A. Zalatoriene Biteje

Astrologė A. Zalatorienė šiandien dirba skambučių centre

Valentino dieną paskambinę telekomunikacijų bendrovės nemokamu klientų aptarnavimo telefonu nenustebkite, jeigu Jums pasiūlys gauti astrologės Angelinos Zalatorienės konsultaciją. „Bitė“ taip nusprendė nustebinti meilės dienos proga. Norintys išgirsti, kokią ateitį porai prognozuoja žvaigždės, atsiliepus konsultantams, paprasčiausiai turėtų paprašyti sujungti su astrologe.

Pati astrologė sako, kad šiandien labai gera diena sužinoti koks stiprus yra porą siejantis ryšys. Norintiems išgirsti poros ateities prognozę pakanka žinoti tikslią gimimo datą: metus, mėnesį ir dieną. Jei žmogus žinos ir gimimo valandą ir minutes, A. Zalatorienė likimą galės nuspėti dar tiksliau.

„Rūpinamės savo klientais kasdien, tačiau išskirtinėmis progomis norime nustebinti dar labiau. Tikimės, kad klientams, skambinantiems nemokamu gyvų konsultacijų numeriu 1501 bus smagu pabendrauti ne tik su mūsų konsultantais, bet ir astrologe ir jie supras, jei dėl didelio kiekio norinčių pasitikrinti porų suderinamumą, astrologė iškart negalės pakelti ragelio“, – sako „Bitės“ generalinis direktorius Chrisas Robbinsas.

„Bitės“ klientų aptarnavimo centro numeris – 1501. Pokalbis telefonu ir astrologės A. Zalatorienės konsultacija „Bitės“ klientams yra nemokami.

Angelina Zalatorienė – biologė, gamtos mokslų daktarė, astrologė, poetė ir rašytoja. Nuo 1992 m. ji yra parašiusi 7 knygas.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *