„Topo centre“ – pasaulyje populiari žaidimų mainų programa

“Topo centras” suteikia naujas galimybes kompiuterinių žaidimų gerbėjams. Nuo šiol kiekvienas „Topo centre“ pirkęs originalius Playstation 3, Playstation 2, Xbox 360, Playstation Portable, Nintendo Wii, Nintendo DS, Nintendo 3DS video žaidimus galės juos grąžinti atgal į parduotuvę ir atgauti iki pusės sumokėtos sumos kaip nuolaidą naujam žaidimui įsigyti. Nuolaidos sumuojamos, tad naujas žaidimas gali tekainuoti net ir 1 centą.

Ar gi tai ne svajonė: kaskart įsigyti naujausią žaidimą, peržaidus jį grąžinti, o naują įsigyti gerokai pigiau? „Topo centre” tai tampa realybe. Nuo rugpjūčio 18 d. pirkus žaidimą „Topo centre” ir išsaugojus kasos kvitą, bus galima panaudotą kompiuterinį žaidimą grąžinti į antrinę žaidimų rinką. Gražinamas žaidimas turi būti kuo idealesnės būklės – nesubraižytas, neaprašinėtas, pilnos komplektacijos. Kuo geriau išlaikytas žaidimas priduodamas, tuo pigiau bus galima įsigyti naują.

„Patys esame aistringi žaidėjai ir puikiai suvokiame, kad toli gražu ne visi žaidimai sukuria ilgalaikę emocinę vertę ir ne visus juos norisi išsaugoti. Tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl pradedame siūlyti šią paslaugą. Siekiame sukurti kuo daugiau vertės mūsų salonuose platinamai produkcijai, – teigia produkto vadybininkas Paulius Sakalauskas.

Pasak P. Sakalausko, užsienyje šis mainų modelis taikomas jau seniai ir sulaukia milžiniško kompiuterinių žaidėjų dėmesio. Naujoji paslauga ypač patiks tiems, kuriem biudžetas neleidžia įsigyti naujo. Bus galima rinktis tuos žaidimus, kuriuos kažkas jau grąžino ir mokėti už juos net iki 70% pigiau. „Net pasirodžius naujausiam žaidimui jau po savaitės grąžintą jo kopiją bus galima įsigyti kone už trečdalį pradinės vertės. Iki šiol tokio atpigimo tekdavo laukti net keletą mėnesių, – pasakojo „Topo centro” atstovas.

„Topo centras” ypač didelį teikia dėmesį pirkėjų poreikiams. Tikimasi, kad žaidimų mainų paslauga išskirs „Topo centrą” ir kaip patikimą bei artimą kompiuterinių žaidimų gerbėjų draugą.

Naujoji paslauga bus teikiama nuo rugpjūčio 19 d. Visas dalyvavimo šioje programoje sąlygas galite sužinoti www.topocentras.lt arba Vilniaus ir Kauno „Topo centro” parduotuvėse. Paslauga kol kas bus teikiama tik „Topo centro” parduotuvėse Vilniuje, Ukmergės g. 240 ir Žirmūnų g. 64 bei Kaune, Savanorių pr. 206 A

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

2 thoughts on “„Topo centre“ – pasaulyje populiari žaidimų mainų programa”

  1. Manau, kad puiki Topo centro idėja :)tai nekenkia kūrėjams, nes nėra kopijuojami zaidimai, o ir gamtą saugom, kai nemetam lauk atsibodusio žaidimo. Be to naują žymiai pigiau galima nusipirkti.

  2. “toli gražu ne visi žaidimai sukuria ilgalaikę emocinę vertę ir ne visus juos norisi išsaugoti” – tai ir yra viena svarbiausiu priezasciu del kuriu zmones nenoriai moka pinigus uz kompiuterinius zaidimus :) neblogai cia Topo Centras sugalvojo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *