemyno bendrovės, skatinant progresyvius sprendimus, verslo etiką ir jo plėtrą. Konkurse gali dalyvauti tiek mažos, tiek didelės Europos Sąjungos įmonės, veikiančios bet kurioje verslo srityje. Šiemet Europos verslo Oskarais vadinamuose apdovanojimuose dalyvavo daugiau nei 15 tūkst. įmonių.

Kiek anksčiau šiais metais „Bitės“ dėmesys klientams buvo įvertintas kituose apdovanojimuose – bendrovė pateko į Pasaulio komunikacijų apdovanojimų „World Communication Awards 2012“ finalą.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *