tele2

„Tele2“ 3G tinklas veikia įprastu režimu

„Tele2“ trečiosios kartos (3G) ryšio tinklas vėl veikia be trukdžių. Vartotojai gali naudotis visomis įprastomis 3G ryšio paslaugomis.

„Atsiprašome vartotojų ir apgailestaujame dėl jų patirtų nepatogumų. Dėjome visas pastangas, kad ryšio sutrikimai būtų pašalinti kuo operatyviau. Tai pavyko padaryti anksčiau, nei prognozuota“, – sakė Andrius Baranauskas, „Tele2“ viešųjų ryšių vadovas.

Sutrikimai 3G ryšio tinkle buvo užfiksuoti šiandien 11 val. ir galutinai pašalinti apie 15 valandą. Bendrovės antrosios kartos (GSM) tinkle ryšys visą laiką veikė be sutrikimų.

Sutrikimai kilo po to, kai naktį iš antradienio į trečiadienį buvo įdiegti 3G tinklo atnaujinimai. Nesklandumus telekomunikacijų bendrovės specialistai pašalino drauge su sistemą atnaujinančios įmonės „Nokia Siemens Networks“ ekspertais.

Published by

Vaidotas Šačkus

Sveiki, aš esu Vaidotas Šačkus. Šiuo metu dirbu Ideas Factory LT bei administruoju ITnews.lt portalą. Informacinės technologijos lydi mane tiek moksluose, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, todėl priežasčių kodėl atsirado ITnews.lt toli ieškoti nereikia. Daugiau apie mane rasite mano tinkalapyje vaidotas.sackus.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *