beta_lt

Beta.lt, Grupinis.lt, Cherry.lv ir Cherry.ee susivienijo jėgas su didžiausia Centrinės Europos grupinių pirkimų operatorių grupe

Pirmaujanti Baltijos šalyse grupinių pirkimų bendrovė „Cherry Media“, valdanti svetaines Beta.lt, Grupinis.lt, Cherry.ee ir Cherry.lv, suvienijo jėgas su grupinių pirkimų rinkos lyderiais keturiose kitose Centrinės Europos šalyse – Čekijoje, Slovakijoje, Vengrijoje ir Bulgarijoje – sudarančiais „Slevomat“ grupę. „Slevomat“ grupė – didžiausia grupinių pirkimų bendrovių grupė Centrinėje ir Rytų Europoje, sparčiai plečianti savo veiklą į įvairias kitas internetinės prekybos sritis.

Grupę sudarančios įmonės tiekia aukštos kokybės ir plataus asortimento paslaugų pasiūlymus dviems milijonams registruotų pirkėjų ir planuoja veržlų augimą drabužių, žaislų, elektronikos prekių ir kituose internetinės prekybos segmentuose.

Partnerystė su „Slevomat“ įmonių grupe leis „Cherry Media“ įmonėms Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje dalintis su kitais grupės nariais žiniomis ir patirtimi, koordinuoti rinkodaros strategijas, keistis patraukliais partnerių pasiūlymais ir drauge tobulinti naudojamas technologijas: išmaniesiems telefonams skirtus grupės įmonių sprendimus, partneriams skirtas e-savitarnos sistemas ir kt.

„Džiaugiamės pasiektu susitarimu dėl bendradarbiavimo su „Slevomat“ grupe, – teigė Aldas Kirvaitis, „Cherry Media“ įmonių grupės direktorius. – Energinga, kūrybinga ir darbšti „Cherry Media“ komanda laiko pradėtą partnerystę svarbiu žingsniu toliau stiprinant mūsų pirmaujančias pozicijas Baltijos šalių internetinių grupinių pirkimų rinkoje ir atveriant naujas galimybes plėstis į kitas elektroninės prekybos sritis.”

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *