toshiba

„Toshiba“ plečia LCD ir LED televizorių asortimentą

Šiandien „Toshiba Europe GmbH“ pristatė atnaujintą LED ir LCD televizorių asortimentą. Siekdami toliau gerinti bendrą televizoriaus žiūrėjimo ir naudojimosi patirtį koncerno inžinieriai šiemet savo dėmesį koncentravo į vaizdo kokybės tobulinimą, didesnes televizorių jungčių galimybes ir patogesnį naudojimąsi. Netrukus pasirodys patobulinti ir šiemet naujai atrodantys „Toshibos“ VL, TL, RL, HL, EL ir DL serijų LED televizoriai, atnaujinti bus ir LV bei AV serijų LCD modeliai. Pirmieji naujojo asortimento „Toshibos“ televizorių modeliai Europoje prekyboje pasirodys antrąjį šių metų ketvirtį.

Naujieji VL, TL ir RL serijų modeliai yra išmanieji televizoriai, kuriuose galima naudotis paslauga „Toshiba Places“ – tai „Toshibos“ sukurtas interneto portalas, kuris leidžia pasiekti ir naudotis dideliu kiekiu turinio per dedikuotas aplikacijas, tokias kaip filmų nuoma iš „AcetraxTM“ „MaxdomeTM“ ar „Viewster“, milijonų vaizdo įrašų peržiūra per „YouTube™“ ar „Dailymotion“, muzikos klausymas „iConcerts“ ir „Aupeo!“, televizijos kanalai internete, tokie kaip „BBC iPlayer“ bei „Euronews“, taip pat populiariausi socialiniai tinklai „Facebook™“, „Twitter™“ ar kiti, priklausomai nuo konkrečios šalies. Baltijos šalių naudotojai „Toshiba Places“ ras ir vietinio turinio.

Išmaniuosiuose „Toshiba“ televizoriuose įdiegtas inovatyvusis TV gidas, kuris pateiks detalią televizijų programą, papildytą gausia informacija apie aktorius, laidas ir filmus. TL ir VL serijų televizorių žiūrėjimo malonumą galės vainikuoti įspūdinga 3D vaizdas.

„Atnaujintą LED ir LCD televizorių asortimentą vartotojams „Toshiba“ pristato kartu su didelėmis pasirinkimo galimybėmis – surasti geriausiai savo poreikius ir biudžetą atitinkantį modelį, – sakė Andy’is Bass’as, „Toshiba Europe GmbH“ viceprezidentas pardavimui ir rinkodarai. – Visi televizoriai – nuo paprasčiausių iki išmaniųjų – užtikrins malonaus ir įdomaus žiūrėjimo ir naudojimosi patirtį“.

Paruoštas naudojimui Full HD 3D išmanusis televizorius

Naujoji TL serija leis mėgautis aukštos kokybės vaizdo privalumais, interneto galimybėmis ir įkvepiančia 3D patirtimi

„Toshiba Europe GmbH“ atnaujino savo didelės raiškos 3D išmaniųjų LED televizorių asortimentą pristatydama „Toshiba TL933/963“ serijos modelius. Tai 16:9 formato skystųjų kristalų plokščiasis ekranas su „Edge LED“ apšvietimu, palaikantis 3D vaizdą Full HD raiška ir 1920 x 1080 pikselių rezoliucija. TL933/963 modeliai gali konvertuoti 2D turinį į 3D formatą, todėl per šiuos televizorius visas laidas ir filmus galima žiūrėti trijų dimensijų kokybe dėvint aktyviuosius 3D akinius (nepridedama). TL933/963 gaminami su 80 cm (32”), 102 cm (40”) ir 117 cm (46”) įstrižainės ekranais. Dėl išskirtinės LED sistemos, šie modeliai yra labai ploni ir taupiai naudoja energiją. Integruotos dvi USB, keturios HDMI jungtys bei signalo priėmimo perjungiklis iš DVB-T į DVB-C (TL933) ar iš DVB-T/T2 į DVB-C ar DVB-S/S2 (TL963). Šie televizoriai leidžia lengvai pasiekti vaizdo ir garso turinį internete. TL963 modelis Europoje prekyboje atsiras antrąjį šių metų ketvirtį (priklausomai nuo šalies).

Full HD VL963 suteiks 3D televizijos malonumą visai šeimai

Ypatingai plonas išmanusis televizorius su keturiais 3D akiniais

„Toshiba Europe GmbH“ pristato savo naująjį išmanųjį televizorių VL963 su didelės raiškos Full HD ir pasyviąja 3D technologijomis. Nesunkiai atpažįstamas dėl savo išskirtinio dizaino VL963 televizorius leidžia pasijusti kaip kino teatre dėl ypač plonų ekrano kraštų. Jis turi Full HD raiškos ir 1920 x 1080 pikselių rezoliucijos ekraną ir pasyviąją 3D technologiją, kuri gali konvertuoti 2D turinį į 3D formatą. Televizorius komplektuojamas su keturiais lengvaisiais 3D akiniais, kuriuos galima iškart naudoti. VL963 modeliai gaminami 107 cm (42”), 119 cm (47”) ir 139 cm (55”) ekrano įstrižainės dydžio. Dėl išskirtinės LED sistemos, šie televizoriai yra labai ploni ir taupiai naudoja energiją. Integruotos dvi USB, keturios HDMI jungtys bei signalo priėmimo perjungiklis iš DVB-T/T2 į DVB-C ar DVB-S/S2. Šie modeliai leidžia lengvai pasiekti vaizdo ir garso turinį internete. Naujasis VL963 modelis Europoje prekyboje pasirodys antrąjį šių metų ketvirtį (priklausomai nuo šalies).

Išmanusis Full HD RL933 sklandžiai integracijai į tinklą

Plonas, lengvai pasiekiantis interneto platybes ir turinį per aplikacijas „Toshiba Places“

„Toshiba Europe GmbH“ stiprina savo išmaniųjų televizorių arsenalą su naujos kartos RL modelių serija. RL933 televizorius su didelės raiškos Full HD ir 1920 x 1080 pikselių rezoliucijos ekranu siūlo lengvą priėjimą prie didelės įvairovės vaizdo ir garso turinio internete. Mažesnis, blizgaus juodo paviršiaus, elegantiškas RL933 gaminamas 58 cm (23”), 80 cm (32”) ir 102 cm (40”) ekrano įstrižainės dydžio. Dėl išskirtinės LED sistemos, šie televizoriai yra labai ploni ir taupiai naudoja energiją. Integruotos trys HDMI ir viena USB jungtys bei signalo priėmimo perjungiklis iš DVB-T į DVB-C. Naujasis RL933 modelis Europoje prekyboje pasirodys antrąjį šių metų ketvirtį (priklausomai nuo šalies).

Mažieji ir vidutiniai „Toshibos“ LED televizoriai

Naujieji EL ir HL serijų modeliai – ploni, geros vaizdo kokybės ir turintys patogias jungtis malonesnei vaizdo peržiūrai

„Toshiba Europe GmbH“ pristato savo 2012 m. asortimento EL ir HL LED televizorių modelius. EL 933/934 televizoriai gaminami keturių skirtingų dydžių: nuo 47 cm (19”) iki 80 cm (32”) įstrižainės. Modelis su 58 cm (23”) ekrano įstrižaine yra Full HD, kiti – HD vaizdo raiškos. HL933 serijos televizoriai gaminami dviejų dydžių: su 80 cm (32”) arba 102 cm (40”) įstrižainės ekranais. Abu jie Full HD raiškos ir 1920 x 1080 pikselių rezoliucijos. Dėl įdiegtos išskirtinės LED sistemos, šie televizoriai yra ploni ir taupiai naudoja energiją. 66 cm (26”) ir 80 cm (32”) ekrano įstrižainės EL933 ir EL934 bei abu HL serijos modeliai turi labai plonus ekrano kraštus, todėl lengvai pritaikomi prie interjero. Juodos (EL933, HL933) arba baltos (EL934*) spalvos televizoriai turi integruotas tris HDMI ir vieną USB jungtis bei signalo priėmimo perjungiklį iš DVB-T į DVB-C. Šie televizoriai Europoje prekyboje pasirodys antrąjį šių metų ketvirtį (priklausomai nuo šalies).

Mažieji ‚viskas viename‘ „Toshibos“ LED televizoriai

Naujosios DL serijos modeliai – ploni, geros vaizdo kokybės, su integruotu DVD grotuvu ir įvairiomis jungtimis

„Toshiba Europe GmbH“ pristato naujos kartos DL televizorius. Šie LED modeliai turi integruotą DVD grotuvą ir gaminami keturių skirtingų dydžių: ekrano įstrižainės siekia nuo 47 cm (19”) iki 80 cm (32”)*. 58 cm (23”) ekrano įstrižainės modelis yra Full HD raiškos, kiti trys – HD raiškos. Dėl išskirtinės LED sistemos, šie televizoriai yra labai ploni ir taupiai naudoja energiją, sukuria nepriekaištingą kontrastą ir ryškų vaizdą. Galima pasirinkti juodos (DL933) arba baltos (DL934*) spalvos, visi modeliai turi integruotas dvi HDMI ir vieną USB jungtį bei signalo priėmimo perjungiklį iš DVB-T į DVB-C. Šie televizoriai Europoje prekyboje pasirodys antrąjį šių metų ketvirtį (priklausomai nuo šalies).

„Toshibos“ LCD televizoriai – gera kokybė už mažą kainą

Naujai atrodantys AV ir LV serijų modeliai – puikus vaizdas ir užtikrinta „Toshibos“ kokybė

„Toshiba Europe GmbH“ pristato atnaujintus AV ir LV LCD televizorius. AV933/934 modeliai gali pasiūlyti HD vaizdo raišką, tuo tarpu LV933 gaminami su Full HD raiškos ir 1920 x 1080 pikselių rezoliucijos ekranais. Visi šie televizoriai gali pasiūlyti puikų vaizdą ir gerą kokybės bei kainos santykį. AV ir LV modeliai – 80 cm (32”) ekrano įstrižainės dydžio, LV serijos televizoriai dar būna ir didesni – su 102 cm (40”) įstrižainės ekranu. AV serijos televizorius galima pasirinkti juodos (AV933) arba baltos spalvos (AV934). Visi jie turi integruotas dvi HDMI ir vieną USB jungtis bei signalo priėmimo perjungiklį iš DVB-T į DVB-C. Šie televizoriai Europoje prekyboje pasirodys antrąjį šių metų ketvirtį (priklausomai nuo šalies).

*Pasirodys po atnaujinimo 2012 m. viduryje, priklausomai nuo šalies.

Visi prekių ženklai, minimi šiame pranešime, yra jų registruotų savininkų nuosavybė.

Konkrečios produkto specifikacijos priklauso nuo modelio ir rinkos.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *