PJ650

Atnaujinta „Sony“ foto ir video technika – aukštesnė kokybės kartelė ir išmaniosios funkcijos

Naujieji „Sony“ fotoaparatų šeimos „Cyber-shot“ ir kamerų serijos „Handycam“ nariai siūlo daugiau galimybių dar paprasčiau fiksuoti svarbias akimirkas, naudotis pagerintomis automatinėmis fotografavimo ir filmavimo ypatybėmis, inovatyviomis ryšio bei nuotolinio valdymo funkcijomis.

Atnaujintos „Cyber-shot“ serijos „WX“ flagmanas „WX200“ – tai plonas ir stilingas fotoaparatas, turintis 18,2 mln. taškų pripažinimą pelniusį unikalų „Exmor R CMOS“ vaizdo jutiklį, „Sony G Lens“ objektyvą su 10 kartų optiniu priartinimu ir 4 kartus veiksmingesnę optinio stabilizavimo funkciją „Optical SteadyShot“.

Šiame fotoaparate (kaip ir „WX60“) įdiegtas automatinis nustatymų parinkimo režimas „Superior Auto“ atpažįsta dar platesnį įvairių foto scenų ir aplinkų spektrą, tarp jų – ir situacijas su itin žemu apšvietimo lygiu. O geresnis judesio aptikimas reiškia, kad net ir greitai savo padėtį keičiantys objektai bus užfiksuoti itin tiksliai.

Dar vienas fotoaparato „WX200“ išskirtinumas – belaidis interneto ryšys „Wi-Fi“. Ši ypatybė leidžia persiųsti didelės raiškos ką tik padarytas nuotraukas tiesiai į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir tokiu būdu naudojantis specialia „Sony“ programėle „PlayMemories Mobile“ pasidalinti nuotraukomis socialiniuose tinkluose.

Be to, „Wi-Fi“ ryšys suteikia galimybę valdyti fotoaparatą iš išmaniojo telefono ir gerokai paprasčiau gauti autoportretines ar grupės fotografijas. Telefonu taip pat galima valdyti tokias fotoaparato funkcijas kaip vaizdo įrašymas, priartinimas, blykstė, laikmatis, nuotraukų peržiūra.

Viena iš „Cyber-shot“ fotoaparatų inovacijų – funkcija „Beauty Effect“ (modeliuose „WX200“, „WX60“, „H200“, „W730“ ir „W710“), padedanti atskleisti gražiausias portretinės fotografijos ypatybes. Padarius nuotrauką, fotoaparatas sumaniai patobulina veidus pašalindamas odos paraudimus ir nedideles raukšles. Ši funkcija taip pat gali padidinti primerktas akis, pabalinti dantis ar sumažinti kaktos blizgesį pačiame fotoaparate.

Naujieji fotoaparatai aprūpinti ir nauja „Advanced Flash“ funkcija (modeliuose „WX200“, „WX60“, „H200“, „W730“ ir „W710“), kuri padidina fotoaparato jautrumą šviesai, todėl toliau esantys objektai tampa ryškesni. Taip išplėtus fotoaparato blykstės veikimo nuotolį galima gauti kokybiškesnes nuotraukas fotografuojant vakarėliuose, patalpų viduje ar prietemoje.

Specifiniams poreikiams – ypatingi „Cyber-shot“ serijos modeliai

Naujasis „Cyber-shot H200“, aprūpintas galingu 26 kartų optiniu priartinimu, išplečia kasdienės fotografijos ribas iki profesionalaus lygio be poreikio naudoti papildomus objektyvus. Ergonomiškas šio modelio korpuso dizainas įkvėptas „Sony“ ɑ serijos fotoaparatų.

Lengvas ir kompaktiškas „Cyber-shot W730“ kasdienę fotografiją ar vaizdo įrašymą HD formatu paverčia itin paprastu užsiėmimu, o stambūs „Cyber-shot W710“ modelio mygtukai suteiks daugiau pasitikėjimo fotografijos naujokams.

Atnaujinta „Handycam“ kamerų serija – lankstesnės vaizdo įrašymo galimybės

Nauji „Sony“ kamerų serijos „Handycam“ modeliai išsiskiria pagerinta vaizdo įrašymo kokybe ir naujomis galimybėmis dalintis gauta vaizdo medžiaga. Be to, pirmą kartą pristatomas „Handycam“ serijai skirtas „Wi-Fi“ ryšio adapteris, kuris palengvina vaizdo medžiagos perkėlimą ir leidžia valdyti kamerą nuotoliniu būdu pasitelkus išmanųjį telefoną.

„Sony“ unikalusis „Exmor R CMOS“ vaizdo jutiklis, naudojamas kiekvienoje „Full HD“ formato „Handycam“ serijos kameroje (modeliuose „PJ780VE“, „PJ650VE“, „PJ420VE“, „PJ320E“, „CX410VE“, „CX320E“, „CX280E“ ir „CX220E“), leidžia išgauti išskirtinio detalumo ir ryškumo vaizdus. Nepriekaištingi rezultatai gaunami ir žemo apšvietimo sąlygose, kur kitos kameros ir išmanieji telefonai susidurtų su sunkumais.

Unikali „Sony“ technologija – „Balanced Optical SteadyShot“ – nuo šiol yra prieinama įvairesniuose „Handycam“ serijos modeliuose („PJ780VE“, „PJ650VE“, „PJ420VE“ ir „CX410VE“). Ši veiksminga vaizdo stabilizavimo sistema pašalina rankos drebėjimo pasekmes ir taip suteikia galimybę fiksuoti sklandesnį bei pastovesnį vaizdą praktiškai bet kokioje situacijoje. Specialaus lęšio ir vaizdo jutiklio kombinacija užtikrina iki 13 kartų stabilesnį vaizdą per visą optinio priartinimo nuotolį.

Filmavimo galimybes naujosiomis „Handycam“ taip pat išplečia plataus kampo veiksena – nuo šiol visi „Handycam“ modeliai siūlo filmavimo plačiu kampu, kai židinio nuotolis yra mažesnis už 30 mm, galimybes. Ši ypatybė įvairiose situacijose – filmuojant kraštovaizdį, vakarėlius ar didelius šeimos sambūrius, – leidžia į kadrą sutalpinti dar daugiau objektų.

Atnaujinta „Handycam“ serija siūlo ir pagerintas garso įrašymo ypatybes: „Advanced Sound System“ su aukštos kokybės mikrofonu (modeliuose „PJ780VE“, „PJ650VE“ ir „PJ420VE“) geba itin tiksliai užfiksuoti bet kokio šaltinio skleidžiamą garsą, o „Wider Dynamic Range“ užtikrina visada aiškiai girdimą garsą nepriklausomai nuo to, ar filmuojama labai tylioje, ar itin triukšmingoje aplinkoje.

„Handycam“ kamerų modeliuose „PJ780VE“, „PJ650VE“, „PJ420VE“ ir „PJ320E“ naudojamo vaizdo projektoriaus ryškumas irgi pagerintas, todėl nuo šiol dar patogiau galima peržiūrėti turinį tiesiai iš kameros. Pavyzdžiui, serijos flagmanė kamera „Handycam PJ870V“ yra aprūpinta 50 proc. ryškesniu, didesnės rezoliucijos vaizdo projektoriumi.

Prie visų minėtų kamerų su projektoriumi tapo įmanoma per HDMI jungtį prijungti išorinį vaizdo šaltinį, tokį, kaip telefonas, planšetinis ar įprastas kompiuteris, taip maksimaliai išplečiant jų ekranus.

Be to, nuo šiol visi „Handycam“ serijos modeliai palaiko HD vaizdo įrašymą AVCHD ir MP4 formatu. Pirmasis siūlo geriausios kokybės vaizdą, kuriuo galima mėgautis raiškiajame „Full HD“ formato televizoriaus ekrane ar įrašyti „Blu-ray“ formatu; antras populiarus formatas padeda taupyti vietą ir tinka dalintis nufilmuotais vaizdais internetu.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *