bite

„Bitė“: telefoną klientams sutaisysime per tris darbo dienas

Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ savo klientams įsipareigojo sugedus telefonui, planšetei ar modemui, juos pataisyti per tris darbo dienas. Iki šiol Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriams garantinis telefono taisymas vidutiniškai užtrukdavo dvi savaites ir ilgiau.

„Tai nelengva užduotis ir mums patiems, nes taisymo kokybė negali nukentėti, ji bus tik geresnė. Be to, klientams ne tik garantuojame suremontuoti telefoną per tris darbo dienas – kol įranga bus taisoma, suteiksime pakaitinį telefoną ir nemokamai išsaugosime telefone esančius duomenis. Suprantame, kaip nesmagu, kai negali naudotis savo įrenginiu, todėl pasirūpinome greitu jų remontu ir duomenų išsaugojimu“, – sako „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius Chrisas Robbinsas.

Apklausos duomenimis, 34 proc. telefonus garantiniam aptarnavimui pateikusių Lietuvos vartotojų patys pasirūpina įrenginyje esančiu turiniu ir kontaktais: dalis papildomai išsisaugo duomenis namų kompiuteryje, kiti – nusirašo kontaktus į užrašų knygutę. „Bitė“ vienintelė iš operatorių Lietuvoje siūlo garantinį atlikti taip greitai.

Nauja „Bitės“ paslauga „Telefonų garantinis be rūpesčių“ papildomai nekainuoja ir galioja tik bendrovės privatiems ir verslo klientams, kurie savo telefonus įsigijo „Bitėje“. Duomenys išsaugomi, jei įrenginio modelis turi tokias technines galimybes ar nėra nepataisomai pažeistas.

Vartotojų apklausą dėl turinio ir kontaktų išsaugojimo telefono remonto metu „Bitės“ užsakymu atliko rinkos tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai“. Apklausoje dalyvavo 1007 Lietuvos gyventojai nuo 18 iki 75 m. amžiaus.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *