Patogu prisijugti prie interneto_WiFi MEZON klientams_zonose

1000 Telecentro „WiFi“ zonų nuo šiol prieinamos visiems Lietuvos gyventojams

Telecentras praneša, kad bendrovės įsteigtomis „WiFi“ prieigos zonomis jau gali naudotis ne tik mobiliojo 4G interneto MEZON naudotojai, bet ir visi gyventojai. Šalyje veikia per 1000 „WiFi MEZON klientams“ zonų. Dauguma jų yra kaimiškose vietovėse ir nedidelėse gyvenvietėse, todėl šis tinklas išplečia spartaus plačiajuosčio interneto prieinamumą už miestų ribų.

„Per pastarąjį pusmetį mūsų „WiFi“ zonose buvo užfiksuota daugiau nei 500 000 prisijungimų. Reaguodami į didžiulį susidomėjimą, nusprendėme šią prieigą prie interneto suteikti ne tik savo klientams, bet ir visiems Lietuvos gyventojams – „WiFi MEZON klientams“ paslauga jie gali naudotis tiek verslo, tiek ir asmeniniais tikslais“, – sako Telecentro „komercijos direktorius Egidijus Ropė.

Jo teigimu, didžiulis Telecentro „WiFi“ tinklas pirmiausiai naudingas tuo, kad užtikrina spartaus plačiajuosčio interneto ryšį atokesnėse vietovėse, be to, juo lengva ir patogu naudotis, o internetu siunčiamų duomenų kiekis nėra ribojamas.

„WiFi MEZON klientams“ zonose prie interneto galima jungtis kompiuteriais, planšetėmis, išmaniaisiais telefonais, muzikos grotuvais ir visais kitais įrenginiais, kuriuose yra integruota „WiFi“ ryšio sąsaja. Jokios papildomos įrangos turėti nereikia.

Visos „WiFi MEZON klientams“ vietos yra sužymėtos žemėlapyje, kurį galima pasižiūrėti interneto svetainėje www.mezon.lt/kur_veikia. Interneto naudotojų patogumui sukurta paieškos pagal konkrečią vietą sistema.

Anot Egidijaus Ropės, „WiFi“ prieiga ypač naudinga išmaniuosius telefonus įsigijusiems žmonėms. Nesvarbu, kurio ryšio operatoriaus paslaugomis besinaudotum, prie interneto galima jungtis ne tik mobiliuoju, bet ir „WiFi“ ryšiu, juolab, kad greitaveika „WiFi MEZON klientams“ zonose iki 12 kartų didesnė nei suteikiama mobiliuoju GPRS ryšiu ir iki 4 kartų didesnė nei suteikiama EDGE ryšiu.

24 val. trukmės „WiFi MEZON klientams“ prieiga suteikiama už 5 Lt mokestį. Paslauga užsakoma ir už ją apmokama siunčiant SMS žinutę numeriu 1337. Žinutėje reikia parašyti raktažodį „WiFi“ ir palaukti, kol bus atsiųstas prisijungimo kodas bei slaptažodis. Prie interneto galima jungtis iš karto arba kitu patogiu metu (kodas ir slaptažodis galioja 30 dienų).

„Naršyk“, „Nevaržyk“, „Pramogauk“ ir verslo planus užsisakiusiems mobiliojo 4G interneto MEZON naudotojams ir toliau (iki 2012 m. gruodžio 31 d.) Telecentro „WiFi“ tinklas bus prieinamas nemokamai.

Be mobiliojo 4G interneto MEZON ir „WiFi“ prieigos zonų visoje Lietuvoje, Telecentras dar teikia belaidžių technologijų interneto „Erdvės“ paslaugas. Papildomų galimybių interneto prieigai užtikrinti suteikia ir automobiliuose įrengtos mobiliosios interneto stotys. Išnaudodamas įvairias technologijas Telecentras interneto ryšį gali suteikti bet kur Lietuvoje ir gali įgyvendinti pačius įvairiausius nestandartinius sprendimus.

Lietuvos mobiliojo interneto rinkoje Telecentras yra vienintelė 100 proc. lietuviško kapitalo bendrovė. Visos Telecentro akcijos priklauso valstybei, tačiau bendrovė iš biudžeto finansavimo negauna, rinkoje veikia komerciniais pagrindais.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *