G6_FrontLeft_LinenWhite

Atnaujinti „HP Pavilion“ kompiuteriai išsiskiria maloniais akiai ir funkcionaliais bruožais

HP pristatė naujus „Pavilion“ nešiojamuosius kompiuterius, kurie vartotojų akis ir širdis sieks užkariauti naujais stiliais ir pažangiais bruožais. Atnaujintų kompiuterių apdaila sukurta remiantis nauju HP „Mosaic“ dizaino požiūriu, kurio esmė – suteikti kiekvienam kompiuteriui individualumo, tačiau išlaikyti bendrą dizaino ašį.

„Mosaic“ požiūris yra MUSE (angl. materials, usability, sensory appeal, experiences; liet. medžiagos, naudojimo paprastumas, jutiminis patrauklumas bei potyriai) dizaino filosofijos, pristatytos 2010-ųjų gegužę, tęsinys. „Mosaic“ sujungia įvairius MUSE elementus, tokius kaip sodrios spalvos, aukščiausios klasės medžiagos ir tikslingos formos, kad suformuotų visapusį dizaino stilių, pasikartojantį visame vartotojiškų nešiojamųjų kompiuterių asortimente. Panašiai kaip mozaikoje, kiekviena HP nešiojamųjų kompiuterių serija yra tarsi viena nedidelė detalė bendrame paveiksle, kurį sudėjus atsiskleidžia visos HP gaminių šeimos vaizdas.

„HP Pavilion g“ serijos kompiuteriai – paprasti, bet išsiskiriantys

HP Pavilion G7

Atnaujinto dizaino „HP Pavilion g6“ ir „g7“ kompiuteriuose vyrauja išlenkti, nuožulnūs kraštai su precizikos elementais. Skirtingų – blizgančios juodos, žiemiškos mėlynos ir rubino raudonos spalvų „HP Pavilion g6“ modeliai pasižymi savo patogumu ir stiliumi, o subtilios detalės padeda jiems išsiskirti. Dubens formos klaviatūros pagrindas, atskirtų klavišų, vadinamų „salelių“ stiliaus (angl. island style) raidinė ir skaitinė klaviatūros, taip pat raštuota, suapvalintos formos jutiklinė aikštelė pelės rodyklei valdyti sukuria išsiskiriančią šios serijos išvaizdą. Kasdienį darbą „HP Pavilion g6“ ir „HP Pavilion g7“ kompiuteriu praturtina papildomi priedai – integruota internetinė „HP Webcam“ kamera, „Dolby Advanced Audio“ garso sistema, „Altec Lansing“ garsiakalbiai ir USB 3.0 versijos jungtys spartesniam failų perdavimui.

„HP Pavilion g“ serijos garso sistema yra patobulinta tiek dizaino, tiek funkciniais elementais. Chromuota juostelė, įrėminanti garsiakalbius, suteikia vizualią garsumo užuominą, o atidengti garsiakalbiai geriau perteikia garsą.

„HP Pavilion dv“ – galingi, bet grakštūs kompiuteriai

HP Pavilion DV7

Nusmailintas korpusas, grakštus dangtis, šlifuoto aliuminio apdaila – tai naujųjų „HP Pavilion dv“ serijos kompiuterių „dv6“ ir „dv7“ dizaino bruožai. Prašmatnios juodos spalvos „dv“ serijos modeliai su švelnia apačia yra patogūs liesti rankomis ir dėl to juos lengva laikyti. Malonius potyrius klausantis muzikos garantuoja „Beats Audio“ technologija ir keturi vidiniai garsiakalbiai. Atidengti garsiakalbiai integruoti šalia ekrano paryškina „dv“ serijos kokybiško garso charakteristikas bei skleidžia garsą tiesiai į kompiuteriu besinaudojantį žmogų.

„HP Pavilion g“ ir „HP Pavilion dv“ serijų kompiuteriuose naudojama „HP CoolSense“ technologija, padedanti sumažinti kompiuterio kaitimą net ir naudojant daug resursų reikalaujančias programas. Taip pat yra „HP ProtectSmart“ technologija, apsauganti kietąjį diską nuo galimų smūgių poveikio. „HP Pavilion dv“ serijos modeliuose yra ir „HP SimplePass“ – funkcija, kuri įgalina naudoti pirštų atspaudus vietoje slaptažodžio.

Kainos ir prekybos pradžia

Prekybą atnaujintais HP nešiojamaisiais kompiuteriais su „Mosaic“ dizaino elementais planuojama pradėti birželio 15 dieną. Numatoma, kad „HP Pavilion g6“ ir „g7“ pradinės kainos bus 1550 litų, o „HP Pavilion dv6“ ir „dv7“ – apie 2240 litų.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *