skytech

2011 metai UAB „SKYTECH.LT“ buvo itin sėkmingi

Vasario 1 d. finansinius metus užbaigęs kompiuterine ir skaitmenine technika prekiaujantis prekybos tinklas SKYTECH.LT viešai pasidalino 2011 m. rezultatais.

2009 m. vasarą veiklą pradėjusi UAB „SKYTECH.LT“ trečius savo veiklos metus pažymėjo stabiliu augimu. Įmonės apyvarta per praėjusius metus išaugo net 64% ir pasiekė 23 milijonus litų. Jei įmonėje 2011 m. vasario mėnesį dirbo 29 darbuotojai, tai šie finansiniai metai prasidėjo su 54 darbuotojų kolektyvu.

„Pernai užsibrėžėme racionalios plėtros ir apyvartos auginimo tikslus. Šiandien galime pasidžiaugti, beveik viską pavyko pilnai įgyvendinti. Kai kurie pasiekimai stipriai viršijo lūkesčius. Ypatingai smagu, kad SKYTECH kolektyvą papildėme gausiu būriu jaunų ir energingų specialistų“ – teigia įmonės direktorius Arsenij Musajev.

Įmonės vadovas pabrėžė, kad vienas didžiausių 2011 m. pasiekimų – elektroninės parduotuvės www.skytech.lt augimas. Net 48 % įmonės pardavimų pernai vyko internete. Tai lėmė itin sėkmingi UAB „SKYTECH.LT“ ir kompiuterinės įrangos gamintojų rinkodaros bei kainodaros veiksmai. Tokie skaičiai rodo, jog Lietuvos vartotojas vis labiau pasitiki elektronine prekyba ir vis labiau vertina savo brangų laiką. Įmonės vadovai tikisi, kad ir toliau sėkmingai augant SKYTECH pardavimų internetu dalis turėtų pasiekti apie 60-70 % ir stabilizuotis.

Nepaisant to, buvo ir nepilnai įgyvendintų projektų. Iki 2012 m. ketinta atidaryti specializuotus spausdintuvų kasečių pildymo centrus 6 miestuose, tačiau suspėta pilnai įrengti ir klientams pristatyti 4 paslaugų teikimo taškus Vilniuje, Šiauliuose, Alytuje ir Plungėje. Kauno ir Klaipėdos atidarymas planuojamas antroje metų pusėje.

„Turime pripažinti, kad šviesolaidis jau užkariavo Lietuvą, tai jaučiasi ir klientų poreikių kaitoje. Didelio greičio internetui ir duomenų perdavimui reikia ir galingesnių kompiuterių. Vis didėja OEM detalių, kuriomis klientai atsinaujina senesnius kompiuterius, paklausa. Be to, norint žiūrėti FULL HD kokybės filmus vis dažniau prireikia naujesnio monitoriaus, televizoriaus ar nešiojamojo kompiuterio. Klientai taip pat sparčiai didina savo nuotraukų, muzikos ir kitus archyvus, tad ieškoma vis didesnės talpos išorinių laikmenų“ – sako A. Musajev.

Pasak direktoriaus, 2012 m. itin daug dėmesio bus skiriama Lietuvos vartotojo legalizavimui. Glaudžiai bendradarbiaujant su Microsoft Lietuva tikimasi, kad didžioji dalis klientų kompiuterius įsigytų su jau integruota legalia programine įranga. Ilgalaikėje perspektyvoje tikimasi, kad apie 80% naujų kompiuterių bus parduodama su programinės įrangos paketu.

8 prekybos salonus septyniuose Lietuvos miestuose valdanti UAB „SKYTECH.LT“ tikisi, kad naujai atidaryti prekybos taškai (Šiauliuose ir Kėdainiuose) leis jos klientams patogiau gauti profesionalią konsultaciją bei maksimaliai gerą aptarnavimą arčiau namų. Įmonė taip pat išdavė, jog artimiausiu metu visuomenei bus pristatytas visas tinklas naujų SKYTECH atstovybių.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *