„Xperia PLAY” – pirmasis mobilusis telefonas su „PlayStation“

„Sony Ericsson“ pristatė „XperiaTM PLAY“ – naują „XperiaTM” serijos išmanųjį telefoną su „Android“ operacine sistema. Šis telefonas turi visas funkcijas, kokių galėtų pageidauti net pats išrankiausias vartotojas, o svaiginančios žaidimų galimybės turėtų patikti aistringiausiems kompiuterinių žaidimų fanams.

Šis „Android” operacinę sistemą naudojantis išmanusis telefonas turi visus privalumus, kuriais pasižymi „Sony Ericsson” „Xperia” serijos telefonai. Telefonas taip pat leidžia mėgautis aukščiausios klasės pramogomis, puikia 5 megapikselių kamera, nuostabiu 4″ liečiamuoju ekranu ir socialinių tinklų funkcijomis.

Slankusis žaidimų valdymo dangtelis leidžia vartotojams pateikti į naują ir svaiginantį mobiliųjų žaidimų pasaulį. Žaidimų valdymo dangtelį sudaro skaitmeninis D dangtelis, du analoginiai liečiamieji dangteliai, du mažesni mygtukai ir keturi „PlayStation” mygtukai – apskritimas, kryželis, kvadratas ir trikampis.

„Qualcomm” sukurtas 1Ghz „Snapdragon” procesorius kartu su „Adreno” grafiniu procesoriumi užtikrina sklandų 60 fps (frames per second) vaizdo atkūrimą, o tai leidžia žaisti 3D mobiliuosius žaidimus ir naršyti internete, naudojant minimalų energijos kiekį. Taigi, „Xperia PLAY” telefono baterija ilgai neišsikrauna, o vartotojai gali mėgautis ilgomis žaidimo valandomis.

„Šiandien „Sony Ericsson” turi kuo pasididžiuoti – rinkai pristatėme kažką tikrai revoliucinio. „Xperia PLAY” visiems laikams pakeis žmonių supratimą apie išmaniuosius telefonus ir mobiliuosius žaidimus”, – teigė Rikko Sakaguchi, „Sony Ericsson” vykdantysis viceprezidentas ir vyriausiasis kūrybos vadovas.

XperiaTM PLAY naudoja naujausią „Android” versiją – „Gingerbread” (2.3 versija). Be to, šis telefonas yra pirmasis „PlayStation” sertifikuotas aparatas. Tai reiškia, kad jis galės naudoti „PlayStation®” žaidimų turinį, kuris bus pasiekiamas naudojant PlayStation® Suite (šį projektą kuria „Sony Computer Entertainment” ir tikisi jį rinkai pristatyti šiais metais).

„Aš esu labai patenkintas, kad „Xperia PLAY” yra pirmasis „PlaysStation” sertifikuotas telefonas. „Xperia PLAY” vartotojams siūlo išskirtinę patirtį – šis telefonas yra dar vienas puikus produktas, kuris rinkai yra pristatomas pasinaudojant „Sony” patirtimi”, – kalbėjo Kazuo Hirai, „Sony” tinklo produktų ir paslaugų grupės prezidentas.

„Sony Ericsson” bendradarbiauja su pagrindiniais žaidimų industrijos dalyviais, todėl „Android” e. parduotuvėje vartotojai gali rasti daug geriausių naujų žaidimų. Artimiausiu metu „XperiaTM PLAY” vartotojai galės išbandyti žaidimų kūrėjos EA žaidimus „Need For Speed”, „Sims 3″, „FIFA 10″. „GLU Mobile/Activision” vartotojams pasiūlys žaidimą „Guitar Hero”, o „Gameloft” – „Assassin’s Creed” ir „Splinter Cell”. „Sony Ericsson” taip pat bendradarbiauja su „Unity Technologies” ir naudoja šios kompanijos sukurtą platformą, kuri leidžia užtikrinti aukštos kokybės žaidimų pasiūlą.

„Xperia PLAY” starto nebūtų be artimos partnerystės su „Google” ir „Sony Computer Entertainment”. Šių industrijos lyderių įsipareigojimas demonstruoja, kad „Xperia PLAY” įgyvendins ilgalaikius vartotojų lūkesčius visame pasaulyje. „XperiaTM PLAY” ir „PlayStation” sertifikuoti žaidimai yra puikūs inovacijų „Android” ekosistemoje pavyzdžiai”, – pridūrė R. Sakaguchi.

„Sony Ericsson XperiaTM PLAY” pasaulio rinkose bus galima įsigyti nuo šių metų kovo mėnesio.

Ką sako mūsų partneriai?

Travis Boatman, „Electronic Arts” pasaulinio padalinio „EA Mobile” viceprezidentas

„EA glaudžiai bendradarbiavo su „Sony Ericsson”, kad galėtų „Xperia PLAY” vartotojams pasiūlyti mūsų bestselerius, tokius kaip „The SimsTM 3″. „EA SPORTSTM FIFA 10″. Šio telefono slankusis skydelis leidžia „FIFA 10″ žaidėjams išnaudoti visus žaidimo privalumus – neįtikėtiną kamuolio kontrolę, greitą žaidėjų pasirinkimą aikštelėje, nereikalaujančius pastangų kamuolio perdavimus ir dar daugiau. „Xperia PLAY” žaidimų dangtelis taip pat leidžia „The Sims 3″ fanams patirti neįtikėtinus šio žaidimo įspūdžius. Mes tikimės, kad vartotojai žais mūsų žaidimus, naudodami naująjį „Xperia PLAY”.

Michel Guillemot, „GameLoft” prezidentas

„Mes labai laimingi, bendradarbiaudami su „Sony Ericsson” ir galėdami „Xperia PLAY” naudotojams pasiūlyti 10 mūsų geriausiai perkamų žaidimų. Mano vizija nuo „Gameloft” įkūrimo buvo kompiuterinius žaidimus padaryti masine pramogų forma. Šią viziją realizuoja „Xperia PLAY” – telefonas jungiantis kasdieninio išmaniojo telefono funkcijas ir tikrą žaidimų konsolę, leidžiančią patirti iki šiol geriausią žaidimų mobiliajame telefone patirtį. „Gameloft” per artimiausius 6 mėnesius pasiūlys 20 naujų žaidimų, o tai vartotojams leis pilnai išnaudoti šio telefono privalumus.

Niccolo de Masi, „Glu Mobile” vadovas

„Strateginė mūsų partnerystė su „Sony Ericsson” pastato mus į vieną eilę su pirmaujančia inovacijų bendrove mobiliųjų technologijų ir kompiuterinių žaidimų srityje. Mes tikimės pagreitinti socialinių mobiliųjų žaidimų pasiūlą naujausiems „Sony Ericsson” mobiliesiems telefonams”.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *