Bebo bus parduotas arba uždarytas

pVienas iš populiariausių pasaulyje socialinių tinklų Bebo savininkė AOL. Priežastis, kodėl ieškoma naujų pirkėjų (Bebo buvo įsigytas 2008-metais iš Time Warner kompanijos) yra gana aiški – silpna konkurencija socialinių tinklų rinkoje. Per pastaruosius mėnesius Bebo sumažėjo vartotojų dėl vis dar kylančio Facebook dominavimo, todėl AOL ir nusprendė šios naštos atsikratyti. Pastaruoju metu AOL akcentuoja siekius pateikti vartotojams kuo kokybiškesnės informacijos, o socialiniame tinkle generuojama informacija kokybės tikrai neprideda.

Tai jų naujausia strategija, kurioje pagrindinės pajamos turėtų būti gaunamos iš reklamos, ne ne interneto prieigų paslaugų.http://www.airmaxrunningsneaker.com pUž Bebo AOL tikisi gauti 850 milijonų JAV dolerių. Bebo turi daugiau nei 40 milijonų vartotojų, iš kurių tik 5,1 milijono gyvena JAV. Nenuostabu, nes šis socialinis tinklas 2007-2008 metais buvo populiariausias Airijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Australijoje, bet ne JAV. Šiais metais vartotojų skaičius smarkiai krito, tuo tarpu Facebooko – augo. Tai dar viena priežastis lėmusi apsisprendimą parduoti šį socialinį tinklą. Kol kas apie susidomėjusias kompanijas žinių nėra. Neatmetama ir uždarymo versija.nike air max 90 pApie autorių:em Pagrindinis Mariaus darbas – interneto projektai.http://www.ray-baneyewear2015.com Šiuo metu jis dirba Lietuvos lažybų rinkoje su a title=”Tonybet – lažybos ir statymai” a prekiniu ženklu, taip pat/emem aktyviai domisi bendrinių Lietuvos ir pasaulio socialinių tinklų naujienomis. Marius dar dirba su verslo naujienų ir video portalu.

Published by

Marius Kuitniauskas

Marius Kuitniauskas jau 10 metų dirba interneto projektų vadovu įvairiose bendrovėse. Šiuo metu jis dirba Lietuvos lažybų rinkoje su TonyBet prekiniu ženklu, taip pat aktyviai domisi bendrinių Lietuvos ir pasaulio socialinių tinklų naujienomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *